Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2067/2537) > >>

strygwyr49:
Sziasztok!
Ez lenne az első kúrám, tömegelni szeretnék, 170 centi és 80 kiló vagyok, mit ajánlanátok? heti 5x edzem, bontott edzéssel, kaja persze grammra számolva!
Eddig amit ajánlottak egy 12 hetes Alpha, metha, és sustaval vagy propival... szerintetek? nektek mi volt az első? persze nem akarok erőset, hisz első kúra lenne. danabol helyett nem tudnátok valami jobbat?

kemi:
Methát ne szedd 12 hétig, max 6-8. Elsőre lehet elég is csak tesztoszteront használni, master pharma test mix.
Heti 2x2 m-ig menj fel ha bírod, de lehet elég2x1ml vagy 2x1,5ml. Nagyon gyullad, én lázas is lettem mindig a beadás után 1 nappal. Algoflex forte 2 szem mindig kellett olyankor

dino:

--- Idézetet írta: kemi - 2015. Július 19. - 13:36:46 ---Methát ne szedd 12 hétig, max 6-8. Elsőre lehet elég is csak tesztoszteront használni, master pharma test mix.
Heti 2x2 m-ig menj fel ha bírod, de lehet elég2x1ml vagy 2x1,5ml. Nagyon gyullad, én lázas is lettem mindig a beadás után 1 nappal. Algoflex forte 2 szem mindig kellett olyankor

--- Idézet vége ---
fasza steril holmi lehetett  :-!

Maszat:
A gyulladás a magas hatóanyag koncentráció miatt is előfordul, közel sem a sterilitását tükrözi! 

dino:

--- Idézetet írta: Maszat - 2015. Augusztus 12. - 17:58:25 ---A gyulladás a magas hatóanyag koncentráció miatt is előfordul, közel sem a sterilitását tükrözi!

--- Idézet vége ---
Kérdezhetném, hogy nekem miért nem gyullad de tök felesleges ebbe belemenni.  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése