2024. Március 28. - 22:24:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő Kúra - Tervezés: szerek, hatások, kínálat, kombinációk, befejezés Profin  (Megtekintve 17101 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Július 24. - 07:40:58
Válasz #15
Nem elérhető

dingo


Ez az egész erősen annak a függvénye is hogy miből kapsz jó minőséget épp. Van hogy kompromisszumot kell kötni. Szerintem ezzel sokat segítettem  8)  ;D
ennyi erővel mondhattad volna, hogy vegyen példát a Lénárd Lajosról  ;D ;D
:o :o :o
mármint, hogy legyen naturál. nem kell egyből rosszra gondolni.
A Lenard csaladnal is valoszinu vannak  titkos receptek othon de nem a cuccok sterilizalasarol meg kepleteirol.Minden estere szamomra tiszteletre melto akarki akarmit mond ,hogy van aki naturalnak tartja magat 2012 ben .Sportolokent es ugy tunik magan emberkent is ,nagyon rendben vannak a sracok .De manapsag hagyomanyos bb es a natural bb teljesen szetvalt es nem is lenne erdemes mashogy nezni a dolgot. Ennyi, el kell fogadni es kulon sportkent kell kezelni kodosites nelkul mint pl  az eros embert,eroemelest ,testepitest stb es ez mukodik is kulfoldon hogy othon hat ... te mond meg
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Július 24. - 09:41:16
Válasz #16
Nem elérhető

Maszat


Ez az egész erősen annak a függvénye is hogy miből kapsz jó minőséget épp. Van hogy kompromisszumot kell kötni. Szerintem ezzel sokat segítettem  8)  ;D
ennyi erővel mondhattad volna, hogy vegyen példát a Lénárd Lajosról  ;D ;D
:o :o :o
mármint, hogy legyen naturál. nem kell egyből rosszra gondolni.
A Lenard csaladnal is valoszinu vannak  titkos receptek othon de nem a cuccok sterilizalasarol meg kepleteirol.Minden estere szamomra tiszteletre melto akarki akarmit mond ,hogy van aki naturalnak tartja magat 2012 ben .Sportolokent es ugy tunik magan emberkent is ,nagyon rendben vannak a sracok .De manapsag hagyomanyos bb es a natural bb teljesen szetvalt es nem is lenne erdemes mashogy nezni a dolgot. Ennyi, el kell fogadni es kulon sportkent kell kezelni kodosites nelkul mint pl  az eros embert,eroemelest ,testepitest stb es ez mukodik is kulfoldon hogy othon hat ... te mond meg

Steve-nek volt itt 1 jó mondata régebben ami úgy szólt: Minőségi bodybuilding esetében nevetséges a naturál szó emlegetése. Én nem akarom kétségbe vonni a "tisztaságukat" csak valahogy megfogott ez a mondat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 24. - 11:02:03
Válasz #17
Nem elérhető

Fuji


Ez az egész erősen annak a függvénye is hogy miből kapsz jó minőséget épp. Van hogy kompromisszumot kell kötni. Szerintem ezzel sokat segítettem  8)  ;D
ennyi erővel mondhattad volna, hogy vegyen példát a Lénárd Lajosról  ;D ;D
:o :o :o
mármint, hogy legyen naturál. nem kell egyből rosszra gondolni.
A Lenard csaladnal is valoszinu vannak  titkos receptek othon de nem a cuccok sterilizalasarol meg kepleteirol.Minden estere szamomra tiszteletre melto akarki akarmit mond ,hogy van aki naturalnak tartja magat 2012 ben .Sportolokent es ugy tunik magan emberkent is ,nagyon rendben vannak a sracok .De manapsag hagyomanyos bb es a natural bb teljesen szetvalt es nem is lenne erdemes mashogy nezni a dolgot. Ennyi, el kell fogadni es kulon sportkent kell kezelni kodosites nelkul mint pl  az eros embert,eroemelest ,testepitest stb es ez mukodik is kulfoldon hogy othon hat ... te mond meg

Steve-nek volt itt 1 jó mondata régebben ami úgy szólt: Minőségi bodybuilding esetében nevetséges a naturál szó emlegetése. Én nem akarom kétségbe vonni a "tisztaságukat" csak valahogy megfogott ez a mondat.
Ott a pont. ;)

2012. Július 24. - 17:23:55
Válasz #18
Nem elérhető

dino


mindenki natural addig, amig nem bukik meg a doppingteszten. kar volt felhoznom ezt a peldat, ugyan az lett a vege mint mindig; barki aki sokkal jobb nalatok/ nalunk, az feltetlen koxol azert mert mi is. grat!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 24. - 18:11:17
Válasz #19
Nem elérhető

Maszat


mindenki natural addig, amig nem bukik meg a doppingteszten. kar volt felhoznom ezt a peldat, ugyan az lett a vege mint mindig; barki aki sokkal jobb nalatok/ nalunk, az feltetlen koxol azert mert mi is. grat!

Neharagudj  Dino, Én Steve Namat-ot idéztem és Ő is pont a Lénárd Lajos témánál említette. Biztos Ő is féltékeny volt a fizikumára, azért írta. Vegyél vissza a treniből, Én is azt tettem.

Egy rovid velemeny...


Lajos nagyszeru testepito, nagyon tetszik nekem a fizikuma es emberkent is szimpatizalok vele.



