2024. Április 19. - 03:39:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítség kérés...  (Megtekintve 14750 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Január 31. - 11:12:08
Válasz #15
Nem elérhető

segal


HELLÓ MINDENKI !!!!  HA VALAKI TUDNA MEG GYŐZŐ VÁLASZT ADNI A STANAZOLRA HOGY MENNYIRE JÓ? ÉS MIT AJÁNLATOS MELLÉ MÉG SZEDNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM  !!!!

2012. Január 31. - 11:15:05
Válasz #16
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
HELLÓ MINDENKI !!!!  HA VALAKI TUDNA MEG GYŐZŐ VÁLASZT ADNI A STANAZOLRA HOGY MENNYIRE JÓ? ÉS MIT AJÁNLATOS MELLÉ MÉG SZEDNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM  !!!!
Ha ilyenekkel nem vagy tisztában, ne szedjél semmit..........a többiek se segítsenek, köszönöm!
OLVASS, ha erre lusta vagy, akkor ne akarjál izmos lenni.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 01. - 12:05:35
Válasz #17
Nem elérhető

segal


SZIASZTOK !!! HA VALAKI TUDNA SEGITENI ABBA HOGY PUCOLÁS TERÉN MIT ÉRDEMES VENNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM CSAK NATÚRBA :

2012. Február 11. - 13:46:31
Válasz #18
Nem elérhető

Gabe


SZIASZTOK !!! HA VALAKI TUDNA SEGITENI ABBA HOGY PUCOLÁS TERÉN MIT ÉRDEMES VENNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM CSAK NATÚRBA :

Dörzsikefe, hámozókés, pörzsölő.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Február 11. - 14:07:39
Válasz #19
Nem elérhető

warren


SZIASZTOK !!! HA VALAKI TUDNA SEGITENI ABBA HOGY PUCOLÁS TERÉN MIT ÉRDEMES VENNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM CSAK NATÚRBA :

Dörzsikefe, hámozókés, pörzsölő.

Ott a pont!!!
Big lájk !!!!  ;D  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2012. Február 11. - 14:46:30
Válasz #20
Nem elérhető

Jordan


SZIASZTOK !!! HA VALAKI TUDNA SEGITENI ABBA HOGY PUCOLÁS TERÉN MIT ÉRDEMES VENNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM CSAK NATÚRBA :

Dörzsikefe, hámozókés, pörzsölő.

 :D :D :D 5 perce egyfolytában ezt röhögöm
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 12. - 00:46:23
Válasz #21
Nem elérhető

Gabe


SZIASZTOK !!! HA VALAKI TUDNA SEGITENI ABBA HOGY PUCOLÁS TERÉN MIT ÉRDEMES VENNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM CSAK NATÚRBA :

Dörzsikefe, hámozókés, pörzsölő.

 :D :D :D 5 perce egyfolytában ezt röhögöm
Csak 5 perc? ;D
De most komolyan, ilyennek mit ajánlasz baszki.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Február 28. - 16:09:46
Válasz #22
Nem elérhető

xfighterxfromxhunx


Most kezdenek el egy tomegnovelo kurat, csak most 24-48 ban kell dolgoznom, tehat 24 ora munka alvas nelkul, majd 2 nap pihi, amikor ugye edzenek, meg pihennek, majd megint 24 ora no alvas!! Szerintetek hozzafoghatok ilyen munkabeosztas mellett v. hanyagoljam inkabb egyelore?

2012. Július 05. - 14:01:13
Válasz #23
Nem elérhető

pókerarc


Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy milyen edzést kell vagy hogyan kell edzeni a hasat, hogy a hasnál lévő két ér ami V- alakban látható az nagyon szépen kilátszódjon, mert sokat olvastam és így erről külön nem találtam írást, erre kaptam a választ a diéta a megoldás amivel nincs is semmi gond. A kérdésem a következő: Diéta alatt milyen táplálék kiegészítőket lehet vagy jó ha szedsz? Mert olvastam, hogy az adipokill ajánlott. Mit ajánlotok, csak hogy biztos legyek a dologban, hogy hülyeséget ne vegyek és ne szedjek. Köszi a segítséget előre is!
Łł=
Hali!
Lépj vissza a Jmanos profilodba,mert véletlen oda ment a válasz a kérdésedre! ;-oo-;

