2024. Március 28. - 11:00:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdonek edzes terv tanacs!  (Megtekintve 59060 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 27. - 09:20:08
Válasz #45
Nem elérhető

xXx3


nekem az lenne a kérdésem, hogy : bicepsz, tricepsz, oldalemelés,tárogatás gyakorlatokat ugyan akkora súlyokkal kel végezni. Mert itt igy mutatjákhttp://www.youtube.com/watch?v=-El0OqIr1Uk.  lehet idejétmúlta? másik kérdésem az lenne hogy: 183 magas 105kg vagyok, magaságom hoz képest annyira nem feltünö a fölösleg. a kérdésem szerintetek fogyókúra, vagy izomépités és utána fogyókúra? előre is köszönöm a válaszokat, véleményeket.

 

2011. Január 27. - 10:59:31
Válasz #46
Nem elérhető

dumbass


nekem az lenne a kérdésem, hogy : bicepsz, tricepsz, oldalemelés,tárogatás gyakorlatokat ugyan akkora súlyokkal kel végezni. Mert itt igy mutatjákhttp://www.youtube.com/watch?v=-El0OqIr1Uk.  lehet idejétmúlta? másik kérdésem az lenne hogy: 183 magas 105kg vagyok, magaságom hoz képest annyira nem feltünö a fölösleg. a kérdésem szerintetek fogyókúra, vagy izomépités és utána fogyókúra? előre is köszönöm a válaszokat, véleményeket.


Határozottan nem. Tárogatásnál, bicepsznél, tricepsznél jóval nagyobb súlyt tudsz használni mint pl. oldalemelésnél. A második kérdésre foggalmam sincs a válasz, kép nélkül nem lehet megmondani, még képpel is nehéz.

2011. Január 27. - 16:10:26
Válasz #47
Nem elérhető

VG


ezt neked kell eldöntened, egy jó tömegelésnél nem csak szín hús jön fel...

2011. Január 28. - 09:50:39
Válasz #48
Nem elérhető

xXx3


2 hete kezdtem el kondizni, azóta álandóan magas a gyomorsavam , köze lehet ennek az edzéshez, ha igen el fog múlni? 2 hónap alatt, lehet látszólagos eredményt elérni, táplálék kiegészítők nélkül?


2011. Január 30. - 14:20:16
Válasz #49
Nem elérhető

sanyi242


Hello kb egy hete álltam neki edzeni komolyabban minden másnap járok el. Nem fullos konditerembe járok hanem itt ahol lakok van egy kezdetleges, alap terem van fekve nyomó pad rudak és sulyok. 193cm és majdnem 90 kiló vagyok. Nem is azt mondám h "hájas" vagyok hanem megnyúlt bőr van inkább a hasamon erre mit tanácsoltok hogy feszesre tudjam edzeni (a kockákkal még rá érek) . Mellre 30 kiloval szoktam edzeni bicepszre(két kézzel) pedig 10 majd később 20-al bár abból csak 5 megy ki :D. A hasamra pedig felüléseket szoktam csinálni 50-et kezdésnek aztán 25-ös sorozatokat, ezeket felváltva de nem napokra osztva. Mit tanácsoltok? Jó úton járok? És a hasam edzésére mit javasoltok. Előre is köszi. :-){

2011. Február 21. - 19:12:32
Válasz #50
Nem elérhető

xXx3


Na most már lassan két hónapja gyúrok vazze! az első hónapban lazábban a másodikban komolyabban, edzettem heti 3-szor. mikor elkeztem 3x10-et birtam fekvenyomásnál, most 5x10 + 1x7-et birok.húzódszkodásnál 2x-bírtam magam felhúzni,most 5-ször.  Jobban birom az edzést szuflával, egeszsgesebnek érzem magam. De sajnos 108kg testsúlyal kezdtem és még mindig 108 kg vagyok. Se nem fogytam se nem izmosottam,,vagy talán egy picit a bicepszem göbölyödött, s talán a mellizmom szögletesedik a hájam alatt. De lehet csak bemesélem magamnak, mert nem viselem jol a kudarcot. Kellene egy jó edzésterv ami egeti a hájt a hasmon, és az se lenne baj ha közben nőne az izom. V alaki valami okosat, köszönöm.

2011. Február 21. - 19:29:07
Válasz #51
Nem elérhető

atleeta


Na most már lassan két hónapja gyúrok vazze! az első hónapban lazábban a másodikban komolyabban, edzettem heti 3-szor. mikor elkeztem 3x10-et birtam fekvenyomásnál, most 5x10 + 1x7-et birok.húzódszkodásnál 2x-bírtam magam felhúzni,most 5-ször.  Jobban birom az edzést szuflával, egeszsgesebnek érzem magam. De sajnos 108kg testsúlyal kezdtem és még mindig 108 kg vagyok. Se nem fogytam se nem izmosottam,,vagy talán egy picit a bicepszem göbölyödött, s talán a mellizmom szögletesedik a hájam alatt. De lehet csak bemesélem magamnak, mert nem viselem jol a kudarcot. Kellene egy jó edzésterv ami egeti a hájt a hasmon, és az se lenne baj ha közben nőne az izom. V alaki valami okosat, köszönöm.
Nem az edzésterven múlik a fogyásod hanem az étkezésen. Alacsony szénhidrátbevitel, magas rost és fehérjetartalmú ételek, kardióedzés.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Február 21. - 20:22:33
Válasz #52
Nem elérhető

Pretorian


Na most már lassan két hónapja gyúrok vazze! az első hónapban lazábban a másodikban komolyabban, edzettem heti 3-szor. mikor elkeztem 3x10-et birtam fekvenyomásnál, most 5x10 + 1x7-et birok.húzódszkodásnál 2x-bírtam magam felhúzni,most 5-ször.  Jobban birom az edzést szuflával, egeszsgesebnek érzem magam. De sajnos 108kg testsúlyal kezdtem és még mindig 108 kg vagyok. Se nem fogytam se nem izmosottam,,vagy talán egy picit a bicepszem göbölyödött, s talán a mellizmom szögletesedik a hájam alatt. De lehet csak bemesélem magamnak, mert nem viselem jol a kudarcot. Kellene egy jó edzésterv ami egeti a hájt a hasmon, és az se lenne baj ha közben nőne az izom. V alaki valami okosat, köszönöm.