A natural baromsagokat hagyjuk...ezt mar a Tito Raymond korszakban is utaltam...nem most jottem le a falvedorol. Minosegi bodybuilding eseten ezt a temekort egyszeruen nem kell felhozni es kesz.



lehet jobban ért hozzá mint Én. Ezért is írtam,h Én NEM ítélkezem, csak megfogott ez a mondata 1 másik topicban.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 24. - 18:39:57
Válasz #20
Nem elérhető

dino


mindenki natural addig, amig nem bukik meg a doppingteszten. kar volt felhoznom ezt a peldat, ugyan az lett a vege mint mindig; barki aki sokkal jobb nalatok/ nalunk, az feltetlen koxol azert mert mi is. grat!

Neharagudj  Dino, Én Steve Namat-ot idéztem és Ő is pont a Lénárd Lajos témánál említette. Biztos Ő is féltékeny volt a fizikumára, azért írta. Vegyél vissza a treniből, Én is azt tettem.

Egy rovid velemeny...


Lajos nagyszeru testepito, nagyon tetszik nekem a fizikuma es emberkent is szimpatizalok vele.



A natural baromsagokat hagyjuk...ezt mar a Tito Raymond korszakban is utaltam...nem most jottem le a falvedorol. Minosegi bodybuilding eseten ezt a temekort egyszeruen nem kell felhozni es kesz.



lehet jobban ért hozzá mint Én. Ezért is írtam,h Én NEM ítélkezem, csak megfogott ez a mondata 1 másik topicban.
olvastam én is. én a Lajos esetében egyedüliként hajlok afelé, hogy hiszek a natural-ságában. (ha a vízhajtás még belefér)
nem használok trent. ne vegyél vissza, anno én is azt tettem, ki kell bírni az egészet, jobb eredményt hozhat  :-p
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Július 24. - 18:54:22
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Július 24. - 19:07:06
Válasz #22
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Augusztus 01. - 13:44:10
Válasz #23
Nem elérhető

Lifter


Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Augusztus 01. - 14:06:55
Válasz #24
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Augusztus 01. - 14:25:22
Válasz #25
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
mindenki natural addig, amig nem bukik meg a doppingteszten. kar volt felhoznom ezt a peldat, ugyan az lett a vege mint mindig; barki aki sokkal jobb nalatok/ nalunk, az feltetlen koxol azert mert mi is. grat!

Neharagudj  Dino, Én Steve Namat-ot idéztem és Ő is pont a Lénárd Lajos témánál említette. Biztos Ő is féltékeny volt a fizikumára, azért írta. Vegyél vissza a treniből, Én is azt tettem.

Egy rovid velemeny...


Lajos nagyszeru testepito, nagyon tetszik nekem a fizikuma es emberkent is szimpatizalok vele.



A natural baromsagokat hagyjuk...ezt mar a Tito Raymond korszakban is utaltam...nem most jottem le a falvedorol. Minosegi bodybuilding eseten ezt a temekort egyszeruen nem kell felhozni es kesz.



lehet jobban ért hozzá mint Én. Ezért is írtam,h Én NEM ítélkezem, csak megfogott ez a mondata 1 másik topicban.
olvastam én is. én a Lajos esetében egyedüliként hajlok afelé, hogy hiszek a natural-ságában. (ha a vízhajtás még belefér)
nem használok trent. ne vegyél vissza, anno én is azt tettem, ki kell bírni az egészet, jobb eredményt hozhat  :-p
Lajos téma.....

Sohasem fogjuk megtudni  ;).
Az izomzatáról annyit, hogy naturál létére ( még, ha nem is olyan óriási a tömeg ), túlzottan jó minőségű, sűrű, és érett a fizikuma.......ha naturál, akkor iszonyatosan jó genetikája van. De amúgy egy szép, kiegyensúlyozott testet épített fel, részemről RESPECT  :-){.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Augusztus 01. - 18:18:50
Válasz #26
Nem elérhető

Lifter


Bigger Stronger Faster!  8-}
sztem az a film egy szar


vannak benne szarságok. de pl amit Lui Simmons vakerol benne az true ;)
egyébként a legpoénosabb rész amikor apuci alapitványt csinál mert a picifia egy szemes kurátol bedepizett és eldobta a kilincset :DDD :D
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Szeptember 25. - 22:24:43
Válasz #27
Nem elérhető

SzPeti


Helló Urak

ezt a kúrát tervezem, kérném a véleményt róla, célja endomorf kb 20 testzsír% testalkat izomtömeg növelése esetleges zsírcsökkentéssel  8-)  :D 100-130g CH-n vagyok, fehérje vitamin stb rendben

1-8 hét
trenbolone acetát   2 naponta 1ml
propi                    2 naponta 1ml
test comp.            2 x 1ml / hét
proviron                2x1szem/nap

9-10 hét
winni                    2 naponta 1ml
propi                    2 naponta 1ml
test comp.            2 x 1ml / hét
proviron                2x1szem/nap

1 hét várás

Levezetés  Ad PCT folyamatosan, 3x5000 HCG és 3x1 szem clomid + 2x1 zita ez 5 napig, majd 2x5000 HCG és 2x1 c + 2x1 z majd 1x5000 HCG és 1x1 clomid + 2x1 zita

ha nagy baromság nyugodtan lehet oltani, abból is tanulok, de inkább építő kritikát várok





Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Szeptember 25. - 22:42:24
Válasz #28
Nem elérhető

Maszat


Nincs kedvem leírni a HCG helyes használatát, de az 5000NE-s adagok baromi nagyok, és feleslegesek. Az 1 régi séma, ami már tavaly előtt is idejét múlta, sőt a levezetés, vagy a HCG-s topicban ki is van vesézve,h miért. Keresd Efit commentjét.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Szeptember 25. - 23:51:15
Válasz #29
Nem elérhető

SzPeti


Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)