2024. Március 28. - 10:10:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2480072 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2016. Október 18. - 10:37:53
Válasz #10530
Nem elérhető

dino


Hát ez valóban nem normális dolog..  :(
Sebaj, nem adom fel, próbálkozom aztán majd lesz valami, egyszer úgy is össze kell jönnie. :)
Ha esetleg valakinek van bármi ötlete, szívesen fogadom :)
Azt a kérdést azért nem ártana feltenned magadnak, hogy megéri-e?  Megmondom őszintén erről a hozzáállásról egy szó jut eszembe:  balfasz vagy.  Sok sikert.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Október 18. - 22:16:00
Válasz #10531
Nem elérhető

kemi


Hát ez valóban nem normális dolog..  :(
Sebaj, nem adom fel, próbálkozom aztán majd lesz valami, egyszer úgy is össze kell jönnie. :)
Ha esetleg valakinek van bármi ötlete, szívesen fogadom :)

melyik gyártótól szerezted be a cuccokat? én sem reagálok túl jól a cuccra, de azért a kúra első napja és utolsó között akkora a változás, h rám sem lehet ismerni... ugl cuccokat használok ált
de ha az androgénre nem reagálsz, akkor mire fogsz? a csajos oxára vagy primora?

elég keményen edzel? eszel eleget?

kanosság nem túl mérvadó, előző kúrámban viszonylag sok tesztó ment, az első pár hétben eléggé kanos voltam, aztán beindult a boldi és élni nem volt kedvem...
majd cseréltem, a végén stana volt tesztóval, meg egy kis npp-vel, akkor sem voltam hú de kanos, kivéve amikor hcg nap volt...

kúra után triptro és most normális a libidóm

2016. Október 19. - 15:45:33
Válasz #10532
Nem elérhető

Gyuf


Eddig a shree és a Thaiger Pharma-t próbálgattuk.
Hát nekem ami volt legelsőnek kúra, ott semmi változás nem volt, ugyan úgy néztem ki mint a kúra végén.
Edzéssel nincs gond, sőt sokan azt mondják hogy túlsok, kaja rendben van ,  600g csirkemell, 600g rizs ( szárazon ) , 3-400g párolt zöldség, ( van mikor még azért naponta más is lemegy mellé,     ( kis szenny kaja ) ,2 serius mass turmix, 1 sima tejsavó fehérje + 100g zab, multi pro vitamin, d3, izületvédő, edzés előtti, és creatinom van még.

2016. Október 19. - 21:34:05
Válasz #10533
Nem elérhető

kemi


Eddig a shree és a Thaiger Pharma-t próbálgattuk.
Hát nekem ami volt legelsőnek kúra, ott semmi változás nem volt, ugyan úgy néztem ki mint a kúra végén.
Edzéssel nincs gond, sőt sokan azt mondják hogy túlsok, kaja rendben van ,  600g csirkemell, 600g rizs ( szárazon ) , 3-400g párolt zöldség, ( van mikor még azért naponta más is lemegy mellé,     ( kis szenny kaja ) ,2 serius mass turmix, 1 sima tejsavó fehérje + 100g zab, multi pro vitamin, d3, izületvédő, edzés előtti, és creatinom van még.

600g csirke szárazon? mármint grillezés után? az kb 1 kg nyersen
shreetől hcgm van, remélem az nem kukás :D
Thaiger már akkor is szar volt (nekem) amikor még ismerkedtem a témával, bár aból még nem használtam sokat
szerezz be valami polulárisabb cuccot

2016. Október 20. - 20:55:06
Válasz #10534
Nem elérhető

Gyuf


A rizs 600g szárazon, nem a csirke ( de régen napi szinten 1-1,2kg csirkét ettem, és akkor voltam nagyon max 75kg :D )
Shree-től nekem elég sok minden volt, de sokan írták, hogy nincs meg egyikbe se az ami..
Nekem is a hcg a shree-től van, de azt mondták, a patikaival jobban jártam volna.

