2024. Március 28. - 19:19:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdonek edzes terv tanacs!  (Megtekintve 59082 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Január 06. - 23:33:28
Válasz #15
Nem elérhető

The Rock



Ugy veszem eszre hogy jo a futtas.Akivel egyut edzek o nem futt de mar regota kondizik en nekem jobban megy a gugolas mint neki persze a tobbi nem ;D.
Most mivel egyut edzunk ezert azt csinalom amit o nem rossz.Legalab nem egyedul kell szenvedni.Nem tudom mit gondoltok ezt fogom most szedni.Cell-tech Optimun 100% whey gold protein meg Nanovapor.Valaki azt mondja a Cell--tech nem a legjobb sok benne a cukor en azt olvastam hogy nagyon jo.Persze mellet reggel zabpehely napal rizs es csirke.

Nyugodtan nyomasd csak a celltech-et!!! Ha soknak érzed a cukrot, akkor felezd az adagot és oszd el a nap folyamán!
Hajrá  @:-)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 07. - 09:52:55
Válasz #16
Nem elérhető

sany80



Hat a celom mindenkep az izmosodas.De nem vagyok tisztaba a tomegnoveles fogalmaval ahoz hogy izmos legyek ahoz kell tomeget is noveljek lehet ez hulye kerdes.ES ha tomeget novelek akkor zsirosodok is nem?Ezek a szerek mele meg kell szedjek zsiregetot vagy nem kell?Mondjuk meg van rajtam egy kis felesleg.Nem tudom menyit jo egy nap enni mert en kb 30 dkg csirket eszek meg reggel 100gram zabpehely de izesitet ja meg persze rizs este meg csirke salata meg turmix.Azert nem eszek tobbet mert nem megy eszt is eleg megenem.Ez jo vagy nem?Cel az izmosodas.

2008. Január 07. - 09:52:55
Válasz #17
Nem elérhető

sany80



Nem fogok tole zsirosodni?A cell az izom noveles,igazabol nem vagyok vele tisztaban a tomegnoveles fogalmaval ha tomeget novelek akkor zsirosodok is?Kel meg A Cell-tech,Nanovapor,Protein melle meg valami mas is hogy jobb legyen az izom noveles?

2008. Január 07. - 12:27:28
Válasz #18
Nem elérhető

L



Hat a celom mindenkep az izmosodas.De nem vagyok tisztaba a tomegnoveles fogalmaval ahoz hogy izmos legyek ahoz kell tomeget is noveljek lehet ez hulye kerdes.ES ha tomeget novelek akkor zsirosodok is nem?Ezek a szerek mele meg kell szedjek zsiregetot vagy nem kell?Mondjuk meg van rajtam egy kis felesleg.Nem tudom menyit jo egy nap enni mert en kb 30 dkg csirket eszek meg reggel 100gram zabpehely de izesitet ja meg persze rizs este meg csirke salata meg turmix.Azert nem eszek tobbet mert nem megy eszt is eleg megenem.Ez jo vagy nem?Cel az izmosodas.
Azt javaslom olvass minél többet a táplálkozásról, kezdésnek pl. Lalika  "Anita Bean-Modern sporttáplálkozás" topicjában nézelődj!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 07. - 16:57:25
Válasz #19
Nem elérhető

The Rock



Nem fogok tole zsirosodni?A cell az izom noveles,igazabol nem vagyok vele tisztaban a tomegnoveles fogalmaval ha tomeget novelek akkor zsirosodok is?Kel meg A Cell-tech,Nanovapor,Protein melle meg valami mas is hogy jobb legyen az izom noveles?

A tömegnövelés szó mindenre vonatkozik, tehát a testtömeged növeled! Az izomtömeg növelés pedig, amikor csak izmot akarsz növeszteni, zsír lerakódása nélkül! ennyi
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 16. - 16:13:17
Válasz #20
Nem elérhető

kezdovagyok


Sziasztok tanácsot szeretnék kérni. 15 éves , 172cm, és 55 kiló vagyok. Igazán a célom a tömegnövelés . Ehhez milyen edzés tervet ajánlotok?( a szintemhez mérten)

2008. Március 25. - 12:29:57
Válasz #21
Nem elérhető

Monster


Üdv!

Egy régi ismerősömnek kéne egy jó kis edzésterv, én nem szeretnék neki saját tapasztalatom alapján összeálítani, mert teljesen más a felépítése és magassága (jóval alacsonyabb, meg van rajta egy kis +)
Nah az lenne a lényeg, hogy nem tömegelni akar, hanem simán erősödni/izmosodni.

Előre is köszönöm annak aki tud segíteni!

