Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2021/2537) > >>

supchh:

--- Idézetet írta: efitmaster - 2015. Január 25. - 20:08:39 ---
--- Idézetet írta: supchh - 2015. Január 24. - 21:18:38 ---Sziasztok,
Sok helyen találkoztam test prop/tren ace/masteron mix-el. Valaki látott közületek olyat aki halotta mástól, hogy ilyet használt egy ismerősének a munkatársa?  ;D Most komolyan, érnek ezek vmit? Egyik gyártó ráadásul test prop helyett test acetát-tal kínálja. Én korábban nem találkoztam a tesztó ilyen formájával. Ha vki e hármas kombó mellett döntene mégis, annak kell proviron a masteron jelenlétében is?

--- Idézet vége ---

Nem pontosan érthető a kérdésed. A test propionate/ trenbolone és a masteron egy tipikus nagyon régi versenyek előtti kombó. Mi az, hogy érnek-e valamit? A kérdés egy kicsit értelmetlen...

A test acetát sokkal rövidebb felezési idejű még a propionát-nál is, ezért szintén verseny előtti felkészülés kombókban használják esetleg és elsősorban.(hobbi használatra kényelmetlen és értelmetlen...)
Ha masteron és trenbolone van egy kúrában, ahhoz nem nagyon kell aromatáz gátló...

--- Idézet vége ---
Nem a hatóanyagokra/kombinációjukra kérdeztem, hogy érnek-e valamit, hanem az összemixelt verzióik, amiket néhány gyártó kínál. Az acetát-ra bevallom én hosszabb felezési időt találtam a propiénál több oldalon is, ami persze lehet, hogy egy téves információ ismétlése http://forums.steroid.com/educational-threads/309685-understanding-esters-active-life-half-life.html Köszönöm a válaszod, efitmester  :-){

efitmaster:

--- Idézetet írta: supchh - 2015. Január 25. - 21:23:46 ---
--- Idézetet írta: efitmaster - 2015. Január 25. - 20:08:39 ---
--- Idézetet írta: supchh - 2015. Január 24. - 21:18:38 ---Sziasztok,
Sok helyen találkoztam test prop/tren ace/masteron mix-el. Valaki látott közületek olyat aki halotta mástól, hogy ilyet használt egy ismerősének a munkatársa?  ;D Most komolyan, érnek ezek vmit? Egyik gyártó ráadásul test prop helyett test acetát-tal kínálja. Én korábban nem találkoztam a tesztó ilyen formájával. Ha vki e hármas kombó mellett döntene mégis, annak kell proviron a masteron jelenlétében is?

--- Idézet vége ---

Nem pontosan érthető a kérdésed. A test propionate/ trenbolone és a masteron egy tipikus nagyon régi versenyek előtti kombó. Mi az, hogy érnek-e valamit? A kérdés egy kicsit értelmetlen...

A test acetát sokkal rövidebb felezési idejű még a propionát-nál is, ezért szintén verseny előtti felkészülés kombókban használják esetleg és elsősorban.(hobbi használatra kényelmetlen és értelmetlen...)
Ha masteron és trenbolone van egy kúrában, ahhoz nem nagyon kell aromatáz gátló...

--- Idézet vége ---
Nem a hatóanyagokra/kombinációjukra kérdeztem, hogy érnek-e valamit, hanem az összemixelt verzióik, amiket néhány gyártó kínál. Az acetát-ra bevallom én hosszabb felezési időt találtam a propiénál több oldalon is, ami persze lehet, hogy egy téves információ ismétlése http://forums.steroid.com/educational-threads/309685-understanding-esters-active-life-half-life.html Köszönöm a válaszod, efitmester  :-){

--- Idézet vége ---

ahh, értem már.
Ha az összemixelt verzióban tényleg van hatóanyag, akkor ér valamit. De ezt nehéz megmondani...

Az acetát csak egy kicsivel rövidebb észter mint a propionát, ezért elméltileg téves lehet az általad is belinkelt felezési idő táblázat.

Maszat:
A vesére mik a legártalmasabb szteroidok? Miket érdemes kerülni, ha a vesénket óvni szeretnénk, és a sok folyadékbevitel mellett mivel csökkenthetjük a terhelésüket? Én úgy tudom,h a trenbolonnak csak a metabolitjai színezik el a vizeletet, és azt is csak kevés folyadék bevitelnél, lényegében nem terheli jobban a vesét mint más, ez igaz?

efitmaster:

--- Idézetet írta: Maszat - 2015. Január 27. - 23:14:02 ---A vesére mik a legártalmasabb szteroidok? Miket érdemes kerülni, ha a vesénket óvni szeretnénk, és a sok folyadékbevitel mellett mivel csökkenthetjük a terhelésüket? Én úgy tudom,h a trenbolonnak csak a metabolitjai színezik el a vizeletet, és azt is csak kevés folyadék bevitelnél, lényegében nem terheli jobban a vesét mint más, ez igaz?

--- Idézet vége ---

Nem a trenbolone a valódi probléma, hanem a benzyl alcohol, amiben fel vannak oldva. Az több kárt képes okozni, mint a tren vagy egyéb szteroid hatóanyagok. A kúrák között ezért is kell a pihenés...

Sok folyadék fontos!

Maszat:
Soha nem értettem igazán,h fejtik ki a vesekárosító hatásukat...a fehérjék visszatartásával, vagy a vízháztartás megbolygatásával, vagy a vegyi anyagok miatt, és itt inkább a hatóanyagra gondoltam, de valóban... benzyl alkoholt, benzyl benzoátot is bőségesen tartalmaznak ezek a készítmények. Még kozmetikai szerekben bőrön át felszívódva is veszélyesnek ítélik, nemhogy intramuszkulárisan bejuttatva...

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése