2024. Március 29. - 00:26:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2480301 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2017. Február 20. - 07:31:22
Válasz #10620
Nem elérhető

nagygabor


Sziasztok

En kezdo kuranak a prime labstol deka susta kombot nyomtam 50 napig +7.5 kg jott fel  (most 98 kg) (bar +10 kg volt a cel, )
eroben is nagyon sokat fejlodtem eddig 85 kg val szeriaztam fekpadon most 100 al ,   gugolas 7*100 kg most 8*120kg

es most majd a primtol a tren plus propi kombot akarom kiprobalni 50 napig.

vagy szerintetek mivel kene folytatnom?

Az tudom winit nem merek mert a haverom black eaglet nyomot es annyira begyuladt neki hogy kivagtak egz darabot a vallabol.


2017. Február 22. - 10:34:29
Válasz #10621
Nem elérhető

late145


 o--O
Szuszta menjen még aztán vezess le és olvassál többet.

2017. Március 10. - 15:33:01
Válasz #10622
Nem elérhető

cczw95


Kérdés:
Sziasztok
Én írtam a múltkor a Genesises stanazolal kapcsolatban és szeretnék véleményt kérni:

01.31-től kezdetem el szedni felvezetéssel 4 szemig. napi 2 provi ment. (A proviron kicsit furcsa volt mivel nagyon törékeny,és porzott)

Most elmentem labort csinálni kúra közepén,és a következő eredmények lettek:

- Totál Testosterone: 5mnol/l (Kúra előt 3 hónappal: 19,45mnmol)
-Ösztrogén: 138,0 pmol határértéket súrolja

Sajnos nem valami jó a érték,szerintetek mi nem volt jó? Mitől lehet ilyen magas a ösztrogén?
Vagy inkább dobjam ki az egészet?

Tüneteim: hőingadozás,kinyomhatatlan kelések,zsíros arcbőr

2017. Március 10. - 15:52:01
Válasz #10623
Nem elérhető

kemi


Kérdés:
Sziasztok
Én írtam a múltkor a Genesises stanazolal kapcsolatban és szeretnék véleményt kérni:

01.31-től kezdetem el szedni felvezetéssel 4 szemig. napi 2 provi ment. (A proviron kicsit furcsa volt mivel nagyon törékeny,és porzott)

Most elmentem labort csinálni kúra közepén,és a következő eredmények lettek:

- Totál Testosterone: 5mnol/l (Kúra előt 3 hónappal: 19,45mnmol)
-Ösztrogén: 138,0 pmol határértéket súrolja

Sajnos nem valami jó a érték,szerintetek mi nem volt jó? Mitől lehet ilyen magas a ösztrogén?
Vagy inkább dobjam ki az egészet?

Tüneteim: hőingadozás,kinyomhatatlan kelések,zsíros arcbőr

minek februárban stanát szedni 1 hónapig? :D
nyomj hcgt pici dózisban meg egyél egy kis nolvát

2017. Március 10. - 15:58:50
Válasz #10624
Nem elérhető

cczw95


nem 1 hónapig akartam,hanem 8-10 hétig :(
Csak mivel zsírosodott nagyon az arcom,állandó éhségem volt,...stb így kíváncsi voltam  kúra közben az ösztrogénemre ami,ami magas volt. (szerintem már kúra előtt is az volt,mert inzulin rezisztenciám van d nem tudom)  Így most levezetem és helyrerakom.
Hogy lehetséges hogy alacsony lett a tesztoszteronom,és magas az ösztrogénem? a Provironnak nem meg kellett volna akadályoznia?

Proviron helyett mi az ami jó antiösztrogén még kúra közben?

2017. Március 11. - 13:16:46
Válasz #10625
Nem elérhető

dino




Proviron helyett mi az ami jó antiösztrogén még kúra közben?

Nagyon kis dózisú hcg-t szoktak még alkalmazni, de nem ilyen pár szem stanákhoz.  Nolvát ne szedj. 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Március 11. - 20:58:58
Válasz #10626
Nem elérhető

kemi


nem 1 hónapig akartam,hanem 8-10 hétig :(
Csak mivel zsírosodott nagyon az arcom,állandó éhségem volt,...stb így kíváncsi voltam  kúra közben az ösztrogénemre ami,ami magas volt. (szerintem már kúra előtt is az volt,mert inzulin rezisztenciám van d nem tudom)  Így most levezetem és helyrerakom.
Hogy lehetséges hogy alacsony lett a tesztoszteronom,és magas az ösztrogénem? a Provironnak nem meg kellett volna akadályoznia?

Proviron helyett mi az ami jó antiösztrogén még kúra közben?

alacsony tesztó lehet stanától, sőt... de magas ösztrogén? inkább meta volt az
proviron nálam nem fogta meg az ösztrogént,(500 susta) 50mg sem
magas ösztróra letro is jó 2,5 mg eod, nekem bevált, most már csak 2 szem megy/hét napi 50mg provival

2017. Március 12. - 19:58:43
Válasz #10627
Nem elérhető

cczw95


értem
és stanánál mennyi letrozol ajánlatos?
napi 2 szem proviron nélkül elég?

2017. Március 14. - 18:41:24
Válasz #10628
Nem elérhető

etnies94


Sziasztok!

New york pharma , illetve Shree venkatesh stanát tudnék beszezeni. Melyik a jobb most? Valaki tolta mostanában valamelyiket?