/:-)  =/+'  @:-)

2008. Április 03. - 12:01:41
Válasz #22
Nem elérhető

Monster


Látom nagyon pörög ez a topic ::) ;D

2008. Szeptember 26. - 10:50:37
Válasz #23
Nem elérhető

nimatur


Hello mindenkinek
Ugy mint kezdo nekem is lenne egy ket kerdese Pl--proteint menyit es mikor hasznaljak?terem elott vagy utan?
Kreatint terem ellot szedjek mielott elkezdek edzeni vagy edzes kozbe es menyi menyisegbe mivel hallotam hogy
olyan melekhatasaivannak hogy megreped a borod bizonyos jobban igenybe vett reszeken pl--kez,mell
es ha elkezdem szedni folyamatosan napont kell hasznaljam 1-2 bogyot vagy tehetek kivetelt mondjuk egy nap hasznalom kovetkezo nap kihagyo ?

2008. Szeptember 26. - 11:03:09
Válasz #24
Nem elérhető

L


Fehérjét a fehérjeszükségletednek megfelelő mennyiségben egyél az aktuális céljaidnak megfelelően és ennek maximum 50%-a származzon fehérjeporból.

Kreatint feltöltő fázisban reggel és edzés után, szintentartáskor edzés után használj.

A kreatinnak nincsenek mellékhatásai! Ha megreped a bőröd az annyit jelent hogy nem tudott lépést tartani az izmaid növekedésével. Ennek nem sok köze van a kreatinhoz vagy bármilyen más kieghez. A terhes kismamáknak is reped a bőrük a hirtelen méretváltozástól pl.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 26. - 15:33:39
Válasz #25
Nem elérhető

nimatur


Hello
En egy kezto vagyok es heti 5-6 nap tudok edzeni de szuksegem lenne egy napirendre hogy tudjam a napi edzesprogramomat mivel manapsag a terembe csak kapkodok ossze vissza a gepek kozot es egy kicsit ebbol meg abbol
de eddigi tapasztalataim utan nem jutok az 1 rol a 2-re ennel fogva szuksegem lenne a velemenyetekre
hogy naponta hetfoto akkar pentekig mitt csinaljak hogy elleg jo eredmenyt erjek ell
tehat nekem egy egesz heti gyakorlatsorozatra lenne szuksegem ellore is kosz a segitcsegeteket
ha gondoljatok kuldjetek ell mail-be a nimatur@vipmail.hu ra kosz

2008. Szeptember 26. - 18:58:29
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


Hello
En egy kezto vagyok es heti 5-6 nap tudok edzeni de szuksegem lenne egy napirendre hogy tudjam a napi edzesprogramomat mivel manapsag a terembe csak kapkodok ossze vissza a gepek kozot es egy kicsit ebbol meg abbol
de eddigi tapasztalataim utan nem jutok az 1 rol a 2-re ennel fogva szuksegem lenne a velemenyetekre
hogy naponta hetfoto akkar pentekig mitt csinaljak hogy elleg jo eredmenyt erjek ell
tehat nekem egy egesz heti gyakorlatsorozatra lenne szuksegem ellore is kosz a segitcsegeteket
ha gondoljatok kuldjetek ell mail-be a nimatur@vipmail.hu ra kosz
elöször is ha nem tudod micsinálj, ne csinálj semmit!
olvass körbe TELJESEN, ezen z oldalon, a fórumon, vagy a cikkek között, légy tisztában az alap dolgokkal, mert itt nem fog senki sem egy teljes programot írni neked, viszont ha már tisztában vagy az alapokkal, akkor bárki szívesen segít szerintem, ha valamit nem értessz!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 11. - 15:37:25
Válasz #27
Nem elérhető

holimami


Hello! A tanácsotokat akarom kérni!!
Én nem rég keztem a kondizást =/+' és azt szeretném kérdezni hogy érdemes minden nap le járni, és h hány órát legyek lent a kondiba??!!!
Válaszotokat előre is köszönöm
 =/+'

2008. December 11. - 16:40:00
Válasz #28
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello! A tanácsotokat akarom kérni!!
Én nem rég keztem a kondizást =/+' és azt szeretném kérdezni hogy érdemes minden nap le járni, és h hány órát legyek lent a kondiba??!!!
Válaszotokat előre is köszönöm
 =/+'
Hi Mami!  ;D

Legalább heti 3x, maximum heti 4-5x menj le edzeni. Bármilyen izomcsoportokra is edzel 90-120 percbe bele kell férnie az edzésednek. De mivel kezdő vagy, maximálisan elég kell hogy legyen a 1.5 óra is.


Nézelődj sokat a fórumon, szerezz minél több információt és kérdezz itt:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?board=20.0



 @:-) =/+' @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 18. - 21:21:53
Válasz #29
Nem elérhető

holimami


Sziasztok! az a kérdésem hogy ha én tömeget akarok növelni akor tőbb sulyal nyomjam vagy kevesebel??
kösz!!