Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2088/2536) > >>

dino:

--- Idézetet írta: Maszat - 2016. Május 28. - 01:26:23 ---Srácok már kérdeztem, de nem kaptam rá választ. Tapasztalt már valaki köhögést szteroidoktól? Szinte biztos, hogy attól van, és hónapokig tart. Terhelésre jobban, este abszolút nem.

--- Idézet vége ---
tren acetáttól igen.

strygwyr49:
utolsó kérdésem lenne srácok, megjött a cucc, kész a kúra, csak az a kétes, hogy a szuszi mellé a provi első naptól menjen, vagy később adjam hozzá? sok helyen olvasom hogy csak 3. héttől kell. vélemény? ötletek? tanácsok? előre is köszi!

kemi:

--- Idézetet írta: strygwyr49 - 2016. Május 30. - 15:46:48 ---utolsó kérdésem lenne srácok, megjött a cucc, kész a kúra, csak az a kétes, hogy a szuszi mellé a provi első naptól menjen, vagy később adjam hozzá? sok helyen olvasom hogy csak 3. héttől kell. vélemény? ötletek? tanácsok? előre is köszi!

--- Idézet vége ---

Inkább az első naptól. Azzal bajod nem lehet.

Maszat:

--- Idézetet írta: kemi - 2016. Május 30. - 20:02:19 ---
--- Idézetet írta: strygwyr49 - 2016. Május 30. - 15:46:48 ---utolsó kérdésem lenne srácok, megjött a cucc, kész a kúra, csak az a kétes, hogy a szuszi mellé a provi első naptól menjen, vagy később adjam hozzá? sok helyen olvasom hogy csak 3. héttől kell. vélemény? ötletek? tanácsok? előre is köszi!

--- Idézet vége ---

Inkább az első naptól. Azzal bajod nem lehet.

--- Idézet vége ---

Ha a tömegnövelés a cél és nem érzékeny, akkor nem kezdeném egyből. Jól jön az ösztrogén a kúra elején. De amúgy is, 2. héttől elég.

strygwyr49:
tömegelésről lenne szó, első kúra, igy nem tudom hogy mi számit érzékenységnek, csomó? vagy fájdalom a mellbe? de akkor azt mondod hogy első 7 napban hagyjam, és utána mehet napi 25 mg? 3-4. hét körül napi 2 szem? ezt is ajánlották páran

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése