2024. Április 18. - 04:18:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Aktuális infók mindenről  (Megtekintve 21062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2017. Január 18. - 15:43:43
Megtekintve 21062 alkalommal
Nem elérhető

roughneck


Üdv!

Jelenleg nagyon inaktív a fórum,nem úgy,mint a régi sz?p időkben.Manaps?g egy?ltal?n nincs olyan magyar nyelvű fórum,ahol lehetne informálódni az aktuális feketepiaci helyzetről.Melyik gyártó,melyik terméke működik,mi amit ?rdemes használni?!
Leheljünk egy kis életet a fórumba,hiszen egymáson segítünk.

Kezdem Én.

Tavalyi kúrám alpha induject+shree boldenon volt,az alphat 5.h?ten lecser?ltem malay t400-ra,szóval alpha felejtős.A folytatásban a shree ?s a malay jól muzsikáltak,bár többet v?rtam,azért nem voltam el?gedetlen,kajálás,pihenés terén jobban odarakhattam volna magam.
Mennyiségek:Teszto"800" mg hetente
                         Boldi 400 mg hetente
Kúra hossza:16 h?t
Kúra eredménye:92 kg-->100 kg (~5 kg meg is maradt)bicepsz:42-->45 (44 maradt),comb:62-->67 (65 maradt)
Vissza?ll?t?s csak zita(20x1) ?s 3x2500 HCG;Nekem kiválóan működött!!
Ez volt tavaly szeptember,mármint a kúra v?ge.Azután tisztulás,edzés,kaja,fullos kieg. ment folyamatosan,és elérkeztem az újabb kúra előre betervezett időpontjához,ami idén január közepe volt.
Mostani kúra így néz ki:
1-4.h?t.:March danabol ds 40 mg/nap
1-12.h?t:Shree Restanon 750mg/h?t
1-12.h?t:Organon deca 600mg/ h?t
10-18.h?t:malay wini 300mg/h?t
12-18.h?t: Thaiger propionat 400mg/h?t
10-18.h?t: proviron 50mg/nap
19.h?ttől levezetés hcg+zita
Kaja,kieg. full,ch 400 körül,fehérje 300.

Ez a terv,azonban ha valami ?rezhetően nem működik,akkor csere azonnal.Egyedül a deca,amitől tartok kicsit,de havernak hibátlanul működött,tipikus deca mellékhatásokkal.

Ha bárkinek véleménye,tapasztalata,esetleg kérdése van,dobja fel,vitassuk meg,beszéljük át,hiszen ez mindegyikünk érdeke.

Peace
             

2017. Január 23. - 22:24:42
Válasz #1
Nem elérhető

late145


Üdv.
Nekem egy olyan kérdésem lenne (elnézést ha már volt,de nem találtam) hogy a zita miért okozhat libidó problémákat? Túl alacsony ösztrögén szint miatt(ha azért akkor kicsit részletesebbem legyen szíves valaki kifejteni :D )?

Ötletnek örülnék ha sikerülne jó olvasni a régi hozzászólásokat.

2017. Január 24. - 14:43:37
Válasz #2
Nem elérhető

G


Üdv.
Nekem egy olyan kérdésem lenne (elnézést ha már volt,de nem találtam) hogy a zita miért okozhat libidó problémákat? Túl alacsony ösztrögén szint miatt(ha azért akkor kicsit részletesebbem legyen szíves valaki kifejteni :D )?

Ötletnek örülnék ha sikerülne jó olvasni a régi hozzászólásokat.

Milyen kúra után, milyen levezetés után és mennyi tamoxifenről van szó?

" A Nolvadex úgy tűnik, hogy erősen anti-ösztrogén mindkettőnél, a hypotalamusznál is és az agyalapi mirigynél, amivel ellentétben a Clomid , amely bár anti-ösztrogén a hypotalamusznál, úgy tűnik gyenge ösztrogénként viselkedik viszont az agyalapi mirigynél."

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=764.msg96109#msg96109  itt egy egész topik róla.


