2024. Április 20. - 18:33:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hatoanyag vs Hatoanyag  (Megtekintve 21783 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 31. - 19:06:28
Megtekintve 21783 alkalommal
Nem elérhető

zen


Tehat Hatoanyag vs Hatoanyag!

Mi is akar ez lenni, meg miert is etcc?
Ugy tunik sikerul hozzajutnum por formaban anyaghoz, ugyebar ebbol mar az is lejon nem kamu, esetleg bevizsgaltatom, nem zsakba macskat tolok etc..
de ahogy jott a lista, csak jottek belolem a kerdesek, es nem tudtam hova fordulni, 1-2ismerosnek, itt forumon privateba probalkoztam de ilyen teren mindenki tudomanya kevesnek bizonyult, szoval arra az elhatarozasra jottem kell egy ilyen topik!

Tehat konkretan, kerdezgettem mien fele tesztoszteron por(hci) van erre valasz:
Testosterone Base
Testosterone Cypionate
Testosterone Decanoate
Testosterone Enanthate
Testosterone Isocaproate
Testosterone Phenylpropionate
Testosterone Propionate
Testosterone Undecanoate

Tehat ismertem eddig Enanthate, Propionateot foleg, de a tobbi? esetleg valamelyik masik jobb, vagy miert jobb ilyen kerdesekre keresem a valaszt ...
de ez csak1..

Kineztem egy anyagot Boldenone, ezt fogom majd valamikor tolni szalkastias alatt, szoval erre is rakerdeztem:(boldenon ampullak: Boldenolone Undecylenate tartalmaz)
Boldenolone acetate
Boldenolone base
Boldenolone cypionate
Boldenolone propionate
Boldenolone Undecylenate
Itt is a tobbirol nem is hallotam kb csak a normalis Undecylenaterol..

a meg par erdekesseg :)

Nandrolone Decanoate (ugye ez a Deca-Drubalon nem is tema)
Nandrolone Phenylpropionate (de ez?)
Trenbolone Acetate
Trenbolone Base
Trenbolone Enanthate
Trenbolone Hexahydrobenzyl carbonate (Parabolan)

Szoval aki ezekbe belelat, hogy a hazailag nem isemrtebb ujabb anyagok, vagy mas formatuaknak mien a hatasuk, felszivodas, hatas kiteljesedese, meddig marad a szervezet, vagy akarmi az kerem irjon  O0

2007. Július 31. - 19:54:35
Válasz #1
Nem elérhető

BrianB


Jézusom! Erre nem tudom ki fog válaszolni...sok sikert hozzá. De ne szívd ki nagyon a vérét szegénynek ˝=/

2007. Július 31. - 20:14:27
Válasz #2
Nem elérhető

fLeSs


sztem ne várd el senkitől, hogy ezeket neked elmagyarázza.

www.google.com a barátod. angolul nem árt tudni hozzá.

2007. Július 31. - 20:18:08
Válasz #3
Nem elérhető

BrianB


Az még nem baj, hogy érdeklődik és szeretne némi információhoz jutni, de a probléma már az elején van mert ugye a Nandrolone Decanoate az ugye Deca-Drubalon nem is tema.  [:-o]

2007. Július 31. - 20:19:45
Válasz #4
Nem elérhető

parrre


Most őszintén....

Fontos ez? Vannak bevált szteroidok, ha mindenképpen baromira kell tolni valamit akkor válassz egyet oszt jóvan.
Egyébként föként felszívódási és kiürülési idők környékén kéne vizsgálódni.

2007. Július 31. - 20:35:46
Válasz #5
Nem elérhető

Bubee


Ezt nem várhatod el h leírja neked vki. Ez egy lexikonnyi anyag. Ezért íródtak olyan könyvek h Anabolics 2006 meg X-Files. Előbbit torrentről le is lehet tölteni, igaz angolul, de van rá lehetőség.

És van egy online "lexikon" is, nem mondom meg hol, ha ügyes vagy megtalálod. De ez akkora anyag h itt senki nem fogja neked leírni. Pláne h mindennel senki nem találkozott.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Július 31. - 20:49:33
Válasz #6
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
..olyan témát feszegetsz aminek semmi értelme. Merthogy pl mondhatnád hogy testosteron cipionatot fogsz használni csakhogy nincs. De kitérhetünk az "ez mi" kérdésedre is ami pl nandrolon fenilpropi esetében itthon Superanabolon néven van pl forgalomban. Túl magasröptűre sikerülsz...tök felesleges.
Egyik sem tud többet a másiknál....minimális különbségek...bár itthon annak is örülnni lehet ha nem csesznek át csak az alapcuccokkal.
Kétlem hogy por formájában te bármilyen eredeti alapanyaghoz hozzájuthatsz.Ilyet senkinek nem érdeke behozni. Minek?

2007. Július 31. - 22:59:30
Válasz #7
Nem elérhető

zen


Az még nem baj, hogy érdeklődik és szeretne némi információhoz jutni, de a probléma már az elején van mert ugye a Nandrolone Decanoate az ugye Deca-Drubalon nem is tema.  [:-o]

ezt nem nagyon ertem...
tudtommal a deca-durabolin-nal Nandrolone Decanoate a hatoanyag, arra gondoltam, hogy nem tema !


2007. Augusztus 01. - 00:23:45
Válasz #8
Nem elérhető

BrianB


Akkor csak elírtad? Mert akkor nagyon elírtad, mert Drubalon-t írtál. Ebből gondoltam, hogy nagyon nem vagy képben. Egy-két "gyúrós" gyerektől hallottam már, hogy Sustalont nyomok, meg Nordiprotint, meg Entanátot, stb. És ők a terem doktorai. No comment. Ha csak elírtad, bocs... /:-)

2007. Szeptember 08. - 12:20:45
Válasz #9
Nem elérhető

tomi


Itt egy amerikai fórum a témában, biztos okosabbak mint mi, most találtam és még emlékeztem erre a topic-ra: http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php?t=13202
Up the dose, lift the most!

2008. Február 26. - 10:41:13
Válasz #10
Nem elérhető

madinorbi


A hatóanyag mellett a decaonat propi stb megjelölések csak a felszívódás gyorsaságát jelölik általában egyik gyorsabban hat de gyorsabban ürül a másik fordítva ahogy a többiek is írták nincsennek nagy különbségek persze ha nem hamis az adott szer vagy pszichésen nem győzöd meg magad hogy ez jobb vagy az .
szekönd editör mentes felhasználó