2024. Március 28. - 16:40:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 284453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 21. - 11:22:41
Válasz #15
Nem elérhető

Flex01


Nem csak 1 szimpla ösztogénblokkolóról van szó! Elsődlegesen a sexuál hormonokhoz kapcsolodik ez a dyhirotesztoszteron egészen pontosan, illetve ebbe a családba tartozik! Olvass utána mert sok meglepő dolgot fogsz találni! A nolvadex egészen más ő a már ösztrogén álltal okozott tüneteket enyhíti a proviron pedig nem engedi átalakulni a tesztót,de neked nem ezért kellene...ugye....mivel most natural  o:) vagy  :)

2008. Február 21. - 11:49:15
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A probléma a provironnal, hogy szegény pára egy újabb szteroid származékkal próbálja kezelni a szteroidok miatt már így is elcseszett libidóját. A provironnak szintén "saját tesztoszteron termelést" elnyomó hatása van, mivel 3-4 szer androgénebb a tesztoszteronnál, így, mikor abbahagyja pár hét múlva a proviront, még nagyobb problémája lesz, mint most.(ezt hívják úgy, hogy adsz a szarnak egy pofont.  :D )

A Gaspari Novedex, ami kitünő a saját tesztoszteron termelés növelésre, viszont a reklámjával ellentétben nem jó a libidóra, mivel túlságosan elnyomja az ösztrogént, ami fontos lenne szintén a libidóhoz.

A libidó kezelésére inkább "nem androgén" afrodiziákumok lennének jók.

Javaslatom a páciensnek:  ;D (bár Steve is hasonlót javasolt már)

Egy egész doboz VPX-Black Pearl(A kapszulás és nem a flakonos, ami a linken van) Benn van az üzletben, és mellé Gaspari - Plasma Jet egy dobozzal, a használati utasításnak megfelelően. Ha ez nem hozza vissza a libidóját én személyesen fizetem ki neki az árát!
(Jó ajánlat, nem?  :D)

Ha pedig plusz még egyéb mentális okok is vannak a háttérben, ami hosszútávon nem tesz jót a libidónak, azt a személynek saját magának kellene megoldania valahogy.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 21. - 13:34:23
Válasz #17
Nem elérhető

Phil Hill


A probléma a provironnal, hogy szegény pára egy újabb szteroid származékkal próbálja kezelni a szteroidok miatt már így is elcseszett libidóját. A provironnak szintén "saját tesztoszteron termelést" elnyomó hatása van, mivel 3-4 szer androgénebb a tesztoszteronnál, így, mikor abbahagyja pár hét múlva a proviront, még nagyobb problémája lesz, mint most.(ezt hívják úgy, hogy adsz a szarnak egy pofont.  :D )

A Gaspari Novedex, ami kitünő a saját tesztoszteron termelés növelésre, viszont a reklámjával ellentétben nem jó a libidóra, mivel túlságosan elnyomja az ösztrogént, ami fontos lenne szintén a libidóhoz.

A libidó kezelésére inkább "nem androgén" afrodiziákumok lennének jók.

Javaslatom a páciensnek:  ;D (bár Steve is hasonlót javasolt már)

Egy egész doboz VPX-Black Pearl(A kapszulás és nem a flakonos, ami a linken van) Benn van az üzletben, és mellé Gaspari - Plasma Jet egy dobozzal, a használati utasításnak megfelelően. Ha ez nem hozza vissza a libidóját én személyesen fizetem ki neki az árát!
(Jó ajánlat, nem?  :D)

Ha pedig plusz még egyéb mentális okok is vannak a háttérben, ami hosszútávon nem tesz jót a libidónak, azt a személynek saját magának kellene megoldania valahogy.

Hali!
Köszi a tanácsot...
Hogyha ez a kúra visszarántja a nomrálisra a libidómat, az a szerek elhagyása után meg is fog maradni?
a Blackpearl-ből a flakonos semmit nem ér?
(akkor lehetséges, hogy maga a tesztó szintem rendben van a novedex miatt? összesés nem nagyon volt, illetve nem volt látványos)

2008. Február 21. - 13:48:12
Válasz #18
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....Persze Philip, és feleségül ne vegyenek?  :D

Az említett kiegészítők segítenek a libidód és szexuális teljesítményed növelésében miközben szeded öket, anélkül, hogy még nagyobb kárt okoznának a végén. Ez már így is elég nagy segítség lenne neked és örülnöd kellene, hogy legalább ez megtörténik. Mikor abbahagyod az említett kiegészítők szedését, akkor nem lesz olyan rossz a helyzet, mint most, vagy rosszabb, de olyan se lesz, mint miközben szeded őket, ez elég egyértelmű kéne hogy legyen.