2017. Január 25. - 23:22:58
Válasz #3
Nem elérhető

late145


Üdv.
Nekem egy olyan kérdésem lenne (elnézést ha már volt,de nem találtam) hogy a zita miért okozhat libidó problémákat? Túl alacsony ösztrögén szint miatt(ha azért akkor kicsit részletesebbem legyen szíves valaki kifejteni :D )?

Ötletnek örülnék ha sikerülne jó olvasni a régi hozzászólásokat.

Milyen kúra után, milyen levezetés után és mennyi tamoxifenről van szó?

" A Nolvadex úgy tűnik, hogy erősen anti-ösztrogén mindkettőnél, a hypotalamusznál is és az agyalapi mirigynél, amivel ellentétben a Clomid , amely bár anti-ösztrogén a hypotalamusznál, úgy tűnik gyenge ösztrogénként viselkedik viszont az agyalapi mirigynél."

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=764.msg96109#msg96109  itt egy egész topik róla.

Végigolvastam az összes kommentet de nem találtam konkrét választ ( de nagyon hasznos volt!). Nem nálam vana probléma,általánosságban mi szokta okozni. Egyelőre csak tanulni szeretnék a dolgokról.

2017. Január 26. - 17:23:43
Válasz #4
Nem elérhető

G


Üdv.
Nekem egy olyan kérdésem lenne (elnézést ha már volt,de nem találtam) hogy a zita miért okozhat libidó problémákat? Túl alacsony ösztrögén szint miatt(ha azért akkor kicsit részletesebbem legyen szíves valaki kifejteni :D )?

Ötletnek örülnék ha sikerülne jó olvasni a régi hozzászólásokat.

Milyen kúra után, milyen levezetés után és mennyi tamoxifenről van szó?

" A Nolvadex úgy tűnik, hogy erősen anti-ösztrogén mindkettőnél, a hypotalamusznál is és az agyalapi mirigynél, amivel ellentétben a Clomid , amely bár anti-ösztrogén a hypotalamusznál, úgy tűnik gyenge ösztrogénként viselkedik viszont az agyalapi mirigynél."

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=764.msg96109#msg96109  itt egy egész topik róla.

Végigolvastam az összes kommentet de nem találtam konkrét választ ( de nagyon hasznos volt!). Nem nálam vana probléma,általánosságban mi szokta okozni. Egyelőre csak tanulni szeretnék a dolgokról.

Amit idéztem az a konkrét válasz, virágnyelven 0 ösztrogén=0 libidó

2017. Január 26. - 21:46:53
Válasz #5
Nem elérhető

late145


Üdv.
Nekem egy olyan kérdésem lenne (elnézést ha már volt,de nem találtam) hogy a zita miért okozhat libidó problémákat? Túl alacsony ösztrögén szint miatt(ha azért akkor kicsit részletesebbem legyen szíves valaki kifejteni :D )?

Ötletnek örülnék ha sikerülne jó olvasni a régi hozzászólásokat.

Milyen kúra után, milyen levezetés után és mennyi tamoxifenről van szó?

" A Nolvadex úgy tűnik, hogy erősen anti-ösztrogén mindkettőnél, a hypotalamusznál is és az agyalapi mirigynél, amivel ellentétben a Clomid , amely bár anti-ösztrogén a hypotalamusznál, úgy tűnik gyenge ösztrogénként viselkedik viszont az agyalapi mirigynél."

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=764.msg96109#msg96109  itt egy egész topik róla.

Végigolvastam az összes kommentet de nem találtam konkrét választ ( de nagyon hasznos volt!). Nem nálam vana probléma,általánosságban mi szokta okozni. Egyelőre csak tanulni szeretnék a dolgokról.

Amit idéztem az a konkrét válasz, virágnyelven 0 ösztrogén=0 libidó
Rendben,köszönöm.

2017. Február 20. - 19:06:15
Válasz #6
Nem elérhető

roughneck


?dv!
Egy kis beszámol?.

