2024. Április 24. - 15:50:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ötlet/javaslat kérés  (Megtekintve 16496 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2018. Október 02. - 18:04:19
Válasz #15
Nem elérhető

late145


Minek kúra után anabrest? Nem lesz libidó. 

2018. Október 02. - 19:48:34
Válasz #16
Nem elérhető

BlooseQ


Azért hogy a Hcg, illetve a clomid esetleg Zita által generált osztrogenmennyiseget csökkentse a legjobb az Aromasin (Exemestane) lenne de az a legdrágább is.
Plusz mind az Anastrozole, Letrozole, Exemestane növeli az LH kiválasztást így a tesztoszteron szintet.

Szóval röviden ezért kell az meg hogy nem lesz libido, az én tapasztalatom szerint nem állja meg a helyet meg napi 1mg-nal se visszaallitasban

2018. December 31. - 18:46:35
Válasz #17
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Helló!
 Lassan lemegy a propi +tren kúra. Meg ég, hét van a propibol.
 Így volt a menet:

1.-10. Hét Tri tren. 2x100mg/hét
1.-14. Hét propi. 3x150mg/hét
1.-14 Hét anastrozol 2 drb/hét

Az lenne kérdésem hogy mennyire szükséges ez a levezetés mivel majdnem teljesen mellekhatasok nélkül zajlott a kúra.

15.-20. Hét clomid 50mg/nap
16.-17. Hét  HCG 1000IU 2naponta

Esetleg csökkentsem a levezetesnel hcg és klomid mennyiséget vagy mehet így ahogy van?

Előre is köszönöm a segítségeteket!




2019. Január 04. - 16:20:10
Válasz #18
Nem elérhető

BlooseQ


Levezetes mindig kell függetlenül attól hogy volt-e mellékhatás vagy sem. Egyszóval ne csökkentés semmit told végig a PCT-t, de Anastrozole-t vagy Exemestane-t napi 0.5mg vagy 12.5mg adagban a Clomid-HCG melle a kezdestol rakjál be hogy nem kusszon fel az osztrogen az egekbe!

2019. Január 06. - 12:42:19
Válasz #19
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Okés akkor így vezetem le ahogy írva van.
Annak ellenére hogy azt olvastam hogy trenbolon kúra második kuranak nem a legjobb.... Nem volt erős menet egyáltalán.

Meg annyi hogy a HCG mehet izomba vagy tényleg bőr alá kell?

2019. Január 06. - 13:59:08
Válasz #20
Nem elérhető

suxen


Okés akkor így vezetem le ahogy írva van.
Annak ellenére hogy azt olvastam hogy trenbolon kúra második kuranak nem a legjobb.... Nem volt erős menet egyáltalán.

Meg annyi hogy a HCG mehet izomba vagy tényleg bőr alá kell?

Ja, pláne , ha nem is tren volt az a tren.

2019. Január 06. - 21:30:20
Válasz #21
Nem elérhető

BlooseQ


Mehet izomba.
Mondjuk arra én is kiváncsi lennék hogy megis milyen mellékhatásokat hozott a tren, mert azért az, hogy az egyik, ha nem a legerősebb szteroid nálad nem produkált semmi komoly mellekhatast, közben van aki fejre áll tőle, vagy azt mutatja, hogy te vagy ?ellenálló?, vagy a cucc annyira Trenbolone mint a Testosterone!

2019. Január 06. - 23:12:24
Válasz #22
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Ja először enis csodálkoztam. De aztán 4-5 hét után jött ilyen lelki káosz, depresszió féleség. Hangulat ingadozasok, köhögés néha, fojtó érzés a torokban, kar zsibbadasok itt ott. Kurvara bevoltam durranva mindig. Erő növekedés. Jól ment az edzés. Nagyon kéménynek éreztem  Mindig az izmaim.
Hat úgy nagyjából ennyi de azért semmi sem volt olyan durva hogy ne lehetett volna bírni.

