2024. Április 26. - 22:40:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Masteron önmagában  (Megtekintve 9508 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2017. Augusztus 14. - 22:14:54
Megtekintve 9508 alkalommal
Nem elérhető

Hardy


Kérdés:
Sziasztok!
Első kúrámban masteronra esett a választásom. 9 éve edzek.
Testalkatom defiinált és száraz. 24 éves vagyok, 180 cm magassághoz 73 kg. Jelenleg proviron megy nolvadexel 2-2 tabletta naponta, már 2 hónapja. Kajámra évek óta odafigyelek, edzés is rendben. Viszont most eddigi legjobb formámban vagyok a provi nolva kombónak köszönhetően.
Kérdésem, hogy a masteron jelentőset lökhet a formán szárazságot, definiáltságot tekintve heti 3*100 mg dózisban? Nem akarok még tesztoszteronhoz nyúlni, nem akarom a saját termelésem hazavágni.
Válaszotok köszi!

2017. Augusztus 22. - 15:51:43
Válasz #1
Nem elérhető

kemi


Ezek a gyógyszerek mind hazavágják. Nem hallottam még olyat, hogy valaki magában masteront használt. Genetikafüggő, de jó sok kell magában. 800-1000mg simán.

2017. Augusztus 24. - 19:07:11
Válasz #2
Nem elérhető

dino


Ezek a gyógyszerek mind hazavágják. Nem hallottam még olyat, hogy valaki magában masteront használt. Genetikafüggő, de jó sok kell magában. 800-1000mg simán.
Hogyan kene annyi?? Kemi, neked vagy nagyon szar palyad van, vagy sportra alkalmatlan genetikad, ha ilyeneket betolsz, es kb akkora vagy mint a baratnom, uresen.
Versenyre keszultem heti 300al.. Meg u annyi propival!  Szoval kezdo szinten untig eleg minden masnap 100mg masteron.  Minosegit keress, regen a New York pharma fasza volt!  Proviron menjen melle! En a nolvat feldugnam annak, aki eladta neked!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Augusztus 30. - 03:57:54
Válasz #3
Nem elérhető

late145


Miért jó ez a bohockodás?
Alap  a tesztó,nem ? ????...

2017. Szeptember 02. - 11:01:39
Válasz #4
Nem elérhető

Rebel



"Versenyre keszultem heti 300al.. Meg u annyi propival!  Szoval kezdo szinten untig eleg minden masnap 100mg masteron."

Kemi ez hetes dózis?Vagy napi? :DE
Jól mondja Dínó ....
Kérdés,hogy masteron-e a masteron.Mert akkor pont azt rontja el amiért  használnánk.Van még ilyen a piacon?

2017. Szeptember 04. - 19:26:20
Válasz #5
Nem elérhető

dino



"Versenyre keszultem heti 300al.. Meg u annyi propival!  Szoval kezdo szinten untig eleg minden masnap 100mg masteron."

Kemi ez hetes dózis?Vagy napi? :DE
Jól mondja Dínó ....
Kérdés,hogy masteron-e a masteron.Mert akkor pont azt rontja el amiért  használnánk.Van még ilyen a piacon?
van
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Szeptember 09. - 19:38:18
Válasz #6
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
 A kellemetlen androgén hatásokat ( pattanások, zsíros bőr ) hogyan lehet minimalizálni  tesztó alkalmazása esetén? Finasteride vagy saw palmetto?
 Válaszotok köszi!

2017. Szeptember 10. - 16:13:30
Válasz #7
Nem elérhető

kemi


Ezek a gyógyszerek mind hazavágják. Nem hallottam még olyat, hogy valaki magában masteront használt. Genetikafüggő, de jó sok kell magában. 800-1000mg simán.
Hogyan kene annyi?? Kemi, neked vagy nagyon szar palyad van, vagy sportra alkalmatlan genetikad, ha ilyeneket betolsz, es kb akkora vagy mint a baratnom, uresen.
Versenyre keszultem heti 300al.. Meg u annyi propival!  Szoval kezdo szinten untig eleg minden masnap 100mg masteron.  Minosegit keress, regen a New York pharma fasza volt!  Proviron menjen melle! En a nolvat feldugnam annak, aki eladta neked!

