Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2076/2536) > >>

kemi:

--- Idézetet írta: retardált - 2016. Február 01. - 09:08:53 ---Sziasztok, üdvözlük mindenkit!

8 évnyi edzés után elérkezetnek látom az időt kipróbálni más teljesítmény növelő készítményeket. Jelenleg 190cm magas és 101kg vagyok.
Segítségeteket szeretném kérni az első kúrámhoz.
Egy csak szemes kúrát állítottam össze. (Igen tudom, hogy puhap.cs vagyok és ez így eléggé terhel, de sajnos rossz emlékeim vannak a tűvel)
Rengeteget olvastam a témában és talán van remény egy ha minimálisan is de eredményes szemes kúrához. Talán nem csak kidobott pénz, idő és egészség.  o--O Elsőre nem gondolkodnék nagy dózisokban, nem ismerem a szervezetem még ehhez a témához.
Szóval a következő lenne:

Nap 1-4 Alhabol napi 10mg + Rexobol napi 10mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 0,5 szem
Nap 5-28 Alhabol napi 20mg + Rexobol napi 20mg + legalon140 napi 1 szem + proviron napi 1szem
Nap 29-45 Rexobol napi 40mg + legalon 140 napi 1 szem + proviron napi 0,5szem
Nap 30-60 Rexobol napi 30mg + Clenbuterol napi 120mcg +legalon 140 napi 1szem+ proviron napi 1szem
Nap 61-75 terpafen (Clomid) napi 1szem (Nolvadex jobb lenne?)

A kúra első felében szeretnék kevesebb vizvisszatartás mellett erőben fejlődni, majd az erőt megtartva definícióban javulva zárni a kúrát.
A proviron azért van a Stanazolol és clenbuterol mellett is mert hát persze szép a világ de nem tudhatom milyen minőségűt kapok, jobb félni,mint...
Ezek mellett A Clenbuterol ideje alatt magasabb taurin és magnézium bevitellel, összességében pedig magas cink bevitellel próbálkoznék.
Az étrend és a vitaminok mind rendben vannak, annak rendbe tételére a 8 év elég volt.

Szerintetek nagyon mellé nyúlok?

A segítségeteket előre is tisztelettel megköszönöm.
Szép napot!

--- Idézet vége ---


1. tesztoszteron végig
2. nagyobb dózis, 10mg-al semmi eredményt nem érsz el, ha nagyon féklsz akkor az első héten szedj 10mg-ot, utána meg annyit, hogy fejlődj
3 stanazololt látni fogod ha jó (persze ha nem 20%+ a testzsírod :D ) amellé is kell proviron, mivel a tesztoszteronnak végig kell mennie, sőt a proviron erősíti a tesztoszteron pozitív hatásait

nem tudom mit akarsz elérni ezzel a kúrával, de azt jobb, ha tudod, hogy addig nézel ki "jól" amíg megy a cucc, ez főleg igaz a stanára

methát nem szednék, max a kúra elején ha a tesztoszteron és a 2. compround is lassú és nagyon türelmetlen lennék

8 hétnél tovább nem szednék májmérgezőt

ha van rajtad elég izom és tényleg csak definiálni akarod a formát, akkor szerintem sokkal jobb egy 3 hónapos tesztoszterin kúra a végén 8 hét stanával kombóban
végig hcg úgy a 2. vagy 3. héttől kb 2x200 egység hetente, ha minden kiürült 100mcg triptro és kész a levezetés

ja amúgy provironból is 1x1 később 2x1 szem kell legalább

kemi:
Black Eagle-t használ valaki? :D
2 hét után egész jól látszik már, Tesztó mix és Boldenon megy. Elvileg 195mg/ml a tesztó 200 a boldi. Valaki esetleg másképp tudja/érzi?

dino:
Szomorúan vettem tudomásul, hogy a "kedvenc kokszom" topikot lezárták. Pedig most írtam volna oda az első bejegyzésem, az Agovirin kapcsán.. Dehát mindegy is.. a lényeg, hogy erős idegzetűeknek való  ****:)))

öüó:
jó lett a forma dinó?tolj egy képet!ne szégyenlősködj!

dino:

--- Idézetet írta: öüó - 2016. Március 31. - 13:43:10 ---jó lett a forma dinó?tolj egy képet!ne szégyenlősködj!

--- Idézet vége ---
Szia! Tegnap kezdtem, életem legjobb natural alapjairól. 4. hétnél tolok majd képet.  =/+'

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése