2024. Március 28. - 18:48:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdonek edzes terv tanacs!  (Megtekintve 59081 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. December 23. - 16:43:37
Megtekintve 59081 alkalommal
Nem elérhető

sany80



Sziasztok!Egy honapja keztem el edzeni volt egy kis foloslegem ezt sikerult leadni.Most pedig szeretnek egy kis izmot felveni vagyis ebben az egy honapban azt is sikerult.Hogyan tudnam meg a maradek zsiromat atalakitani izoma tomeget novelni nem szeretnek csak szalaksitani meg izm tomeget novelni.Ez az egy honap szigoru dieta volt hasznaltam hoza Hoodia tapaszt nagyon sokat segitet fogytam 8 kg.Most pedig elkeztem szedni Androx Pump & Burn,minden masodik nap reggel edzek 20 perc futtas aztan 20 perc gyuras.Estleg valaki tudna nekem segiteni egy jo kis edzestervbe amivel lehet izmot epiteni?Meg minden fele tanacsal etkezes mikor es mit?Elore is kossz!

2007. December 23. - 17:09:26
Válasz #1
Nem elérhető

endre66


Üdv a fórumon!
Az első lépést már megtetted a válaszok megtalálásához - jó helyre jöttél kérdezni, és ha megengeded szerintem ne nyiss minden kérdésedre új topicot, rengeteg hasznos információt találsz ezen a helyen. Kiindulásképp, ha már szereted a változatosságot, és a súlyzózás mellett futsz is, én biztos külön csinálnám a két dolgot. Egyik nap 40 perc súlyzós edzés, másnap 40 perc futás. Ne akarj letudni mindent egyszerre, mert nincs értelme. Azért nem is írok többet, mert a korrekt infókat találsz itt, nézz be pl Steve Namat rovataiba.

2007. December 23. - 17:41:07
Válasz #2
Nem elérhető

sany80



Mar beneztem egy par helyre de konkret infokat nem talaltam.Ezert is nyittotam ezt a temat.

2007. December 24. - 21:13:34
Válasz #3
Nem elérhető

Johnnyx


Szerintem, ha izomtömeget szeretnél építeni átmenetileg le kell mondanod a szálkásodásról. Viszont, ha tisztán táplálkozol akkor az izom mellett minimális zsírt fogsz csak felszedni.
Edzéstervvel kapcsolatban, ha elmondod hetente hányszor tudsz lejárni edeni, adhatok pár tippet.
 =/+'
Egyetek zabot!

2007. December 25. - 20:12:15
Válasz #4
Nem elérhető

sany80



Heti 3 napot tudok edzeni meg ugy gondoltam plusz egy nap futtas nem tudom a futtas menyire jo az izom noveleshez.Vagy az nem kell?Kossz

2008. Január 04. - 01:24:14
Válasz #5
Nem elérhető

GetFreaky!



Heti 3 napot tudok edzeni meg ugy gondoltam plusz egy nap futtas nem tudom a futtas menyire jo az izom noveleshez.Vagy az nem kell?Kossz




A futás egyáltalán nem alakalmas az izomnövelésre.Ha ez így lenne akkor már néhány testépítő halálra futotta volna magát. !+"%

2008. Január 04. - 09:13:36
Válasz #6
Nem elérhető

tomi


hmm, ezzel nem értek egyet. A futás sztem hasznos a testépítés szempontjából, főleg kezdő szinten. Ugyanis gyorsítja az anyagcserét, tágítja az ereket, ezáltal nő a tápanyagfelvétel/hasznosulás. Az oxigénfelvétele is jobb lesz a testnek, ami ismét csak hasznos dolog, és a kardio-s teljesítménynövekedés hasznos lesz a badizásban is. Fussál csak nyugodtan, főleg heti egy alkalom biztos nem fog a tested hátrányára válni. ?:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Január 04. - 12:31:59
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


hmm, ezzel nem értek egyet. A futás sztem hasznos a testépítés szempontjából, főleg kezdő szinten. Ugyanis gyorsítja az anyagcserét, tágítja az ereket, ezáltal nő a tápanyagfelvétel/hasznosulás. Az oxigénfelvétele is jobb lesz a testnek, ami ismét csak hasznos dolog, és a kardio-s teljesítménynövekedés hasznos lesz a badizásban is. Fussál csak nyugodtan, főleg heti egy alkalom biztos nem fog a tested hátrányára válni. ?:-)

