2024. Március 29. - 00:45:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vállizom  (Megtekintve 28146 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 28. - 11:46:44
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát nálam ez nem mükszik Balu,én azt vettem észre ha 5 gyakszival terhelek 1 izmot egyszerűen elfogy és a pihi is 2-3 perc igy tudok csak nagy sulyokkal dolgozni.Annélkül nekem nemér semmit az edzés egyszerűen a kisulytol nemvagyok telt feszes,nekem nem jó.Én ilyen Dorian féle edzések hive vagyok. ;)

Ugyanígy vagyok vele  /:-)

2009. Szeptember 28. - 11:47:09
Válasz #16
Nem elérhető

George


Egyetértek. Kellenek a súlyok. Illetve nem, ha valami szuper kiegészítés van ::) Egyébként igen. A súlyokhoz meg kell pihenő, különben sérülés lesz, vagy nem leszel képes elég ismétlést végrehajtani. 4 gyakorlat, 4-5 sorozat, 6-10 ismétlés.

2009. Szeptember 28. - 11:48:33
Válasz #17
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hát nálam ez nem mükszik Balu,én azt vettem észre ha 5 gyakszival terhelek 1 izmot egyszerűen elfogy és a pihi is 2-3 perc igy tudok csak nagy sulyokkal dolgozni.Annélkül nekem nemér semmit az edzés egyszerűen a kisulytol nemvagyok telt feszes,nekem nem jó.Én ilyen Dorian féle edzések hive vagyok. ;)

Hát igen, nyomtunk pár éve mellről 130 körül is, ha jól emlékszem.  ;D
Jó is volt. Nálam most az is baj, hogy egyedül edzem...nincs kinek szólnom a teremben...nem igen biznék meg senkiben.

2009. Szeptember 28. - 11:54:24
Válasz #18
Nem elérhető

Joel


Tavaly offba nyomtam én már 160X6 kat mellről nem is erről van szó csak tényleg én is probáltam kis sulyokkal de nem müxik.
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 28. - 11:55:45
Válasz #19
Nem elérhető

God Vazzeg


Tavaly offba nyomtam én már 160X6 kat mellről nem is erről van szó csak tényleg én is probáltam kis sulyokkal de nem müxik.

 :-O  :-)->  :-)!

2009. Szeptember 28. - 11:59:29
Válasz #20
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Tavaly offba nyomtam én már 160X6 kat mellről nem is erről van szó csak tényleg én is probáltam kis sulyokkal de nem müxik.

Hát igen... most nyomok 100kg körül...de ennyinél nem mernék senkit odaállitani magam mögé, azok közül, akik abban az időben vannak a teremben, amikor én...

2009. Szeptember 28. - 15:32:36
Válasz #21
Nem elérhető

George


Tavaly offba nyomtam én már 160X6 kat mellről nem is erről van szó csak tényleg én is probáltam kis sulyokkal de nem müxik.

Hát igen... most nyomok 100kg körül...de ennyinél nem mernék senkit odaállitani magam mögé, azok közül, akik abban az időben vannak a teremben, amikor én...
Miért? Kiröhögnek? >:D

2009. Szeptember 28. - 15:41:24
Válasz #22
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Tavaly offba nyomtam én már 160X6 kat mellről nem is erről van szó csak tényleg én is probáltam kis sulyokkal de nem müxik.

Hát igen... most nyomok 100kg körül...de ennyinél nem mernék senkit odaállitani magam mögé, azok közül, akik abban az időben vannak a teremben, amikor én...
Miért? Kiröhögnek? >:D

Igen  :'(

2009. Szeptember 28. - 15:42:16
Válasz #23
Nem elérhető

George


Tavaly offba nyomtam én már 160X6 kat mellről nem is erről van szó csak tényleg én is probáltam kis sulyokkal de nem müxik.

Hát igen... most nyomok 100kg körül...de ennyinél nem mernék senkit odaállitani magam mögé, azok közül, akik abban az időben vannak a teremben, amikor én...
Miért? Kiröhögnek? >:D

Igen  :'(
Kérj meg egy lányt, nekem is az asszony segít - és bátran oda merem állítani mögém ;-oo-;

2009. Szeptember 28. - 18:08:05
Válasz #24
Nem elérhető

Norbert002


160ból 6k mellrőlnyomsában simán keret nélkül? ????... ????... ????... Te akkor a félvilágot leipipálod mert nagyon kevés ember van aki ennyivel íbr nyomni fejfölé cska az elitek ;)

2009. Szeptember 28. - 20:37:57
Válasz #25
Nem elérhető

Joel


És még tudnák sorolni dolgokat,igaz Balukapitány?Történtek érdekes dolgok,a Tapolcai teremben. ;) =/+'
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Szeptember 28. - 20:38:51
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


És még tudnák sorolni dolgokat,igaz Balukapitány?Történtek érdekes dolgok,a Tapolcai teremben. ;) =/+'

Én is csak pislogtam..  :-}

2009. Szeptember 29. - 09:56:06
Válasz #27
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
És még tudnák sorolni dolgokat,igaz Balukapitány?Történtek érdekes dolgok,a Tapolcai teremben. ;) =/+'

Erőműhely!   ****:))))))

2009. Szeptember 29. - 18:24:32
Válasz #28
Nem elérhető

Norbert002


160ból 6 az akkoris világklasszis ;D gondolom lábad meg derekad is kb ilyen szinten van szóval sürgősen kezdj el foglalkozni vmi erősporttal :D

2009. Október 12. - 00:56:55
Válasz #29
Nem elérhető

Ably


Sziasztok
Felhúzást még soha nem csináltam eddig.De ki akarom próbálni h mennyit tudnék felhúzni.Nem lenne benne a hátedzésemben később, és eddig sem volt.A hátedzésem kb így néz ki:húzódzkodás,lehúzás(valamilyen formája),evezés t rúddal, evezés egykezessel.4éve edzem rendszeresen.Arra gondoltam h csinálnám kb 2 hónapig minden héten az hátedzés elején, és a többi napot is úgy hangolnám.Így meg szabad próbálni rámenni a maxra?
Talán kicsit értelmetlennek tűnik a dolog de annyi ember végzi irreálisan nagy súllyal a teremben h én is ki akarom próbálni.
Aki szokta csinálni adjon tanácsot.