Nem biztos, hogy teljesen tisztán érted a dolgot. Te most elég nagy szarban vagy a szexuális teljesítményed miatt. Nagyon nagy szarban! A földön senki nem fog neked olyan szert adni, aminek a szedését mikor abbahagyod, azután garantálja a libidódat a következő 20 évben. Hol élsz te? Mert ilyen itt ezen a bolygón nem létezik. :D

A Black Pearl-ból a flakonos is ugyanannyit ér, csak drágább, mintha a kapszulásat vennéd.

(Istenem, miért kell még azt is elmagyarázni, hogy 1+1 az kettő?  :D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 21. - 14:00:12
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....(akkor lehetséges, hogy maga a tesztó szintem rendben van a novedex miatt? összesés nem nagyon volt, illetve nem volt látványos)

A tesztoszteronszinted állapotát csak vérvizsgálattal lehetne megmondani. Találgatásképpen, 9 hét danabol után a béka segge alatt lehetett, annyi biztos, és hogy mennyire állt vissza, a franc tudja...?...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 21. - 14:26:04
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


....(akkor lehetséges, hogy maga a tesztó szintem rendben van a novedex miatt? összesés nem nagyon volt, illetve nem volt látványos)

A tesztoszteronszinted állapotát csak vérvizsgálattal lehetne megmondani. Találgatásképpen, 9 hét danabol után a béka segge alatt lehetett, annyi biztos, és hogy mennyire állt vissza, a franc tudja...?...


Van olyan, akinél 4-6 hónap mire visszaáll a saját tesztoszint, én nem játszanék ezzel. Kellett volna 1x5000 HCG legalább, meg nolva vagy 3 hétig, bár összeszakadást nem ír, de akkor is  8) Clostyl is mehetett volna tovább, szerintem.

Még nem vagy elkésve Phil, vedd meg amit Efit tanácsol, mehet mellé ginseng, vagy méhpempő is..

2008. Február 21. - 23:49:02
Válasz #21
Nem elérhető

szocsa


....(akkor lehetséges, hogy maga a tesztó szintem rendben van a novedex miatt? összesés nem nagyon volt, illetve nem volt látványos)

A tesztoszteronszinted állapotát csak vérvizsgálattal lehetne megmondani. Találgatásképpen, 9 hét danabol után a béka segge alatt lehetett, annyi biztos, és hogy mennyire állt vissza, a franc tudja...?...


simán 1 vérvizsgálatbol megmondják a teszto szintet? ez komoly lenne! holnap mek is vérvételre

2008. Február 21. - 23:54:12
Válasz #22
Nem elérhető

L


....(akkor lehetséges, hogy maga a tesztó szintem rendben van a novedex miatt? összesés nem nagyon volt, illetve nem volt látványos)

A tesztoszteronszinted állapotát csak vérvizsgálattal lehetne megmondani. Találgatásképpen, 9 hét danabol után a béka segge alatt lehetett, annyi biztos, és hogy mennyire állt vissza, a franc tudja...?...


simán 1 vérvizsgálatbol megmondják a teszto szintet? ez komoly lenne! holnap mek is vérvételre

Alap laborvozsgálaton nem nézik a teszto szintet, csak ha külön odaírja a beutalóra az orvosod, hogy vizsgálják meg azt is.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 22. - 00:40:52
Válasz #23
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....(akkor lehetséges, hogy maga a tesztó szintem rendben van a novedex miatt? összesés nem nagyon volt, illetve nem volt látványos)

A tesztoszteronszinted állapotát csak vérvizsgálattal lehetne megmondani. Találgatásképpen, 9 hét danabol után a béka segge alatt lehetett, annyi biztos, és hogy mennyire állt vissza, a franc tudja...?...