Egyetértek  :-){

2008. Január 04. - 12:33:04
Válasz #8
Nem elérhető

L


hmm, ezzel nem értek egyet. A futás sztem hasznos a testépítés szempontjából, főleg kezdő szinten. Ugyanis gyorsítja az anyagcserét, tágítja az ereket, ezáltal nő a tápanyagfelvétel/hasznosulás. Az oxigénfelvétele is jobb lesz a testnek, ami ismét csak hasznos dolog, és a kardio-s teljesítménynövekedés hasznos lesz a badizásban is. Fussál csak nyugodtan, főleg heti egy alkalom biztos nem fog a tested hátrányára válni. ?:-)
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az a tapasztalatom, hogy amikor rendszeresen csinálok aerob edzést, sokkal jobban mennek az összetett gyakorlatok.(guggolás, felhúzás, sétálós kitörés...) Szerintem is érdemes csinálni.  #:-) to the jungle!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 04. - 12:37:29
Válasz #9
Nem elérhető

GetFreaky!


Nah jól van ezt megkaptam.Akkor kipróbálom én is ezt a futást edzés mellett nem tudtam hogy pozitív hatása is lehet a növekedésre én mindig csak izomleépítő hatásáról hallodtam.Sorry :-){ =/+'

2008. Január 04. - 18:40:32
Válasz #10
Nem elérhető

Johnnyx



Heti 3 napot tudok edzeni meg ugy gondoltam plusz egy nap futtas nem tudom a futtas menyire jo az izom noveleshez.Vagy az nem kell?Kossz

Ha három napot edzel én az: 1. nap: mell-hát, 2. nap: láb, 3. nap: váll-kar beosztást ajánlom. Ez kezdő szintem teljesen jó.
Egyetek zabot!

2008. Január 04. - 18:41:01
Válasz #11
Nem elérhető

tomi


Semmi gáz Freaky, ezért van a fórum, az enyém különben is csak 1 vélemény. (taps ment a csajokért)  ;)
Up the dose, lift the most!

2008. Január 04. - 23:47:09
Válasz #12
Nem elérhető

GetFreaky!


Semmi gáz Freaky, ezért van a fórum, az enyém különben is csak 1 vélemény. (taps ment a csajokért)  ;)



Köszönöm tomi.Ment a viszonzás! Łł=

2008. Január 06. - 22:37:28
Válasz #13
Nem elérhető

sany80



Ugy veszem eszre hogy jo a futtas.Akivel egyut edzek o nem futt de mar regota kondizik en nekem jobban megy a gugolas mint neki persze a tobbi nem ;D.
Most mivel egyut edzunk ezert azt csinalom amit o nem rossz.Legalab nem egyedul kell szenvedni.Nem tudom mit gondoltok ezt fogom most szedni.Cell-tech Optimun 100% whey gold protein meg Nanovapor.Valaki azt mondja a Cell--tech nem a legjobb sok benne a cukor en azt olvastam hogy nagyon jo.Persze mellet reggel zabpehely napal rizs es csirke.

2008. Január 06. - 23:00:51
Válasz #14
Nem elérhető

L



Ugy veszem eszre hogy jo a futtas.Akivel egyut edzek o nem futt de mar regota kondizik en nekem jobban megy a gugolas mint neki persze a tobbi nem ;D.
Most mivel egyut edzunk ezert azt csinalom amit o nem rossz.Legalab nem egyedul kell szenvedni.Nem tudom mit gondoltok ezt fogom most szedni.Cell-tech Optimun 100% whey gold protein meg Nanovapor.Valaki azt mondja a Cell--tech nem a legjobb sok benne a cukor en azt olvastam hogy nagyon jo.Persze mellet reggel zabpehely napal rizs es csirke.
Hogy jók-e, az a céljaidtól függ. A minőségükben megbízhatsz az biztos.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"