2024. Április 19. - 22:47:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2491660 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2020. Július 07. - 10:18:11
Válasz #11760
Nem elérhető

Gyuf


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.
Simán elég a 2,5
Én 3massal szoktam,de mikor milyet kapok a patikába mert itt sosincs mindegyik..

2020. Július 07. - 11:20:50
Válasz #11761
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Szisztok! Omega meds testo mix et használta már vakaki? Most azt tud hozni a spanom azt mondja jo próbálta már itt valaki?

2020. Július 08. - 23:45:57
Válasz #11762
Nem elérhető

Aant


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.
Simán elég a 2,5
Én 3massal szoktam,de mikor milyet kapok a patikába mert itt sosincs mindegyik..


...gyulladni fog jobban mint egyébként. Kipróbáltam nekem nem jött be. De persze puding próbája...
Nem mindenki reagál egyformán.

2020. Július 09. - 00:00:51
Válasz #11763
Nem elérhető

Aant


Kicsit offos kérdés,de mitől függ hogy ha beadás van, van hogy:
 Simán és fájdalommentesen bemegy és van hogy kisebb égő fájdalom van? Persze az ember igyekszik a beadás helyét minél jobban ellazítani, de van hogy sokkal lassabban megy be. Erre még nem találtam magyarázatot. Talán nagyobb az izomtónus edzéselőzmény után, vagy akár hőmérséklet? Full zsákbamacska néha, és gondoltam rutinosabbaktól megkérdezem.:)

Ez nekem is megvan. Én arra gondolok hogy mivel az elején sosem jön elő így ezek talán kicsit betokosodott előző pontok vagy hegek amiket eltalalunk.

2020. Július 09. - 07:21:26
Válasz #11764
Nem elérhető

kemi


Kicsit offos kérdés,de mitől függ hogy ha beadás van, van hogy:
 Simán és fájdalommentesen bemegy és van hogy kisebb égő fájdalom van? Persze az ember igyekszik a beadás helyét minél jobban ellazítani, de van hogy sokkal lassabban megy be. Erre még nem találtam magyarázatot. Talán nagyobb az izomtónus edzéselőzmény után, vagy akár hőmérséklet? Full zsákbamacska néha, és gondoltam rutinosabbaktól megkérdezem.:)

Ez nekem is megvan. Én arra gondolok hogy mivel az elején sosem jön elő így ezek talán kicsit betokosodott előző pontok vagy hegek amiket eltalalunk.

Heges és televan olajjal. Add máshova! Vékony tűtől kevésbé lesz heges.

2020. Július 09. - 07:39:47
Válasz #11765
Nem elérhető

Gyuf


Farba elég 25mm es tű? Rendeltem 100 db ot, és otthon vettem észre hogy 30 helyett 25. Kicseréltetni pedig nem lehet. Vállba gondolom elég lenne, de legtöbbször fenékbe megy.
Simán elég a 2,5
Én 3massal szoktam,de mikor milyet kapok a patikába mert itt sosincs mindegyik..


...gyulladni fog jobban mint egyébként. Kipróbáltam nekem nem jött be. De persze puding próbája...
Nem mindenki reagál egyformán.
Ha van rajtad rengeteg zsír és nem megy elég mélyre a tű persze h gyullad
de akin szinte nincs már zsír, bőven elég a 2,5-3cm tű

2020. Július 09. - 08:16:42
Válasz #11766
Nem elérhető

Satufake


 Nincs sok zsír, illetve folyamatosan egyre kevesebb, versenydiétán vagyok már. Csak efelől nem volt tapasztalatom ezért érdeklődtem!  Łł=  =/+'

2020. Július 12. - 14:22:24
Válasz #11767
Nem elérhető

adrgold


Mivel lehet nem is az van benne amit ráírnak.
A GSKt is hívtam betiltani nem lehet.
Bár az ő felelősségük is mert minek hoznak nyilvánosságra addig egy vegyületet míg az nem futott át a klinikai teszteken. A legrosszabb hogy gyerek kezébe is kerülhet bármikor.


Köszönöm
Új önkológust kaptam. Mert limfóma volt az eredeti gyanú,lehet hülyén hangzik de inkább az lett volna.  Most talán lesz sok vizsgálat.
Ez durva.En is szedtem ugyanettől a gyártótól és semmi pozitívat nem ereztem abból amit kellett volna.Se állóképesség növekedés se zsirégetés sőt inkább rossz közérzetem volt egy idő után abba is hagytam.
Szia! Írtam neked ezzel kapcsolatban, ha van időd, válaszolj majd lécci.

2020. Július 21. - 10:32:26
Válasz #11768
Nem elérhető

Mirco


Szevasztok Kandurok!

Edző partnerem egy kisseb gonddal küzd még pedig hogy nem fejlődik sehova. Tavaly előtt hetente csak 1-1,5ml testotol  és pár szem stsnazoltol nagyon szépen fejlődött. Addig már tavaly hetente 2ml sustától és 1ml boldenontol 2kg-al kevesebb volt. Most jelenleg az idén már 3ml sustanon és 2,5tren hezente és 5tabi stana naponta sem hozza azt amit tavaly. A 2 évvel előtti évhez képest még 4kg-al kevesebb és felé annyira sem eres.
Aki tudja mi a teendő ilyenkor ne tartsa vissza írja le!
Köszi előre is!