5.h?tn?l j?rok a fent r?szletezett kúrában,?s meg kell mondjam,hogy a vártnál sokkal jobban működnek a dolgok.
Shree restanonja igazi,vérbeli tesztó,és az Organon deca is sz?pen ?rezteti a hatását,ezeket most bátran ajánlom.
Hozzá kell tenni,hogy kaja rendben,napi 6x ?tkez?s,300 g fehérje,400 g ch környékén,glutamin bcaa 50 g/nap elosztva,valamint vitaminpakk.Heti 1 csaló napot tartok,"ami szem sz?jnak ingere " alapon,de persze nem t?lzásokba esve.
Edzés hetente 5x,minden nap külön izomcsoport,izomcsoportonként 5-6 gyakorlat,gyakorlatonként 4-5 sz?ria,viszonylag magas ism?tl?sszamokkal(10-15).
Eddigi fejlődés adatok.
97 kg-->107 kg(picit vizesedve persze)
Kar +2 cm
Comb +3 cm
Mellkas +3 cm.
Kíváncsian várom a további eredményeket,amikről persze szeretnék majd beszámolni.

Szóval kitartást mindenkinek,edzzetek odaba*osan,kajára nagyon odafigyelve,de legfők?pp szeress?tek az edz?st,és magatoknak akarjatok először is megfelelni,ne a "strandonnezzekkijolmasnemszamit".
Ez egy ?letforma,sok lemondással jár,de mikor belépsz egy old school terembe,megcsap az az igazi edzőtermi ILLAT,?s megdobban a szíved,zakatol az agyad,(mit,mennyivel,h?nyszor )?s alig várod,h a súly alá fek?dj,és nyomd,?s nyomd,?s ?rezd a bedurranást,a lüktet?st,az izmok erej?t...
Nah ilyesmi lehet,mikor egy festő ihletet kap,?s megfesti ?lete k?p?t.
Hiszen a TESTÉPÍTÉST is lehet,?s kell is úgy tekinteni,mint egy művészeti ág,amivel  kifejezheted Ön magad,ezt igazán jól csak az igazi tehetségek tudják csinálni.

Tovabbi szép estét!

Peace


2017. Február 23. - 12:07:23
Válasz #7
Nem elérhető

dino


?dv!
Egy kis beszámol?.

5.h?tn?l j?rok a fent r?szletezett kúrában,?s meg kell mondjam,hogy a vártnál sokkal jobban működnek a dolgok.
Shree restanonja igazi,vérbeli tesztó,és az Organon deca is sz?pen ?rezteti a hatását,ezeket most bátran ajánlom.
Hozzá kell tenni,hogy kaja rendben,napi 6x ?tkez?s,300 g fehérje,400 g ch környékén,glutamin bcaa 50 g/nap elosztva,valamint vitaminpakk.Heti 1 csaló napot tartok,"ami szem sz?jnak ingere " alapon,de persze nem t?lzásokba esve.
Edzés hetente 5x,minden nap külön izomcsoport,izomcsoportonként 5-6 gyakorlat,gyakorlatonként 4-5 sz?ria,viszonylag magas ism?tl?sszamokkal(10-15).
Eddigi fejlődés adatok.
97 kg-->107 kg(picit vizesedve persze)
Kar +2 cm
Comb +3 cm
Mellkas +3 cm.
Kíváncsian várom a további eredményeket,amikről persze szeretnék majd beszámolni.

Szóval kitartást mindenkinek,edzzetek odaba*osan,kajára nagyon odafigyelve,de legfők?pp szeress?tek az edz?st,és magatoknak akarjatok először is megfelelni,ne a "strandonnezzekkijolmasnemszamit".
Ez egy ?letforma,sok lemondással jár,de mikor belépsz egy old school terembe,megcsap az az igazi edzőtermi ILLAT,?s megdobban a szíved,zakatol az agyad,(mit,mennyivel,h?nyszor )?s alig várod,h a súly alá fek?dj,és nyomd,?s nyomd,?s ?rezd a bedurranást,a lüktet?st,az izmok erej?t...
Nah ilyesmi lehet,mikor egy festő ihletet kap,?s megfesti ?lete k?p?t.
Hiszen a TESTÉPÍTÉST is lehet,?s kell is úgy tekinteni,mint egy művészeti ág,amivel  kifejezheted Ön magad,ezt igazán jól csak az igazi tehetségek tudják csinálni.

