2024. Április 24. - 10:40:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ötlet/javaslat kérés  (Megtekintve 16485 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. Augusztus 24. - 15:31:18
Megtekintve 16485 alkalommal
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Sziasztok!

Tri-trenbolon + testo propi kúra van tervben.  Mivel Trenbolont meg sosem használtam ezért javaslatokat szeretnék kapni, hogy lenne a legmegfelelőb használni. Esetleg valaki aki már használta leirhatna egy vázlatot a kúrarol és a levezetesről.
Pár infó rólam hogy átláthatóbb legyen a történet. 😁
26 éves vagyok 178cm es 80kg viszonylag szálkás forma. Kb. 11 év edzésmult. Egy 10 hetes tesztoszteron kúra van mögöttem.
 
Köszönet!  :-){

2018. Augusztus 25. - 14:48:01
Válasz #1
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Tri-trenbolon + testo propi kúra van tervben.  Mivel Trenbolont meg sosem használtam ezért javaslatokat szeretnék kapni, hogy lenne a legmegfelelőb használni. Esetleg valaki aki már használta leirhatna egy vázlatot a kúrarol és a levezetesről.
Pár infó rólam hogy átláthatóbb legyen a történet. 😁
26 éves vagyok 178cm es 80kg viszonylag szálkás forma. Kb. 11 év edzésmult. Egy 10 hetes tesztoszteron kúra van mögöttem.
 
Köszönet!  :-){

Szia !
Trenbolonból ítélve gondolom inkább szálkásítás lenne a cél, én nem feltétlenül javasolnám második kúrára már a trent vagy ha mégis akkor nem kevert változatot hanem acetátot heti max 300 mg persze ha annyi van benne ami rá van írva. Amúgy szerintem nem szívesen ad senki ilyen kész vázlatokat kúrákra vonatkozóan.

2018. Augusztus 25. - 16:02:30
Válasz #2
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Köszönöm a hozzaszolast.
Én felvidékröl vagyok és csak ez volt kéznél sajnos. De erre felé meg vannak vele elégedve.
Heti 150 mg gondoltam plusz 150 teszto.
A teszto elég fasza volt az előző alkalommal csak sajnos amit összehoztam vele az kB. Elis ment pár hét alatt.
Mit javasolnal levezetesnek ezen mennyiségekhez?

2018. Augusztus 26. - 18:20:08
Válasz #3
Nem elérhető

G


Köszönöm a hozzaszolast.
Én felvidékröl vagyok és csak ez volt kéznél sajnos. De erre felé meg vannak vele elégedve.
Heti 150 mg gondoltam plusz 150 teszto.
A teszto elég fasza volt az előző alkalommal csak sajnos amit összehoztam vele az kB. Elis ment pár hét alatt.
Mit javasolnal levezetesnek ezen mennyiségekhez?

Előző kúrában milyen tesztó és mennyi ment, milyen volt a levezetés ?
Én így ehhez az össze állításhoz min 200-250 tesztót azért mondanék

2018. Augusztus 26. - 20:41:45
Válasz #4
Nem elérhető

Farkas Nikolas


150 mg propionate 3naponta. 0 levezetés - vagyis Két doboz HOS a ......től + 600 mg tribulus naponta + Dvitamin + immunoglobulin naponta. Egy két kilót vesztettem de ebben közre játszott influenza is a kúra után. Nem panaszkodom amúgy minden rendben volt kúra közben is meg után is. Csak kijottek a pattanások hát, váll.... ??

2018. Augusztus 27. - 13:58:33
Válasz #5
Nem elérhető

G


150 mg propionate 3naponta. 0 levezetés - vagyis Két doboz HOS a ......től + 600 mg tribulus naponta + Dvitamin + immunoglobulin naponta. Egy két kilót vesztettem de ebben közre játszott influenza is a kúra után. Nem panaszkodom amúgy minden rendben volt kúra közben is meg után is. Csak kijottek a pattanások hát, váll.... ??

Így az előző kúrád után hasonló mennyiséget mondanék akkor tesztóból heti 3-400 mg propiból, és heti 150-200 mg tren mivel a tren mix amit be tudsz szerezni ez egy kicsit megkavarja a dolgot mivel gondolom van benne tren hex meg enantát aminek rohadt hosszú a felezési ideje így én azt csinálnám hogy 3-4 hétig a tren után még mehetne a propi és akkor visszacsökkenteni a propit is TRT dózisra és utána jöhetne a levezetés 200-250 IU HCG 3 naponta két hétig valamilyen aromatáz inhibitor aromasin (minden másnap 25 mg), arimidex (minden másnap 0,5 mg), meg anti ösztrogén nolva(minden másnap 10-20 mg) vagy clomid (minden másnap 25-50 mg). Amúgy kúra közben is illene ilyen mennyiségű tesztónál már aromatáz gátló.

2018. Augusztus 28. - 19:47:29
Válasz #6
Nem elérhető

BlooseQ


Hali!

