Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (253/2535) > >>

miki_nrg:

--- Idézetet írta: doktormobil - 2010. Április 23. - 08:18:32 ---Persze ez lehetséges,viszont így eredetibb,mintha " az egyik ismerősöm ismeröse" tesztelné.
Bevállalták már itt rajtam kívül páran,emiatt írtam én is le a valót...

--- Idézet vége ---

na jó de nem írtad hogy konkrétan melyikről mert ha beírod a gugliba akkor x ezer 10mg-os methandienone-t kiad.

a másik hogy konkrétan teszem azt mondjuk a Lapharma 10mg-s methandienonjára gondolsz vagy a genesisére vagy xy gyártóére?

vagy csak úgy álltalában érdekel hogy kinek mi a véleménye magára a methandienonerol?

kemi:
én meg arra lennék kíváncsi, h 2 hét szedés után első héten 15mg második első felében 25mg második felében 30mg meta után kellene-e már valamit léreznem, ha igen mit?

doktormobil:
Ha minden igaz,jó a cucc(biztos jó kulonben éreznéd hamarabb-methiltesto),akkor most kellene megindulnod.

badrhari:

--- Idézetet írta: kemi - 2010. Április 23. - 17:11:57 ---én meg arra lennék kíváncsi, h 2 hét szedés után első héten 15mg második első felében 25mg második felében 30mg meta után kellene-e már valamit léreznem, ha igen mit?

--- Idézet vége ---

robbanásszerű erőnövekedést, megnövekedett edzéskedvet, pörgést stb... Egy ismerősöm ismerőse  ***)))) aki szedett ilyesmi dolgokat, nála ez volt a helyzet.
Persze valószínű, hogy a hatás függ az edzettségi szintedtől és attól, hogy tolerálja a szervezeted a cuccot. De az ismerősöm ismerősének a véleménye, na meg persze az enyém is, hogy két hét után már kellene érződnie a hatásnak. Aztán lehet tévedünk  ;D

player:

--- Idézetet írta: kemi - 2010. Április 23. - 17:11:57 ---én meg arra lennék kíváncsi, h 2 hét szedés után első héten 15mg második első felében 25mg második felében 30mg meta után kellene-e már valamit léreznem, ha igen mit?

--- Idézet vége ---

Szerinted miért szoktak tablettával kezdeni kúrákat?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése