2024. Április 19. - 03:04:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Szuszi Dátum 2024. Április 18. - 21:20:35 »
Köszönöm a válaszokat! ;-oo-; @:-)
2
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Hard74 Dátum 2024. Április 18. - 18:34:06 »
Sziasztok!
https://musculex.co/
Innen rendelt már valaki?

Már többször rendeltem tőlük, eddig mindig minden rendben volt.
3
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Rise Dátum 2024. Április 18. - 17:22:35 »
Sziasztok!
https://musculex.co/
Innen rendelt már valaki?

Szia!
hivatalos Hilma viszonteladók! Korrekt csapat,gyors postázás!
4
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Szuszi Dátum 2024. Április 18. - 16:25:36 »
Sziasztok!
https://musculex.co/
Innen rendelt már valaki?
5
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Április 18. - 15:52:22 »
Kis érdekesség. Eddig reggel este kellett vérnyomáscsökkentőt szednem elég magas dózisban. Kb 1,5 hónapja elkezdtem Taurint inni napi 6-9g mennyiségben. Az lett az eredménye , hogy az addig 140 feletti vérnyomásom (gyógyszerrel!!! )lement 122-130 környékére stabilan. Napi 3 alkalommal mérem. A gyógyszert teljesen elhagytam. Minden más maradt (teszto,deca TRT ben) Először nem akartam elhinni de két hét méricskélés után el kellett fogadnom a tényt hogy nem kell vérnyomáscsökkentő. Akinek vérnyomás gondja van, szerintem próbálja ki. Ha nem én tapasztalom ezt így meg el se nagyon hinném. Még annyi hogy lement 10kg eddig és csökkent a testzsírom jelentősen valamint nőtt az izomtömegem mérhetően. Nyilván az edzés és a diéta is segített.
  Nekem semmit sem használt a vérnyomásomra. Gyanitom neked is inkább a súlycsökkenés miatt van. Tudom a proteinbuilderes tag sztárolja ezerrel. Utána olvastam a pubmed oldalon. Minimális vérmyomáscsökkentő hatást mutat csak.
Nálam soktényezős a dolog szerintem. A fő probléma az lehetett, hogy túl sűrű volt a vérem, mozgásszegény élet a baleset után és jelentős túlsúly. Most tesztelem az elméletemet. Egy szem aspirin és 3-4 szem nattokinaz ment  taurinnal együtt és akkor ment le a vérnyomásom. (nyílván fogytam, edzés is elég intenzív már)
6
Minden más / Unsurpassed Сasual Dating - Real-life Females
« Utolsó üzenet: írta Extern Dátum 2024. Április 18. - 11:41:45 »
Dangerous liaison for one night, confidential meetings
Genuine Females
Unsurpassed Сasual Dating
7
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Lolka Dátum 2024. Április 18. - 10:02:26 »
Nosza viszont…
Ki hallott mostanában vagy esetleg használt e ő vagy megbízható ismerőse Omega NPP-300-at? (Csak mert elég jónak tűnik mostanában)
8
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Lolka Dátum 2024. Április 18. - 09:56:16 »
#:-)

Srácok én csak azt nem értem h évek otta vásárolgat mindenki és gondolom edző termekbe jár edzeni akkor hogy hogy nem alakult még egy személyes kontakt? Veszitek a franc se tudja kitől ami vagy meg jön vagy nem! + reklamálni nem is lehet!
Külföldről rendelni 50-50%-ban benne van az hogy vagy megjön vagy nem vagy lefoglalja a vám vagy szar lesz a cucc.
Na ti tudjatok.  ;-oo-;
Nem mindenki lakik Pesten. A városunkban meg a helyi dielerek ugyanazt a szart arulják ami a Teljesitmenyfokozok.hu vagy mi a szar oldalon van ami már 15 éve is ugyanolyan szar volt, lásd iráni! Proviron, lapharma stanozol és tarsai..De ha ezt elmondod neki még ő van megsértve. Úgyhogy inkább a netes kontakt.


Én sem Pesten lakom! + netről rendelem (egy régi muki.., akitől jobbat korrektebbet nem igen tudok!)
9
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Hades Dátum 2024. Április 18. - 09:55:27 »
Valaki járt már úgy npp-nel hogy amikor használta gyorsabban elment szex közbe? 2 és fel hete használok 150 mgt, de azóta kb 5 perc és vegem ..
10
Szteroidok / Re:Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség
« Utolsó üzenet: írta TRT74 Dátum 2024. Április 18. - 06:18:46 »
Kis érdekesség. Eddig reggel este kellett vérnyomáscsökkentőt szednem elég magas dózisban. Kb 1,5 hónapja elkezdtem Taurint inni napi 6-9g mennyiségben. Az lett az eredménye , hogy az addig 140 feletti vérnyomásom (gyógyszerrel!!! )lement 122-130 környékére stabilan. Napi 3 alkalommal mérem. A gyógyszert teljesen elhagytam. Minden más maradt (teszto,deca TRT ben) Először nem akartam elhinni de két hét méricskélés után el kellett fogadnom a tényt hogy nem kell vérnyomáscsökkentő. Akinek vérnyomás gondja van, szerintem próbálja ki. Ha nem én tapasztalom ezt így meg el se nagyon hinném. Még annyi hogy lement 10kg eddig és csökkent a testzsírom jelentősen valamint nőtt az izomtömegem mérhetően. Nyilván az edzés és a diéta is segített.
  Nekem semmit sem használt a vérnyomásomra. Gyanitom neked is inkább a súlycsökkenés miatt van. Tudom a proteinbuilderes tag sztárolja ezerrel. Utána olvastam a pubmed oldalon. Minimális vérmyomáscsökkentő hatást mutat csak.
Oldalak: [1] 2 3 ... 10