Én a helyedben trenbol minimum 300-at azért nyomnek mivel biztos hogy aluldozisolt illetve az Ena és a Hex eszter hosszabb mint az acetat így az ossz tren mennyisegbol is levesznek.
Egyebkent ?G?-nek igaza van hogy kúra vegen 3-4 hetig meg menjen propi vagyis ezzel fejezd be a kurat mivel a Hex és Ena eszterek miatt kb annyi idő mire a tren kiurul és így kb rögtön vissza is tudsz állítani normálisan. Egyebkent hamar megy 300 tren amelle egy 450-600 teszto azért illene de ott viszont KELL aromataz enzim gátló főleg hogy mivel a tren 5x nagyobb affinitassal kapcsolódik a receptorra így kiturja a tesztot ami így nagyobb mértékben tud aromatizalni és DHT-ve alakulni szóval egy minden masnap 0.5-1mg Anastrozole kene a kúra melle mindenképp plusz ha meg akarsz dobni a forman napi 50mg proviron is melle tehető.

Mivel a tri-trenben 2 hosszú eszter is van így azt minumum 8 hetig de inkabb 10-12 használni érdemes tapasztalat alapján mivel kb 3-4 het mire ?beüt?.

Levezetest én ugy csinálnám hogy:
HCG (1000iu ketnaponta 2 hetig (utolsó propi utan 4 nappal)
Clomid (100mg naponta 4 hetig és utána 50mg naponta 2 hetig)
Aromasin/Anastrozole 25mg naponta 6 hetig vagy 1mg naponta 6 hetig inkabb az Asin-t javaslom

Ami meg a pattanast illeti arra szamits hogy valoszinu meg több lesz evvel a kombinációval bár lehet csak osztrogen érzékeny vagy és azért pattogtal ki akkor de ha nem akkor jobb ha felkészülsz ismer ra

Remelem segitett

Üdv!

2018. Augusztus 29. - 19:22:56
Válasz #7
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Sziasztok!

Köszi a hozzaszolasokat.
Max. 450 mg propi fog menni hetente.  Elég jól működött az előző kúra alatt is.  Semmi mellekhatas és a befejezte után sem volt gond a visszaallassal. Mindenképpen megfogadom a többi tanácsot.  De még  várok egy kicsit az egésszel. Még be kell szereznem a patika másik felét is.

 Az aknek a teszto kúra tizedik hetén jöttek és azóta is tartanak már majdnem 2 hónapja.... Nem annyira vészes csak zavarnak. Szarul mutat. 😁

2018. Augusztus 30. - 09:31:50
Válasz #8
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Köszi a hozzaszolasokat.
Max. 450 mg propi fog menni hetente.  Elég jól működött az előző kúra alatt is.  Semmi mellekhatas és a befejezte után sem volt gond a visszaallassal. Mindenképpen megfogadom a többi tanácsot.  De még  várok egy kicsit az egésszel. Még be kell szereznem a patika másik felét is.

 Az aknek a teszto kúra tizedik hetén jöttek és azóta is tartanak már majdnem 2 hónapja.... Nem annyira vészes csak zavarnak. Szarul mutat. 😁

Ha jól vettem ki kúra közben sem használtál semmit a teszto mellet plusz semmi levezetés elszállt az ösztrogén ezért vannak az aknék a biztos egy labor lenne legalább teljes és szabad tesztoszteron és ösztrogén. Amit tudsz tenni az valamilyen anti ösztrogén nolva vagy clomid, szoli, és esetleg ha nem használ semmi alacsony dózisú (10 mg) valamilyen Isotretinoin tartalmú gyógyszer pár hétig.

2018. Szeptember 01. - 16:28:43
Válasz #9
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Köszönöm a válaszokat.

Most magamhoz képest elég jó formában vagyok még így kúra után is.  Már Azt hiszem elegendő informaciom van a tren/propi kurahoz. De még várok vele addig amíg a motivációm is 1000 százalékos lesz és lesz kedvem az etrendhez.
Egyébként a márka swiss remedies. Mit tudtok róla?

2018. Szeptember 22. - 19:07:01
Válasz #10
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Mennyire megbízható internetről hcg-t meg aromataz gátlót rendelni? Esetleg jobb ötlet?
Irhattok emailt is.
farkas333@freemail.hu

2018. Szeptember 26. - 22:09:06
Válasz #11
Nem elérhető

Gyuf


BlooseQ, kérlek töröld a bejövőidet, mert megteltél :)
köszi

2018. Szeptember 27. - 09:42:36
Válasz #12
Nem elérhető

BlooseQ


Megtettem, írhatsz!

2018. Szeptember 29. - 16:33:26
Válasz #13
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Szevasztok srácok.
Így nézne ki:

1.-10. Hét Tri tren. 2x100mg/hét
1.-14. Hét propi. 3x100mg/hét
1.-20. Hét anastrozol 0.5mg/nap
15.-20. Hét clomid 50mg/nap
16.-17. Hét  HCG 1000IU 2naponta

Az olvasottak alapján ezt sikerült osszeokoskodnom.

Trenből es propibol nem akarok többet használni ez fix. Inkább az érdekel hogy ehhez a mennyiséghez a levezető cuccok mennyisége megfelel?

Köszi.

2018. Szeptember 29. - 19:06:20
Válasz #14
Nem elérhető

BlooseQ


Hali Nikolas!

Szerintem a levezetes korrekt de Clomidbol elso 2 hétben napi 100mg menjen és utána 50 a maradék 2 hétben, legalábbis én így szoktam. Anastrozolebol jo a napi 0.5mg levezetes alatt is menjen plusz egy kis provit (50mg/nap) én meg be raknek mivel az nem blokkolja az LH, FSH kiválasztást.

Üdv
BQ