Nem a legjobb a genetikám, de azért írtam ennyit, mert magában kb nem okat ér és beleszámoltam, az aluldózisolást. Pl én Rox-ot használtam, hát ha van benne masteron akkor nem lehet túl sok benne... inkább ml kellett volna írnom. Master sokkal jobb volt, abból töredéke dózis ment mindenből. Vagy csak én vagyok nagyon szar :D

Persze, heti dózis.

2019. Október 12. - 10:48:29
Válasz #8
Nem elérhető

Gábor77


Én Master Masteronját fogom tolni Master Testomixel. Majd tudósítok a fejleményekről december magasságában.

2019. November 14. - 23:50:26
Válasz #9
Nem elérhető

Turinabol1


Én Master Masteronját fogom tolni Master Testomixel. Majd tudósítok a fejleményekről december magasságában.

Azért az egy komoly bumpja egy 2 éves topiknak :P

2019. November 15. - 06:48:31
Válasz #10
Nem elérhető

Gábor77


Én Master Masteronját fogom tolni Master Testomixel. Majd tudósítok a fejleményekről december magasságában.

Azért az egy komoly bumpja egy 2 éves topiknak :P

Hogy milye?😁 mikor ide írtam nem néztem a dátumot.😁

2021. Szeptember 19. - 14:19:46
Válasz #11
Nem elérhető

ordog22


Hali! Tudom, régi poszt, de Finasteride-ről számolnék be, ha valaki rákeresne:

3 éve folyamatosan on-off szezonban, hajmegőrzés céljából.
Egy hosszabb, keményebb kúra után elöl teljesen kihullott a hajam, hátul megritkult.
Előre hajbeültetés majd finasteride szedése. A finasteridet ajánlották a hajklinikán is, mondtam nekik, hogy mit szedek és miért.
Amit tapasztalok az, hogy a libidót valóban lenyomja, de 1mg szedésével tökéletes a működés. Meg kell találni az arany-középutat, ami alatt azt értem, hogy kúra közben kicsit emelem a dozist, kb. 1,25-1,5-re. Kúra után, pct-ben pedig 0,80-1mg amit használok.
Próbálkoztam kisebb-nagyobb mennyiségekkel. Nagy mennyiségnél enyhe zsírosodás, viszont a hajhullás visszaáll hajmosásonként 1-2 szálra.
Kisebb mennyiségnél pedig kb. normálisra, amit 20-50 szál / hajmosás.
Amíg nem szedtem finasteride-t, addig 100-200 szál is kihullott egy hajmosásnál, tele volt a kád stb. ha beletúrtam a hajamba az ujjaim közt maradtak a hajszálak. Ez fina alatt megszűnt. 3 Év alatt a beültetett haj nem csökkent, a többi ritkult, de nem vészesen.
Próbálkoztam azzal is, hogy szünetet tartok, 2 hónapig nem szedtem, akkor újra úgy hullott a hajam, mintha masteront dekával és 1000mg tesztót nyomnék.
Szóval, ami késik, nem múlik, de finával lassítható a folyamat. Aki érzékeny a hajára, szerintem érdemes kipróbálni.

Ami nagyon fontos, hogy se deka, se danabol, se provi, semmi olyan hatóanyag nem mehet finasteride közben, mert rosszabb hatása lesz, mintha nem nyomnál semmit. A tesztó- anavar kombó tökéletes vele, azt teszteltem, illetve a sima tesztó- fina- arimidex- hcg nagyon jó.

Ja és ha egyszer abbahagyod, ugyan úgy hullani fog, mint előtte. Viszont ha abbahagyod 1 hét és visszaáll a libidó teljesen.