2017. Március 15. - 12:16:47
Válasz #10629
Nem elérhető

kemi


értem
és stanánál mennyi letrozol ajánlatos?
napi 2 szem proviron nélkül elég?

nekem heti 1 v 2 ment kúrában... napi 2 az kocsit sok :D
stana mellé nem kell antiösztrogén, de ami te szedtél az nem stana volt... ilyen 30-50 mg metához + 750 tesztóhoz szerintem elég 2 naponta fél tabi, sőt még sok is

2017. Március 15. - 13:32:33
Válasz #10630
Nem elérhető

G


értem
és stanánál mennyi letrozol ajánlatos?
napi 2 szem proviron nélkül elég?

Stana mellé nem kell letrozol szerintem egyáltalán (1 g tesztoszteron mellé is elég napi 1 :D ) ha szedni akarsz mindenképpen heti 2szer fél tabletta bőven elég szerintem. Amúgy ezzel a kombinációval készülj hogy egy jól kinőző, fájú izületű gyúrós leszel akinek alig van libidója, szar kedve van és nem igazán durran :D

2017. Március 15. - 13:38:00
Válasz #10631
Nem elérhető

G


Sziasztok!

New york pharma , illetve Shree venkatesh stanát tudnék beszezeni. Melyik a jobb most? Valaki tolta mostanában valamelyiket?

Dobj fel egy pénzérmét, csukott szemmel bökj rá az egyikre kb ugyanannyi esélyed van hogy jó lesz. Beszeded 1-2 hét után kiderül ennyi

2017. Március 15. - 13:48:45
Válasz #10632
Nem elérhető

G


Kérdés:
Sziasztok
Én írtam a múltkor a Genesises stanazolal kapcsolatban és szeretnék véleményt kérni:

01.31-től kezdetem el szedni felvezetéssel 4 szemig. napi 2 provi ment. (A proviron kicsit furcsa volt mivel nagyon törékeny,és porzott)

Most elmentem labort csinálni kúra közepén,és a következő eredmények lettek:

- Totál Testosterone: 5mnol/l (Kúra előt 3 hónappal: 19,45mnmol)
-Ösztrogén: 138,0 pmol határértéket súrolja

Sajnos nem valami jó a érték,szerintetek mi nem volt jó? Mitől lehet ilyen magas a ösztrogén?
Vagy inkább dobjam ki az egészet?

Tüneteim: hőingadozás,kinyomhatatlan kelések,zsíros arcbőr

Stana nem stana volt ennyi metiltesztó, danabol lehetett kb, vagy levezetsz vagy próbálkozol egy másfajta stanával. A proviron még mindig nem aromatáz gátló csak van olyan tulajdonsága (a stanazolnak is van anti progeszteron hatása pl) amúgy egy DHT származék kis túlzással ez a tablettás masteron olvassuk el a beteg tájékoztatóját hogy mire is írták fel. Aromasin (én ezt ajánlanám), arimidex, letrozol ami aromatázgátlásra jó, clomid vagy nolva ami anti ösztrogén és gyorsan szerezd is be az egyiket (esetleg raloxifen, toremifene)
dino nagyon ellenzi a nolvát de azért én ezt ajánlanám mégis, egy hétig 20 mg aztán 10 mg.

2017. Március 15. - 13:49:46
Válasz #10633
Nem elérhető

G




Proviron helyett mi az ami jó antiösztrogén még kúra közben?

Nagyon kis dózisú hcg-t szoktak még alkalmazni, de nem ilyen pár szem stanákhoz.  Nolvát ne szedj.

Hogy halad a follistatin próba ?

2017. Március 16. - 21:39:18
Válasz #10634
Nem elérhető

kemi


Kérdés:
Sziasztok
Én írtam a múltkor a Genesises stanazolal kapcsolatban és szeretnék véleményt kérni:

01.31-től kezdetem el szedni felvezetéssel 4 szemig. napi 2 provi ment. (A proviron kicsit furcsa volt mivel nagyon törékeny,és porzott)

Most elmentem labort csinálni kúra közepén,és a következő eredmények lettek:

- Totál Testosterone: 5mnol/l (Kúra előt 3 hónappal: 19,45mnmol)
-Ösztrogén: 138,0 pmol határértéket súrolja

Sajnos nem valami jó a érték,szerintetek mi nem volt jó? Mitől lehet ilyen magas a ösztrogén?
Vagy inkább dobjam ki az egészet?

Tüneteim: hőingadozás,kinyomhatatlan kelések,zsíros arcbőr

Stana nem stana volt ennyi metiltesztó, danabol lehetett kb, vagy levezetsz vagy próbálkozol egy másfajta stanával. A proviron még mindig nem aromatáz gátló csak van olyan tulajdonsága (a stanazolnak is van anti progeszteron hatása pl) amúgy egy DHT származék kis túlzással ez a tablettás masteron olvassuk el a beteg tájékoztatóját hogy mire is írták fel. Aromasin (én ezt ajánlanám), arimidex, letrozol ami aromatázgátlásra jó, clomid vagy nolva ami anti ösztrogén és gyorsan szerezd is be az egyiket (esetleg raloxifen, toremifene)
dino nagyon ellenzi a nolvát de azért én ezt ajánlanám mégis, egy hétig 20 mg aztán 10 mg.

Én nagyon érzékeny vagyok az ösztróra, 500 mg susitól már rendesen fájt a mellem. Elkezdtem edzeni napi 20 nolvát, semmit nem segített 1 hétig, aztán hozzájött a Letro, bement 1 szem ED pár napig és elmúlt. Most csak 2x25 provi és 2 Letro/1,5 hét megy. Semmi érzékenység.