2016. Október 20. - 20:59:48
Válasz #10535
Nem elérhető

kemi


A rizs 600g szárazon, nem a csirke ( de régen napi szinten 1-1,2kg csirkét ettem, és akkor voltam nagyon max 75kg :D )
Shree-től nekem elég sok minden volt, de sokan írták, hogy nincs meg egyikbe se az ami..
Nekem is a hcg a shree-től van, de azt mondták, a patikaival jobban jártam volna.

érezni fogom ha szar a hcg, akkor kicserélem magyarra
600g csirke azért még egy csajnak is kevés

2016. Október 21. - 05:48:51
Válasz #10536
Nem elérhető

Gyuf


Lehet hogy kevés, de hova egyek több fehérjét? ez se hasznosul rendesen, ha többet ennék mint régen csak pazarolnék. több mint egy évig ettem 250-300g fehérjét /nap.
600gramba van mondjuk 120g fehérje, mellette a 3 turmix, 75g, ez szűkösen majdnem 200g fehérje /nap, most jelenleg vagyok 83kg. ez így 2-2,5g/tstkg. Én úgy érzem, hogy ez bőven elég, de javíts ki ha hülyeséget hordok össze :D


2016. Október 21. - 08:41:15
Válasz #10537
Nem elérhető

kemi


Lehet hogy kevés, de hova egyek több fehérjét? ez se hasznosul rendesen, ha többet ennék mint régen csak pazarolnék. több mint egy évig ettem 250-300g fehérjét /nap.
600gramba van mondjuk 120g fehérje, mellette a 3 turmix, 75g, ez szűkösen majdnem 200g fehérje /nap, most jelenleg vagyok 83kg. ez így 2-2,5g/tstkg. Én úgy érzem, hogy ez bőven elég, de javíts ki ha hülyeséget hordok össze :D

Bikini modellek esznek ennyi csirkét, turmix közel nincs a csirkéhez. Idén alig használtam turmixot és sokkal jobban néztem ki mint tavaly, amikor literszámra ittam a dupla/tripla adagokat!

2016. Október 21. - 18:09:42
Válasz #10538
Nem elérhető

Gyuf


Hát akkor nem tudom, akkor max szar a szervezetem mert a fehérje nem hasznosul úgy ahogy kellene, vagy ahogy másnak. Régen nekem a napi 250-300g se csinált semmit, most ezért cseréltem fel, azt hogy kevesebb csirke, mégtöbb ch.

2016. Október 21. - 21:38:55
Válasz #10539
Nem elérhető

kemi


Hát akkor nem tudom, akkor max szar a szervezetem mert a fehérje nem hasznosul úgy ahogy kellene, vagy ahogy másnak. Régen nekem a napi 250-300g se csinált semmit, most ezért cseréltem fel, azt hogy kevesebb csirke, mégtöbb ch.

mind2ből sok kell :D ja és koxból is :d

2016. Október 25. - 11:50:52
Válasz #10540
Nem elérhető

dino


A rizs 600g szárazon, nem a csirke ( de régen napi szinten 1-1,2kg csirkét ettem, és akkor voltam nagyon max 75kg :D )
Shree-től nekem elég sok minden volt, de sokan írták, hogy nincs meg egyikbe se az ami..
Nekem is a hcg a shree-től van, de azt mondták, a patikaival jobban jártam volna.