A kódot leellenoriztem a tren-en és rendben volt. Szerintem 200mg/het kicsit kevés volt.

2019. Január 07. - 13:50:06
Válasz #23
Nem elérhető

BlooseQ


Ezek mondjuk a karzsibbadast leszámítva, trenre utaló mellekhatasok.

Mondjuk markát nem tudom mit nyomtal szóval az hogy csekkoltad a kódot az nem jelent sokat, csak hogy az adott gyártó ?eredeti? termeket használtad.

Heti 200mg valoban nem sok főleg hogy az a 200 az sosem 200mg tiszta Trenbolone az eszterek súlya miatt, de ha kovetkezore hasznalod én 300-ra emelnem ?csak?. Aztán onnan ha az is lightos neked 400-ra afolé pedig nem is mennek hobbi szinten, sőt megkockaztatom, hogy a 300 is elég lenne egy jo formara, amennyiben az táplálkozás olyan amilyennek lennie kell. Az adott ciklusban persze.

Üdv!

2019. Január 07. - 15:32:10
Válasz #24
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Swiss remedies volt a márka. Egy gyengébb alacsonyabb szénhidrát tartalmú étrenddel nem veszítettem a kiloimbol mégis szárazabb, definialtabb lettem. Az edzesemen sem változtattam sokat maradt a tomegnovelo edzésterv.

De megegyszer nemfogok Trenbolont használni mert a pszichikai mellekhatasok magasabb dozisnal gondolom még erősebbek azzal meg  már biztos hogy nemakarok küzdeni!

Most egy-két hónap pihenő.

Mehet hetente 2x 2500 ui HCG? Nemszeretnek apró mennyiségekkel naponta szórakozni.

2019. Január 07. - 16:29:18
Válasz #25
Nem elérhető

BlooseQ


Mindenképpen no a mellékhatás, amennyiben emelsz az adagon jol latod.

2x2500iu faszsag csak erzeketlenne teszed a heredet az LH-ra inkabb 2500iu menjen 5 naponta összesen 4x.

2019. Január 07. - 21:16:02
Válasz #26
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Okés. Köszönöm a segítséget!

2019. Március 14. - 18:42:11
Válasz #27
Nem elérhető

Farkas Nikolas


Helló srácok.

Készülök a következő kúrára.

Arra gondoltam hogy csak magában menne Sustanon250. Mivel a tesztoszteron + tri-tren alacsony mennyiség komboval is jó eredmény született.

Kíváncsi lennék hogy reagallok tesztoszteron mixre.
 
Heti 500 mg Sustanon250 menne.
Hogy meddig azt meg nemtudom.

Vélemény???

Sustanon250 vermodje vagy Magna??

Köszönet!

2019. Március 14. - 18:50:30
Válasz #28
Nem elérhető

kemi


Helló srácok.

Készülök a következő kúrára.

Arra gondoltam hogy csak magában menne Sustanon250. Mivel a tesztoszteron + tri-tren alacsony mennyiség komboval is jó eredmény született.

Kíváncsi lennék hogy reagallok tesztoszteron mixre.
 
Heti 500 mg Sustanon250 menne.
Hogy meddig azt meg nemtudom.

Vélemény???

Sustanon250 vermodje vagy Magna??

Köszönet!

Ameddig jólesik :D nincs tapasztalatom egyik márkával sem.

2019. Március 14. - 22:50:22
Válasz #29
Nem elérhető

Gyuf


Helló srácok.

Készülök a következő kúrára.

Arra gondoltam hogy csak magában menne Sustanon250. Mivel a tesztoszteron + tri-tren alacsony mennyiség komboval is jó eredmény született.

Kíváncsi lennék hogy reagallok tesztoszteron mixre.
 
Heti 500 mg Sustanon250 menne.
Hogy meddig azt meg nemtudom.

Vélemény???

Sustanon250 vermodje vagy Magna??

Köszönet!
Magna melyik gyártó lenne? Magnus?