2012. Július 05. - 14:09:49
Válasz #24
Nem elérhető

Pretorian


Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy milyen edzést kell vagy hogyan kell edzeni a hasat, hogy a hasnál lévő két ér ami V- alakban látható az nagyon szépen kilátszódjon, mert sokat olvastam és így erről külön nem találtam írást, erre kaptam a választ a diéta a megoldás amivel nincs is semmi gond. A kérdésem a következő: Diéta alatt milyen táplálék kiegészítőket lehet vagy jó ha szedsz? Mert olvastam, hogy az adipokill ajánlott. Mit ajánlotok, csak hogy biztos legyek a dologban, hogy hülyeséget ne vegyek és ne szedjek. Köszi a segítséget előre is!
Łł=
Hali!
Lépj vissza a Jmanos profilodba,mert véletlen oda ment a válasz a kérdésedre! ;-oo-;

Én ezt már nem bírom!  ;D /:-)  ***))))
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Július 05. - 14:39:46
Válasz #25
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Agy ajánlott, de erősen. A nevetséges kérdéseiddel húzz el a fórumról de kurva gyorsan. Nagyon messze állsz kisfiam még ezektől a dolgoktól, úgyhogy baromságokkal ne fárassz minket.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Július 05. - 14:42:58
Válasz #26
Nem elérhető

pókerarc


Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy milyen edzést kell vagy hogyan kell edzeni a hasat, hogy a hasnál lévő két ér ami V- alakban látható az nagyon szépen kilátszódjon, mert sokat olvastam és így erről külön nem találtam írást, erre kaptam a választ a diéta a megoldás amivel nincs is semmi gond. A kérdésem a következő: Diéta alatt milyen táplálék kiegészítőket lehet vagy jó ha szedsz? Mert olvastam, hogy az adipokill ajánlott. Mit ajánlotok, csak hogy biztos legyek a dologban, hogy hülyeséget ne vegyek és ne szedjek. Köszi a segítséget előre is!
Łł=
Hali!
Lépj vissza a Jmanos profilodba,mert véletlen oda ment a válasz a kérdésedre! ;-oo-;

Én ezt már nem bírom!  ;D /:-)  ***))))
A képeit is láttad a másikon?  @-o
Amúgy nem tudom miért nem tiltják az ip címét...

2012. Július 05. - 14:57:03
Válasz #27
Nem elérhető

Pretorian


Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy milyen edzést kell vagy hogyan kell edzeni a hasat, hogy a hasnál lévő két ér ami V- alakban látható az nagyon szépen kilátszódjon, mert sokat olvastam és így erről külön nem találtam írást, erre kaptam a választ a diéta a megoldás amivel nincs is semmi gond. A kérdésem a következő: Diéta alatt milyen táplálék kiegészítőket lehet vagy jó ha szedsz? Mert olvastam, hogy az adipokill ajánlott. Mit ajánlotok, csak hogy biztos legyek a dologban, hogy hülyeséget ne vegyek és ne szedjek. Köszi a segítséget előre is!
Łł=
Hali!
Lépj vissza a Jmanos profilodba,mert véletlen oda ment a válasz a kérdésedre! ;-oo-;

Én ezt már nem bírom!  ;D /:-)  ***))))
A képeit is láttad a másikon?  @-o
Amúgy nem tudom miért nem tiltják az ip címét...

Ne is mondd... Mióta megláttam azt a bicepszet aludni sem tudok, nem is értem miért itt kérdezget ahelyett, hogy a Mr. Olympia-ra készülne teljes erejével.  @-o  ˝=/
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2012. Július 05. - 20:12:02
Válasz #28
Nem elérhető

dino


HELLÓ MINDENKI !!!!  HA VALAKI TUDNA MEG GYŐZŐ VÁLASZT ADNI A STANAZOLRA HOGY MENNYIRE JÓ? ÉS MIT AJÁNLATOS MELLÉ MÉG SZEDNI AZT MEG KÖSZÖNNÉM  !!!!
100 szem egyszerre, lefekvés előtt, reggelre durvább leszel mint a Cutler!  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Április 05. - 12:43:27
Válasz #29
Nem elérhető

Seemann Laszló


Sziasztok . Volna egy kérdésem. Szeretnék venni egy carnivor mass tömegnövelöt, epa 850-el és komplett vitaminnal. Mellé gondoltam  komplett szénhidrátot és egy animal stak-et. Kéedésem hogy jó e ez a kombináció ?