Tovabbi szép estét!

Peace

Hú de szarul érezném magam a bőrömben, ha még most 30 évesen is így gondolkodnék.  :D  Majd kinövöd te is ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Február 24. - 18:45:58
Válasz #8
Nem elérhető

roughneck


Dino!
Szerintem  meg pontosan ez a fajta hozzáállás hozza majd meg az eredményeket a testépítésben is,ahogy tette már az élet egyéb területein,amiket neked m?g-legalábbis a k?ped és a hozzászólásaid alapján-nem sikerült elérned.Nyugi,egyszer el fogod te is.Vagy nem ;D

2017. Február 25. - 10:16:10
Válasz #9
Nem elérhető

supchh


Dino!
Szerintem  meg pontosan ez a fajta hozzáállás hozza majd meg az eredményeket a testépítésben is,ahogy tette már az élet egyéb területein,amiket neked m?g-legalábbis a k?ped és a hozzászólásaid alapján-nem sikerült elérned.Nyugi,egyszer el fogod te is.Vagy nem ;D

Szerintem nem kéne kioktatnod őt  **:))))* így az első kúrád közben csak mert bátorra szúrtad magad! Elég jó fizikumú az arc.  =/+'

2017. Február 25. - 17:05:38
Válasz #10
Nem elérhető

roughneck


?n pusztán a véleményemet fogalmaztam meg,a kioktatás szerintem nagyon mást jelent.Az "élet egyéb területei" nem a testépítést jelenti.
Értelmezd,majd ezután gondold át,mit is akarsz írni,majd írj értelmes dolgot,a hozzászólásra reagálva.Reflektáltam az Ő hozzászólására,amit egy másoknak(főleg akik még nem használtak sosem semmit)segítségül szánt beszámolóra tett.
Közel 10 éves küzdősport múlttal a hátam mögött nyugodtan mondhatom,hogy a b?torságról van némi fogalmam,és egy kemik?lia nem fog oda juttatni,hogy ne tudjak önfegyelmet gyakorolni.

Nah de nem ezért vagyunk itt szerintem.

 :-!!!
Peace

2017. Március 08. - 14:29:52
Válasz #11
Nem elérhető

dino


Dino!
Szerintem  meg pontosan ez a fajta hozzáállás hozza majd meg az eredményeket a testépítésben is,ahogy tette már az élet egyéb területein,amiket neked m?g-legalábbis a k?ped és a hozzászólásaid alapján-nem sikerült elérned.Nyugi,egyszer el fogod te is.Vagy nem ;D
Hogy a képemmel mi bajod nem értem. A saját kocsim egy Lexus IS200 TTE kompressor látható rajta, sztem nem egy leszólni való darab, mert, hogy az enyém az egyetlen gyári kompresszoros Magyarországon..
Ahova Te mész, onnan én már visszajöttem:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Március 08. - 19:22:59
Válasz #12
Nem elérhető

supchh


A PB-n már több negatív hozzászólást olvastam ARL cuccokról. Nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak vele. Történt valami a piacon vagy csak megint a szokásos módon irányított kérdésekről van szó?

2017. Március 08. - 19:34:29
Válasz #13
Nem elérhető

dino


A PB-n már több negatív hozzászólást olvastam ARL cuccokról. Nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak vele. Történt valami a piacon vagy csak megint a szokásos módon irányított kérdésekről van szó?
Ott mindent leszólnak.. A genesist meg az elite-t dícsérik állandóan, amik filléres szarok. Ki mit árul ugyebár..  8-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Március 09. - 22:57:56
Válasz #14
Nem elérhető

kemi


A PB-n már több negatív hozzászólást olvastam ARL cuccokról. Nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak vele. Történt valami a piacon vagy csak megint a szokásos módon irányított kérdésekről van szó?

ARL kincs, most nehéz beszerezni. 1 éve hibátlan volt. Black Eagle is elég jó, ha egy picit alul is van dózisolva sebaj, többet kell nyomni...