2024. Március 28. - 20:29:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testosteron enanthate  (Megtekintve 129694 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 05. - 11:33:39
Válasz #420
Nem elérhető

tamas21


Köszi mindenkinek az infókat   ****:)))))), a kúrát még nem kezdtem el, addig nem akarok elkezdeni semmit amíg nem kapok meg minden kellő infót, standard kúra valóban, nem is pont így tervezem hanem kiegészítem egy kis stanával, a dana után na meg 2 héttel megtoldom az egészet. Akkor menni fog napi 50mg proviron és kéznél lesz a tamoxifen, szükség esetére.

2010. Szeptember 05. - 11:52:20
Válasz #421
Nem elérhető

dino


Köszi mindenkinek az infókat   ****:)))))), a kúrát még nem kezdtem el, addig nem akarok elkezdeni semmit amíg nem kapok meg minden kellő infót, standard kúra valóban, nem is pont így tervezem hanem kiegészítem egy kis stanával, a dana után na meg 2 héttel megtoldom az egészet. Akkor menni fog napi 50mg proviron és kéznél lesz a tamoxifen, szükség esetére.
stanával óvatosan könnyű mellényúlni most
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 05. - 12:35:13
Válasz #422
Nem elérhető

lucy01


Nem tudom mennyire vagyok érzékeny, első komolyabb kúra lenne 10mg Nolva és 50mg Proviron menne /nap. De ha tudsz jobbat, nyitott vagyok rá.
nem nem tudok jobbat!!ez így nagyon jó én is így csináltam és így is fogom! :laugh:ja 4.hétöl 20mg-al ment.és proviron sem ment csak 25mg-al volt rá példa mert brutális merevedéseket okozott!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."