2024. Április 25. - 18:50:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: !!!! HELP !!!! HCG kúra közben szavatosság tárolás stb !!!! HELP !!!!  (Megtekintve 6837 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2016. Május 31. - 20:58:16
Megtekintve 6837 alkalommal
Nem elérhető

sirmondez124


Hello!

Ugye ahogy láttam a HCG téma ki lett vesézve és kúra közben jobb mint csak utána. Na most ha mondjuk kúra közben heti 2x250UI megy akkor az 5000 UI az 10 hétre elegendő. Akkor hogy a p*csába oldjam meg hogy 10 hétig teljesen jól elálljon a hcg vagy ilyenkor fele kuka úgy működik ? HELP

2016. Június 01. - 09:23:27
Válasz #1
Nem elérhető

dino


Hello!

Ugye ahogy láttam a HCG téma ki lett vesézve és kúra közben jobb mint csak utána. Na most ha mondjuk kúra közben heti 2x250UI megy akkor az 5000 UI az 10 hétre elegendő. Akkor hogy a p*csába oldjam meg hogy 10 hétig teljesen jól elálljon a hcg vagy ilyenkor fele kuka úgy működik ? HELP
Sehogy
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Június 08. - 02:57:46
Válasz #2
Nem elérhető

sirmondez124


Hello!

Ugye ahogy láttam a HCG téma ki lett vesézve és kúra közben jobb mint csak utána. Na most ha mondjuk kúra közben heti 2x250UI megy akkor az 5000 UI az 10 hétre elegendő. Akkor hogy a p*csába oldjam meg hogy 10 hétig teljesen jól elálljon a hcg vagy ilyenkor fele kuka úgy működik ? HELP
Sehogy

akkor kb BAC vízbe meddig áll ell normálisan ?

2016. Június 10. - 11:17:51
Válasz #3
Nem elérhető

G


Hello!

Ugye ahogy láttam a HCG téma ki lett vesézve és kúra közben jobb mint csak utána. Na most ha mondjuk kúra közben heti 2x250UI megy akkor az 5000 UI az 10 hétre elegendő. Akkor hogy a p*csába oldjam meg hogy 10 hétig teljesen jól elálljon a hcg vagy ilyenkor fele kuka úgy működik ? HELP
Sehogy

akkor kb BAC vízbe meddig áll ell normálisan ?

18,3568 napig ..... kitudja ezt, de ne legyünk már fogyik találjuk fel magunkat veszel egy terhességi tesztet lehetőleg minél érzékenyebbet (mondjuk ami 10-20 IU/ml már kimutat) este beadod a HCG-t reggel pisilsz és ha pozitív halleluja

2017. Június 20. - 22:38:06
Válasz #4
Nem elérhető

Miumi


Túlrendelés miatt van 2db 20ml.es bac.vizem, ha kell valakinek esetleg.

2017. Június 25. - 19:23:00
Válasz #5
Nem elérhető

late145


Bac vizet nem kell hűtőben tárolni ha még nincs benne a hcg ugye ?

2023. Május 09. - 18:44:27
Válasz #6
Nem elérhető

Damien-999


Sziasztok van 10ml Bacteriostatic vizem lezárt üvegben ha ahhoz hozzá keverem az 5000 hcg t es utanna abbol adminisztrálom magamnak kis adagokban akkor az működni fog? Kell e speciálisan tárolnom vagy elég lesz a száraz hűvös hely?

2023. Május 12. - 09:42:47
Válasz #7
Nem elérhető

sasalino


Annyi inzulinos fecskendőbe felszívod ahàny adminisztrálás lesz , utána bevágod a fagyasztóba. Volt olyan hcg amit már 2 hónapja így tároltam és működött utána. Terhességi teszt alapján is illetve minden vissza állt a végén ahogy kell.

2023. December 19. - 03:10:24
Válasz #8
Nem elérhető

Conduktor


Annyi inzulinos fecskendőbe felszívod ahàny adminisztrálás lesz , utána bevágod a fagyasztóba. Volt olyan hcg amit már 2 hónapja így tároltam és működött utána. Terhességi teszt alapján is illetve minden vissza állt a végén ahogy kell.

Szia! A hcg a fecskendőbe amikor felszívod a fagyasztóban lefagyasztod? Utána mikor beadod hogy olvasztod ki? Kiveszed beadás előtt mondjuk 10 perccel, vagy hogy kell csinálnk, gondolom melegíteni nem szabad mert tönkre megy.

2023. December 19. - 08:06:12
Válasz #9
Nem elérhető

Gábor77


Hello!

Ugye ahogy láttam a HCG téma ki lett vesézve és kúra közben jobb mint csak utána. Na most ha mondjuk kúra közben heti 2x250UI megy akkor az 5000 UI az 10 hétre elegendő. Akkor hogy a p*csába oldjam meg hogy 10 hétig teljesen jól elálljon a hcg vagy ilyenkor fele kuka úgy működik ? HELP
Ki lett vesézve igen. Le van írva hogy lehet fagyasztani.

2023. December 19. - 12:24:11
Válasz #10
Nem elérhető

Alex111


Annyi inzulinos fecskendőbe felszívod ahàny adminisztrálás lesz , utána bevágod a fagyasztóba. Volt olyan hcg amit már 2 hónapja így tároltam és működött utána. Terhességi teszt alapján is illetve minden vissza állt a végén ahogy kell.

Szia! A hcg a fecskendőbe amikor felszívod a fagyasztóban lefagyasztod? Utána mikor beadod hogy olvasztod ki? Kiveszed beadás előtt mondjuk 10 perccel, vagy hogy kell csinálnk, gondolom melegíteni nem szabad mert tönkre megy.
Elozo este atrakod a sima hutobe es masnap beadod mikor kiolvadt.Melegbe ne tarold elotte es ne melegitsd stb.