2024. Március 29. - 07:17:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb kiegészítő kombináció  (Megtekintve 6537 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Április 28. - 21:22:58
Megtekintve 6537 alkalommal
Nem elérhető

Isti626


Sziasztok
Amit jelenleg szedek(tömegelés):
MP Arnold iron pack
10g Arginine
5g alanine
17g kreatin
edzés előtt mindig más n.o. fokozó
természetesen aminósavak, fehérje, ch
kaja rendben van

Tudtok még ajánlani valamit ?


2015. Április 29. - 12:26:36
Válasz #1
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A tisztelt fórom tagok tudnának még ajánlani valamit, hogy értelme is legyen, de inkább ne tegyék  ;D ;D!

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Április 29. - 12:29:01
Válasz #2
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Amúgy, ha már ilyenek mennek, hogy 5g alanin, akkor a glutamin hol van? Az még mindig fontosabb, bár az alanin is tud úgymond "anabolikus kapcsolóként" működni, a máj glikogén raktáraival van összefüggésben, de inkább fél kiló glutamin minden hónapban, több értelme lesz.

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Május 01. - 19:52:34
Válasz #3
Nem elérhető

valakivagyok


Amúgy, ha már ilyenek mennek, hogy 5g alanin, akkor a glutamin hol van? Az még mindig fontosabb, bár az alanin is tud úgymond "anabolikus kapcsolóként" működni, a máj glikogén raktáraival van összefüggésben, de inkább fél kiló glutamin minden hónapban, több értelme lesz.

Szia,

Írtad a glutamint, 3-4 éve edzek olyan 1 éve tervezem, hogy veszek glutamint de mindig lebeszéltem magam.
Mit tud nyújtani a glutamin, ha reggel (tojás/fehérje meg valami lassú ch), nap közbe (fehérje húsból), edzés után (fehérje utánna rendes kaja) eszek?

A regenerációt sose tarottam olyan fontosnak abból a szempontból, hogy egy testrész edzése között 6-7 nap eltelik addig meg szerintem bőven regenerálódik (gondolom én  :) ).

Pár szóba (akár lehet oldal is  8) ) össze tudnád foglalni, miért is lenne érdemes használni, nem azért kérem mert lusta vagyok elolvasni, hanem mert a marketing amit alkalmaznak a cégek eléggé megtévesztő tud lenni és kitudja abból is mennyi a valóság.

Előre is köszi.

2015. Május 01. - 22:38:22
Válasz #4
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Megírom holnap, most alszok :-D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Május 02. - 12:49:05
Válasz #5
Nem elérhető

valakivagyok