2020. Július 21. - 20:31:05
Válasz #11769
Nem elérhető

VBorisz


Szia!
A teendő az hogy nem a gyógyszerekben kell keresni a fejlődés kulcsát.Meg kell tanulni a táplálkozás szabályait.Lehet naturálon is hízni 10 kilókat (több kevesebb zsírral) aztán kémiával diétázni hogy maradjon izom is.Mindenkinek meg kell tanulnia a saját szervezetének ehhez miből mennyi tápanyagra van szüksége, amíg ezt nem tudja valaki addig nem érdemes kokszolni.Van aki könnyebben hízik, van akinek nehéz de meg kell tudni csinálni még egy vérektomorfnak is ha ért hozzá.

2020. Július 21. - 21:26:13
Válasz #11770
Nem elérhető

Gyuf


Szia!
A teendő az hogy nem a gyógyszerekben kell keresni a fejlődés kulcsát.Meg kell tanulni a táplálkozás szabályait.Lehet naturálon is hízni 10 kilókat (több kevesebb zsírral) aztán kémiával diétázni hogy maradjon izom is.Mindenkinek meg kell tanulnia a saját szervezetének ehhez miből mennyi tápanyagra van szüksége, amíg ezt nem tudja valaki addig nem érdemes kokszolni.Van aki könnyebben hízik, van akinek nehéz de meg kell tudni csinálni még egy vérektomorfnak is ha ért hozzá.

Nem a gyógyszerekben de nem is a kajában, a szervezet is lehet eleve ludas a cucc terén, kb mint nálam
Mindegy mit és mennyit tolok magamba, tesztó szintem fent van a picsába, még se történik semmi, csak kering bennem a motyó és ennyi



2020. Július 21. - 23:25:08
Válasz #11771
Nem elérhető

VBorisz


O.k. Gyuf de a te eseted extrém példa, a kivétel, ami erősíti a ... Szerintem, ahogy olvastalak eddig te is összehoztad a formát, én csak azt mondom, a hízáshoz többlet kalória kell nincs ebben semmi trükk.Ha nem megy a kaja a ludas , naturálon is tudni kell hízni.Ha rád valami miatt nincs hatással a kox , az izommegtartásban diétában azért tuti hogy segítségedre van, van látszata azért, nem?

2020. Július 21. - 23:32:01
Válasz #11772
Nem elérhető

kemi


O.k. Gyuf de a te eseted extrém példa, a kivétel, ami erősíti a ... Szerintem, ahogy olvastalak eddig te is összehoztad a formát, én csak azt mondom, a hízáshoz többlet kalória kell nincs ebben semmi trükk.Ha nem megy a kaja a ludas , naturálon is tudni kell hízni.Ha rád valami miatt nincs hatással a kox , az izommegtartásban diétában azért tuti hogy segítségedre van, van látszata azért, nem?

Nekem is olyan jó a genetikám, hogy simán naturalnak hazudhatnám magam 😀 viszont az is igaz, hogy nem edzek olyan keményen, mint pár éve. Nincs ezen semmi meglepő. Genetika a jó kinézet 90%-a.

2020. Július 22. - 11:17:26
Válasz #11773
Nem elérhető

Lolka


O.k. Gyuf de a te eseted extrém példa, a kivétel, ami erősíti a ... Szerintem, ahogy olvastalak eddig te is összehoztad a formát, én csak azt mondom, a hízáshoz többlet kalória kell nincs ebben semmi trükk.Ha nem megy a kaja a ludas , naturálon is tudni kell hízni.Ha rád valami miatt nincs hatással a kox , az izommegtartásban diétában azért tuti hogy segítségedre van, van látszata azért, nem?

Nekem is olyan jó a genetikám, hogy simán naturalnak hazudhatnám magam 😀 viszont az is igaz, hogy nem edzek olyan keményen, mint pár éve. Nincs ezen semmi meglepő. Genetika a jó kinézet 90%-a.


Sziasztok!
Nekem is olyan a genetikám hogy hiába megy a kaja rendesen ha nincs kox megy le rólam!
Mirco a barátodnál lehet túl vannak telitődve a receptorok.

2020. Július 22. - 15:05:06
Válasz #11774
Nem elérhető

Gyuf


O.k. Gyuf de a te eseted extrém példa, a kivétel, ami erősíti a ... Szerintem, ahogy olvastalak eddig te is összehoztad a formát, én csak azt mondom, a hízáshoz többlet kalória kell nincs ebben semmi trükk.Ha nem megy a kaja a ludas , naturálon is tudni kell hízni.Ha rád valami miatt nincs hatással a kox , az izommegtartásban diétában azért tuti hogy segítségedre van, van látszata azért, nem?
Hát igen eléggé extra példa vagyok a koksz terén :D
Próbálkozom összehozni azért amivel más mondjuk hízok 5-10kg, én semmit se, ezek a heti 1-1,3g tesztók nekem alapok, igaz ennél több lehet jó lenne de nem akarok bajt, nem biztos hogy megérné, de azért ez se "gyerek" adag már
Diétában segít most ahogy lementem 92-ről 84-85-re, eléggé száraz vagyok, ér mindenhol
Többlet kalória biztos kell a hízáshoz, bár én sose számoltam kcal-t, csak fehérje, zsír és ch
De ezeket számolva, anno se tudtam több lenni 92nél pedig napi szinten a 700g ch-t betoltam
Most még tart a forma próbálás nálam, aztán szeptembertől vissza állítok, és erre az évre ennyi volt, onnan már minőségi tömegelést akarok csak koksz nélkül, mert most eléggé hosszas kúrában vagyok már, aztán kell a pihenő is