Hát olyan edzésterv nekem is kéne! :D De nincs sajnos ilyen! Rakd rendbe a kajádat, nézz utána mit hogyan és mennyit, edzésterv is van rengeteg az interneten, csak keresni kell. Azt meg el kell döntened, hogy mit szeretnél izomtömeget növelni vagy lefogyni (bár gondolom az utóbbi). Hozzáteszem én még súlyosabban kezdtem és én az elején próbáltam a súlyokat növelni (nem mennyiséget) és mikor már kicsit erősödtem akkor kezdtem el "szálkásítani".
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. Február 22. - 15:48:13
Válasz #53
Nem elérhető

xXx3


Megettem életem talán első főzelékét. Nem is volt rossz, nem tudom mit húztam a számat kölyök koromban. főzelékféléket fogok enni, meg egy csomó tejterméket a fehérje végett. Remélem ezzel az étrenddel , meg heti három edzéssel  le megy a kiló. EGY ÚJABB KÉRDÉS: igaz az ha fogyok izmot is veszitek, mert a szervezet előbb az izomzathoz nyúl, nem pedig az elraktározott zsírhoz.

2011. Február 22. - 15:48:13
Válasz #54
Nem elérhető

xXx3


Meg egy fontos kérdés. Szerintetek ha leadok 13-kg ot , kb 2-hónap alatt, a bőröm vissza fog feszesedni vagy sok neki egyszerre ez a mennyiség?

2011. Február 22. - 15:48:17
Válasz #55
Nem elérhető

xXx3


Jó ez az oldal :-!!!, nem akartok chat-oldalt is csinálni hozzá? Lehet nem jó helyre írtam a kérdést, de rem. elolvassa az illetékes.  ;-oo-;

2011. Február 22. - 17:36:27
Válasz #56
Nem elérhető

dumbass


Jó ez az oldal :-!!!, nem akartok chat-oldalt is csinálni hozzá? Lehet nem jó helyre írtam a kérdést, de rem. elolvassa az illetékes.  ;-oo-;

Van chat topic, minden más-ban megtalálod. Olvass kicsit utána a dolgoknak. 2 hónap alatt 13kg az speciel akkora hülyeség hogy nemigaz :D

2011. Február 23. - 09:47:17
Válasz #57
Nem elérhető

Gabe


Megettem életem talán első főzelékét. Nem is volt rossz, nem tudom mit húztam a számat kölyök koromban. főzelékféléket fogok enni, meg egy csomó tejterméket a fehérje végett. Remélem ezzel az étrenddel , meg heti három edzéssel  le megy a kiló. EGY ÚJABB KÉRDÉS: igaz az ha fogyok izmot is veszitek, mert a szervezet előbb az izomzathoz nyúl, nem pedig az elraktározott zsírhoz.
tuti  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Március 05. - 11:03:04
Válasz #58
Nem elérhető

Cyon


Üdv mindenkinek!

Szeretnék neki állni eddzeni, csak nem igazán tudom, hogy is álljak hozzá. Ezért szeretném a tanácsotokat kérni. Pár paraméter magamról:
19 éves srác vagyok, 185 cm magas, 90kg testsúllyal. Igazából elég sok zsír van rajtam, ezt szeretném valahogy izommá átalakítani, tisztán. Szóval semmiféle szer nem jöhet szóba, legalábbis egyelőre. Viszonylag kevés erő van bennem, szóval komoly súlyokat nem fogok tudni emelgetni. Van itthon egy Weider 190 TC típusú fekvenyomó padom + 45 kg súly hozzá, persze ahogy fejlődök vennék hozzá további súlyokat.
Szóval ha lenne valaki tapasztaltabb testépítőnek egy kis ideje, és leírná nekem, hogyan is kezdjek hozzá, azt nagyon megköszönném. :)

2011. Április 03. - 14:12:55
Válasz #59
Nem elérhető

Troll


Először is tedd rendbe a kajálásodat.  :)
Edzésterv összeállításánál meg a  ?:-) a barátod.
Üdv mindenkinek!

Szeretnék neki állni eddzeni, csak nem igazán tudom, hogy is álljak hozzá. Ezért szeretném a tanácsotokat kérni. Pár paraméter magamról:
19 éves srác vagyok, 185 cm magas, 90kg testsúllyal. Igazából elég sok zsír van rajtam, ezt szeretném valahogy izommá átalakítani, tisztán. Szóval semmiféle szer nem jöhet szóba, legalábbis egyelőre. Viszonylag kevés erő van bennem, szóval komoly súlyokat nem fogok tudni emelgetni. Van itthon egy Weider 190 TC típusú fekvenyomó padom + 45 kg súly hozzá, persze ahogy fejlődök vennék hozzá további súlyokat.
Szóval ha lenne valaki tapasztaltabb testépítőnek egy kis ideje, és leírná nekem, hogyan is kezdjek hozzá, azt nagyon megköszönném. :)

"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"