érezni fogom ha szar a hcg, akkor kicserélem magyarra
600g csirke azért még egy csajnak is kevés
  jó, de alul dózisolt.
én sem eszek napi 500-600gramm csirkénél többet + napi 1 30g-os fehérje turmix.. és fejlődök, jelenleg is.  Mondjuk én a ch-t levittem napközben 0-ra. Akkor csak csirke lenmagolaj zöldség megy. Este 6 után töltök be kb 200gramm ch-t ha éppen abból esik jól, akkor szendvicsekbő, krumpliból, tésztából. És jó a forma.. kúra közben is oké lenne, nem hogy üresen. Jövőre nekem elég lesz kúrának egy kis winstrol, aztán jónapot. :D
Na akkor ilyenkor mi van?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Október 25. - 13:15:07
Válasz #10541
Nem elérhető

öüó


A rizs 600g szárazon, nem a csirke ( de régen napi szinten 1-1,2kg csirkét ettem, és akkor voltam nagyon max 75kg :D )
Shree-től nekem elég sok minden volt, de sokan írták, hogy nincs meg egyikbe se az ami..
Nekem is a hcg a shree-től van, de azt mondták, a patikaival jobban jártam volna.

érezni fogom ha szar a hcg, akkor kicserélem magyarra
600g csirke azért még egy csajnak is kevés
  jó, de alul dózisolt.
én sem eszek napi 500-600gramm csirkénél többet + napi 1 30g-os fehérje turmix.. és fejlődök, jelenleg is.  Mondjuk én a ch-t levittem napközben 0-ra. Akkor csak csirke lenmagolaj zöldség megy. Este 6 után töltök be kb 200gramm ch-t ha éppen abból esik jól, akkor szendvicsekbő, krumpliból, tésztából. És jó a forma.. kúra közben is oké lenne, nem hogy üresen. Jövőre nekem elég lesz kúrának egy kis winstrol, aztán jónapot. :D
Na akkor ilyenkor mi van?

bajnok genetika! (:-) (:-) ****:))))))

2016. November 25. - 23:18:05
Válasz #10542
Nem elérhető

attik7190


Sziasztok!

Off leszek a szteroid topicban, de gyógyszertári termékről van szó, és nem szerettem volna újoncként új topicot nyitni.

Erdélyből esetleg van valaki? Az volna a kérdésem, hogy Alflutop márkanevű román gyártmányú injekciós izületvédő román patikában vényköteles, vagy kiadják vény nélkül?

Teljesen természetes hatóanyagról beszélünk, de az injekciós "kiszerelés" miatt nem vagyok benne biztos, hogy vény nélküli, Pestről "potyára" pedig azért nem utaznék.

Köszönöm a segítséget, urak!

2016. November 27. - 11:08:14
Válasz #10543
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

Off leszek a szteroid topicban, de gyógyszertári termékről van szó, és nem szerettem volna újoncként új topicot nyitni.

Erdélyből esetleg van valaki? Az volna a kérdésem, hogy Alflutop márkanevű román gyártmányú injekciós izületvédő román patikában vényköteles, vagy kiadják vény nélkül?

Teljesen természetes hatóanyagról beszélünk, de az injekciós "kiszerelés" miatt nem vagyok benne biztos, hogy vény nélküli, Pestről "potyára" pedig azért nem utaznék.

Köszönöm a segítséget, urak!

irj emailt valami román patikának, vagy hivd fel őket

2016. December 06. - 08:09:03
Válasz #10544
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Üdv,

sporttársak elkezdtek használni versenyre valami Sustanonhoz hasonló(vagy totál megegyező motyót) "N" betűs elvileg és ha jól tudom indiai gyártmányú. Most eléggé megy ez a dolog a Jitsusok körében. Nem tudom mennyire számít biztosnak a dolog, viszont, ezt nálunk általában minden bunyós úgy tolja, hogy a nagyok mintájára, és ez annyit jelent, hogy 10 hétig 500mg és csókolom. Nem akartam igazából beleszólni, csak a tisztánlátás végett. Nem lenne eredményesebb a dolog, ha menne közben proviron, mondjuk napi 50-75mg meg heti 500HCG?

u.i.: nem egy gyökér vagyok aki most akar Sustanont tolni és érdeklődik, erre Maszat a tanú! :D Ja, hova lettek a szmájlik???