simán 1 vérvizsgálatbol megmondják a teszto szintet? ez komoly lenne! holnap mek is vérvételre

...hogyne, a tescoban a pénztáros leveszi a vért tőled és a vevőszolgálat már mondja is meg a tesztoszintedet, ha szépen kéred az ösztrogénszintet is megmondják.  ;D Ez ilyen egyszerű. Ráadásul ha van tesco kártyád, akkor a vizit díjat a tesco fizeti. Úgyhogy holnap, ha felkeltél, irány a tesco.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 22. - 09:54:58
Válasz #24
Nem elérhető

szocsa


....(akkor lehetséges, hogy maga a tesztó szintem rendben van a novedex miatt? összesés nem nagyon volt, illetve nem volt látványos)

A tesztoszteronszinted állapotát csak vérvizsgálattal lehetne megmondani. Találgatásképpen, 9 hét danabol után a béka segge alatt lehetett, annyi biztos, és hogy mennyire állt vissza, a franc tudja...?...


simán 1 vérvizsgálatbol megmondják a teszto szintet? ez komoly lenne! holnap mek is vérvételre

...hogyne, a tescoban a pénztáros leveszi a vért tőled és a vevőszolgálat már mondja is meg a tesztoszintedet, ha szépen kéred az ösztrogénszintet is megmondják.  ;D Ez ilyen egyszerű. Ráadásul ha van tesco kártyád, akkor a vizit díjat a tesco fizeti. Úgyhogy holnap, ha felkeltél, irány a tesco.  :D

Na már el is küldték a drága véremet a laborba és már délután tudni fogok mindent. kivi vagyok hogy igy üres járatban 10szerese vagy 20 szorosa lesz a teszto szintem a normálisnak 8-) és akkor mi lenne a cuccolnék....hehe :-O

2008. Február 22. - 10:31:16
Válasz #25
Nem elérhető

George


Szocsa ti Izomenővel nagyon egymásra találtatok :D

2008. Február 22. - 10:39:58
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Szocsa ti Izomenővel nagyon egymásra találtatok :D

Legyenek boldogok  ;-oo-;  ;D

2008. Február 22. - 10:49:46
Válasz #27
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Idézet

simán 1 vérvizsgálatbol megmondják a teszto szintet? ez komoly lenne! holnap mek is vérvételre
Idézet
...hogyne, a tescoban a pénztáros leveszi a vért tőled és a vevőszolgálat már mondja is meg a tesztoszintedet, ha szépen kéred az ösztrogénszintet is megmondják.  ;D Ez ilyen egyszerű. Ráadásul ha van tesco kártyád, akkor a vizit díjat a tesco fizeti. Úgyhogy holnap, ha felkeltél, irány a tesco.  :D

Na már el is küldték a drága véremet a laborba és már délután tudni fogok mindent. kivi vagyok hogy igy üres járatban 10szerese vagy 20 szorosa lesz a teszto szintem a normálisnak 8-) és akkor mi lenne a cuccolnék....hehe :-O

1 vérvizsgálat nem lesz elég, úgyhogy délután le kell adnod újabb vérmintát, mert nehogy azt hidd hogy, mikor dehogy...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 22. - 20:22:36
Válasz #28
Nem elérhető

szocsa


Efit: Nekem nagyon tetszik ez a fórum, de nem értem minek kell a karma......
nekem csak a kedvem veszi el hogy 7. -30. azt hiszem senkit sem bántottam meg.
de nyugodtan jöhet a minusz, legfeljebb mostmár csak olvasgatni fogom a fórumot, mert ha irok valamit, mind1 mit már jön is a minusz.....
köszi fiuk( akinek nem inge nem veszi magára)

2008. Február 22. - 20:33:32
Válasz #29
Nem elérhető

Jordan


Efit: Nekem nagyon tetszik ez a fórum, de nem értem minek kell a karma......
nekem csak a kedvem veszi el hogy 7. -30. azt hiszem senkit sem bántottam meg.
de nyugodtan jöhet a minusz, legfeljebb mostmár csak olvasgatni fogom a fórumot, mert ha irok valamit, mind1 mit már jön is a minusz.....
köszi fiuk( akinek nem inge nem veszi magára)

;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)