2024. Március 28. - 18:29:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: spiropent  (Megtekintve 23452 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Május 01. - 08:07:28
Megtekintve 23452 alkalommal
Nem elérhető

sakura


Sziasztok. 35 éves nő vagyok, 6-7 kg-tól szeretnék megszabadulni. 3 napja szedek spiropentet, napi 6 szemet. Nem sportolok mellette. Érdeklődnék, van valakinek tapasztalata a spiropentről? Hatásos egyáltalán?

2011. Május 01. - 11:26:09
Válasz #1
Nem elérhető

H. Laci


azigen  ;D

2011. Május 01. - 11:36:44
Válasz #2
Nem elérhető

Szandi


Én próbáltam. A maradék agyam is eltűnt és nőtt egy harmadik lábam... A problémát alapos fejbeveréssel lehet orvosolni...
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2011. Május 01. - 15:35:40
Válasz #3
Nem elérhető

Maszat


Csak féltékeny vagy Szandi drágám :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 01. - 20:20:06
Válasz #4
Nem elérhető

Szandi


Csak féltékeny vagy Szandi drágám :D
Na ja,mert én csak kemény diétával érem el,amit mások hip-hop spiroval.:(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2011. Május 01. - 23:35:07
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 02. - 19:03:00
Válasz #6
Nem elérhető

Alex46


Sziasztok. 35 éves nő vagyok, 6-7 kg-tól szeretnék megszabadulni. 3 napja szedek spiropentet, napi 6 szemet. Nem sportolok mellette. Érdeklődnék, van valakinek tapasztalata a spiropentről? Hatásos egyáltalán?

Hatásos, de ebből a több jobb. Sokal előbb meghalsz ha 20-ával szeded. A vonat viszont gyorsabb még ennél is, na ott garantáltan lapos lesz a hasad.

2011. Május 03. - 09:02:44
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok. 35 éves nő vagyok, 6-7 kg-tól szeretnék megszabadulni. 3 napja szedek spiropentet, napi 6 szemet. Nem sportolok mellette. Érdeklődnék, van valakinek tapasztalata a spiropentről? Hatásos egyáltalán?

Hatásos, de ebből a több jobb. Sokal előbb meghalsz ha 20-ával szeded. A vonat viszont gyorsabb még ennél is, na ott garantáltan lapos lesz a hasad.

 ????... ez milyen válasz volt?  ::) Muszáj ezt?  :-}

2011. Május 03. - 10:57:30
Válasz #8
Nem elérhető

Maszat


Tényleg felesleges ilyen válaszokat adni, de a hülye kérdésre hülye válasz hozzáálást is megértem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 03. - 11:10:26
Válasz #9
Nem elérhető

Milo


Az átlagemberek mind azt hiszik egy kis csodabogyóval ,meg szaunaövvel, meg rázó masinával majd lefogynak. Ha igy lenne sztem senki se járna edzőterembe
Riceman

2011. Május 03. - 11:14:52
Válasz #10
Nem elérhető

Milo


múltkor megállitott egy nagyon kövércsávó ,hogy mindent kipróbált diéta edzés, fogyasztószerek és semmi. Azt mondta egyetlen káros szenvedéje van: megiszik napi 5liter kólát. :D :D Volt vagy 150kg legalább.
Riceman

2011. Május 03. - 12:32:17
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Az átlagemberek mind azt hiszik egy kis csodabogyóval ,meg szaunaövvel, meg rázó masinával majd lefogynak. Ha igy lenne sztem senki se járna edzőterembe

Ez így is van, de nyilván mindenhol ilyen csodás ötleteket adnának neki, és azért jön ide, mert itt szakmai tanácsot vár  ::) Igazából semmibe se kerülne leírni neki hogy a spiropent nem csodaszer, és hogy kalória deficit illetve mozgás nélkül annyit ér, hogy ideges lesz tőle és remegni fog mint a kocsonya.

Na most ha tud olvasni és hajlandó meglátni a szurkálódás mögött a mondanivalót akkor mindent le is írtunk a témáról  8)

2011. Május 03. - 12:36:20
Válasz #12
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az átlagemberek mind azt hiszik egy kis csodabogyóval ,meg szaunaövvel, meg rázó masinával majd lefogynak. Ha igy lenne sztem senki se járna edzőterembe

Ez így is van, de nyilván mindenhol ilyen csodás ötleteket adnának neki, és azért jön ide, mert itt szakmai tanácsot vár  ::) Igazából semmibe se kerülne leírni neki hogy a spiropent nem csodaszer, és hogy kalória deficit illetve mozgás nélkül annyit ér, hogy ideges lesz tőle és remegni fog mint a kocsonya.

Na most ha tud olvasni és hajlandó meglátni a szurkálódás mögött a mondanivalót akkor mindent le is írtunk a témáról  8)
Ez nem szurkálódás szerintem, leírtad az igazságot, sport, mozgás, kicsit egészségesebb táplálkozás, de a spiropent akkor sem ok mindenkinek, pl. magas vérnyomást okoz többek közt ( a használat alatt ).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 03. - 12:40:01
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Az átlagemberek mind azt hiszik egy kis csodabogyóval ,meg szaunaövvel, meg rázó masinával majd lefogynak. Ha igy lenne sztem senki se járna edzőterembe

Ez így is van, de nyilván mindenhol ilyen csodás ötleteket adnának neki, és azért jön ide, mert itt szakmai tanácsot vár  ::) Igazából semmibe se kerülne leírni neki hogy a spiropent nem csodaszer, és hogy kalória deficit illetve mozgás nélkül annyit ér, hogy ideges lesz tőle és remegni fog mint a kocsonya.

Na most ha tud olvasni és hajlandó meglátni a szurkálódás mögött a mondanivalót akkor mindent le is írtunk a témáról  8)
Ez nem szurkálódás szerintem, leírtad az igazságot, sport, mozgás, kicsit egészségesebb táplálkozás, de a spiropent akkor sem ok mindenkinek, pl. magas vérnyomást okoz többek közt ( a használat alatt ).

Persze, és szívbetegeknek se ajánlott, mivel a szív ingerület átviteli rendszerét is baszogatja. De ha már szedi (és szedi, és fogja is) akkor legalább tudjon róla  ;-oo-;

2011. Május 11. - 22:27:43
Válasz #14
Nem elérhető

xXx3


Szasztok !!  Én 106kg-183cm-magas vagyok, le szeretnék adni úgy 15 kg-ot. Úgy terveztem minden másnap el megyek bringázni kb: 20km-ert. Kevesebbet ennék, és fehérje kiegészítőt használnék , hogy az izmaim azért maradjanak. Kérdésem az lenne, hogy megfelelő lenne ez a program, vagy hülyeség ??? Ha lefogynék, viszonylag rövid idő alatt 15 kg-ot , akkor a bőröm még vissza tudna feszesedni???? Köszönöm a válaszaitok előre is !!! szevasztok