2024. Március 28. - 11:06:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzés terv SEGITSÉG...!!!:$  (Megtekintve 9271 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Május 27. - 08:09:26
Megtekintve 9271 alkalommal
Nem elérhető

csipa03


Sziasztok...!
21éves 173cm magas és 69kg, srác vagyok.Jövö héten kezdek edzeni,ehhez azonban szném kérni segitségeteket,még pedig ugy,h szném h ha valaki tanácsolna vmi hjo kis edzés tervet...amiért naggyon hálás lennék...
Köszönöm elöre is.

2011. Május 27. - 08:13:43
Válasz #1
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok...!
21éves 173cm magas és 69kg, srác vagyok.Jövö héten kezdek edzeni,ehhez azonban szném kérni segitségeteket,még pedig ugy,h szném h ha valaki tanácsolna vmi hjo kis edzés tervet...amiért naggyon hálás lennék...
Köszönöm elöre is.
?:-) hajrá, minden bodys oldalon kapsz kezdő edzéstervet
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 27. - 12:02:16
Válasz #2
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok...!
21éves 173cm magas és 69kg, srác vagyok.Jövö héten kezdek edzeni,ehhez azonban szném kérni segitségeteket,még pedig ugy,h szném h ha valaki tanácsolna vmi hjo kis edzés tervet...amiért naggyon hálás lennék...
Köszönöm elöre is.
?:-) hajrá, minden bodys oldalon kapsz kezdő edzéstervet

jaaaaaaaj..de Ő KÉR!!! nem azt írta,h kereseni akar, hanem,h kér.  :)  szóval írjatok neki. kéri. örüljetek,h nem követel  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 27. - 12:02:24
Válasz #3
Nem elérhető

Tóth Attila


Vagy az összes fórumon nyiss külön topikot ezzel a témával!Örülni fognak neked... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Május 27. - 22:58:20
Válasz #4
Nem elérhető

ninja14


Vagy az összes fórumon nyiss külön topikot ezzel a témával!Örülni fognak neked... ;D
egyet értek  ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 28. - 00:16:05
Válasz #5
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok...!
21éves 173cm magas és 69kg, srác vagyok.Jövö héten kezdek edzeni,ehhez azonban szném kérni segitségeteket,még pedig ugy,h szném h ha valaki tanácsolna vmi hjo kis edzés tervet...amiért naggyon hálás lennék...
Köszönöm elöre is.
?:-) hajrá, minden bodys oldalon kapsz kezdő edzéstervet

jaaaaaaaj..de Ő KÉR!!! nem azt írta,h kereseni akar, hanem,h kér.  :)  szóval írjatok neki. kéri. örüljetek,h nem követel  ;D

Engem ez baszott fel agyilag : :$. 21évesen mint egy kis kurva

2011. Május 28. - 00:56:27
Válasz #6
Nem elérhető

Jordan


En azt mondom, hogy csinalj fekvenyomast, meg ruddal karhajlitast. Heti 5-6x napi max 3oraban. ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 28. - 01:54:22
Válasz #7
Nem elérhető

try2bebig


En azt mondom, hogy csinalj fekvenyomast, meg ruddal karhajlitast. Heti 5-6x napi max 3oraban. ;)

meg danabol edzésnapon 2, pihenőnapon 1!




szerk: tudom vannak, olyan hülyék, akik még el is hiszik. Így: a fent említett dolgokat ne csináld.

2011. Május 29. - 18:16:41
Válasz #8
Nem elérhető

tomasz


Egy alap edzést kellene csinálnod hetente 3szor.guggolás,fekvenyomás,döntött törzsű evezés,nyakból nyomás,karhajlítás rúddal vagy egykezessel,szűken nyomás tricepszre vagy tolódzkodás.A végén ha van kedved csinálj még egy-egy has és vádli gyakorlatot.Súlyokat kezd mondjuk a rúddal,folyamatosan pakold fel a tárcsákat és addig menj felfelé míg max. 6-ot bírsz megcsinálni az adott súllyal.Guggolásnál és a fekvenyomásnál lehet 10 kilókat emelni(ha nem megy jó az 5kg is).A többi gyakorlatnál 5 kg-onként emelj(vagy 2,5).Egyél sokat,aludj sokat,emelj minél nagyobb súlyokat és nőni fogsz mint a gomba!(Tekintettel arra,hogy full kezdő vagy,ez nem légből kapott ígéret).De ne feledd:ne 2 hét alatt várd az eredményt!Adj ennek a programnak 2 hónapot és ha nem baszol el valamit akkor működik.Cigi,pia,drog kilőve mert nem lesz eredmény.
Sok sikert! =/+'

Remélem nem hiába koptattam a billentyűzetet!2 hónap múlva jelentkezz.Ja ,privire nem válaszolok! ****)
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2011. Május 31. - 13:07:38
Válasz #9
Nem elérhető

csipa03


Rendben,thx szépen a segitséget......;):D 2 honap mulva jelentkezem..;)
thx még1x
ciaoooo

2011. Június 07. - 00:13:10
Válasz #10
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok...!
21éves 173cm magas és 69kg, srác vagyok.Jövö héten kezdek edzeni,ehhez azonban szném kérni segitségeteket,még pedig ugy,h szném h ha valaki tanácsolna vmi hjo kis edzés tervet...amiért naggyon hálás lennék...
Köszönöm elöre is.
Vigyázz, mert még valaki félreérti.  :-)- ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"