2024. Március 28. - 19:04:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Termékekről. Úgy általában  (Megtekintve 262321 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Március 22. - 23:42:52
Válasz #990
Nem elérhető

andras123


Szia Valakivagyok hat nez utana no,old-school csavoknal nagyon kamelt kiegszito,
HMB is kostolhatnad meg meg ha annyira akarod sikkesnek magadot, azt mondja
Dermacrine-val is probalkozhatsz vagy Form-xt vel, de rengeteg van es rendesen megkollene
fesziteni mugunkat hogy a vegere jarjunk mennyi is van, mivel sajnos mesze se rendelkezunk olan
tulajdonsagokkal mint Efitmester!, tudod, Efitmester tudja hol a legjobb kiegeszito,amiket mas meg csak nem si osmer
Meg irjal neki sms-t es ha nem ir akkor varjal, szerintem a tokeletes valasz meger tobb heti turelmes varakozast is
Efitmester-nek irjal sms-t es o segit neked enszerintem es akkor leszel a legboldogabb,mivel
mivel a llegjobb legtokeletesebb szintu apolasban lesz reszed,
Efitmester tudja melik a legjobb sot O osmeri sz osszeset a ami jelenleg van
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=4
Valakivagyok itt van Efitmester postafiokja kuldjel neki sms-t,azt mondja
Valakivagyok de az sms-ed legyen lenyegredoro ugyanakkor finom,szepen kereken beszelj ahogy illik,
Istvan ha kihagas amit irtam, sajnalom es akkor lepj kozbe jo,azt mondja...Koszi
Jo ejszakat Mindenkinek!
Jordan  ::) 
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Április 04. - 11:14:03
Válasz #991
Nem elérhető

valakivagyok


Szia Valakivagyok hat nez utana no,old-school csavoknal nagyon kamelt kiegszito,
HMB is kostolhatnad meg meg ha annyira akarod sikkesnek magadot, azt mondja
Dermacrine-val is probalkozhatsz vagy Form-xt vel, de rengeteg van es rendesen megkollene
fesziteni mugunkat hogy a vegere jarjunk mennyi is van, mivel sajnos mesze se rendelkezunk olan
tulajdonsagokkal mint Efitmester!, tudod, Efitmester tudja hol a legjobb kiegeszito,amiket mas meg csak nem si osmer
Meg irjal neki sms-t es ha nem ir akkor varjal, szerintem a tokeletes valasz meger tobb heti turelmes varakozast is
Efitmester-nek irjal sms-t es o segit neked enszerintem es akkor leszel a legboldogabb,mivel
mivel a llegjobb legtokeletesebb szintu apolasban lesz reszed,
Efitmester tudja melik a legjobb sot O osmeri sz osszeset a ami jelenleg van
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=4
Valakivagyok itt van Efitmester postafiokja kuldjel neki sms-t,azt mondja
Valakivagyok de az sms-ed legyen lenyegredoro ugyanakkor finom,szepen kereken beszelj ahogy illik,
Istvan ha kihagas amit irtam, sajnalom es akkor lepj kozbe jo,azt mondja...Koszi
Jo ejszakat Mindenkinek!
Jordan  ::) 
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::
Köszi olvasgatom a termékeket amiket írtál.
Nezegettem magyar shop-okat de szinte az összes tesztofokozó pár kivétellel DAA-tartalmaz amiben már nem hiszek (utolsó próba 0 eredmény kb., + pár hete utánna olvastam megint és ujabb tanulmányok alapján elenyésző amit tud produkálni).
Ezt a HMB szerintem megpróbálom.

Ahhh nem szeretek senkit privátban zaklatni ilyen témában, majd segít Efit, ha akar.

2015. Május 07. - 21:29:30
Válasz #992
Nem elérhető

valakivagyok


Gaspari Nove-x-ről vélemény, szerintetek milyen lesz összevetők alapján?

2015. Május 08. - 09:54:42
Válasz #993
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szia Valakivagyok hat nez utana no,old-school csavoknal nagyon kamelt kiegszito,
HMB is kostolhatnad meg meg ha annyira akarod sikkesnek magadot, azt mondja
Dermacrine-val is probalkozhatsz vagy Form-xt vel, de rengeteg van es rendesen megkollene
fesziteni mugunkat hogy a vegere jarjunk mennyi is van, mivel sajnos mesze se rendelkezunk olan
tulajdonsagokkal mint Efitmester!, tudod, Efitmester tudja hol a legjobb kiegeszito,amiket mas meg csak nem si osmer
Meg irjal neki sms-t es ha nem ir akkor varjal, szerintem a tokeletes valasz meger tobb heti turelmes varakozast is
Efitmester-nek irjal sms-t es o segit neked enszerintem es akkor leszel a legboldogabb,mivel
mivel a llegjobb legtokeletesebb szintu apolasban lesz reszed,
Efitmester tudja melik a legjobb sot O osmeri sz osszeset a ami jelenleg van
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?action=profile;u=4
Valakivagyok itt van Efitmester postafiokja kuldjel neki sms-t,azt mondja
Valakivagyok de az sms-ed legyen lenyegredoro ugyanakkor finom,szepen kereken beszelj ahogy illik,
Istvan ha kihagas amit irtam, sajnalom es akkor lepj kozbe jo,azt mondja...Koszi
Jo ejszakat Mindenkinek!
Jordan  ::) 
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::
;D ****:))))))
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2015. Május 12. - 15:22:00
Válasz #994
Nem elérhető

doncicco


A daa nálam érezhető eredményt produkált.

2016. Január 13. - 13:22:32
Válasz #995
Nem elérhető

elbundy


Sziasztok!

Nem tudom, jó helyen járok-e, de leírom.

Egy ismerősömtől kaptam 4 csomag (egyenként 500g-os) bontatlan Biotech Creatine Monohydrate-ot (kreatin monohidrát), de anno próbáltam és nem jött be nekem, fájt a hasam tőle, ezért nem szeretném beszedni. Ha valakit esetleg érdekel, írjon rám privátban. A 4 csomag ára (2 kg) egyben 10.000 Ft.

http://www.jofogas.hu/budapest/4_db_100__os_Biotech_Creatine_Monohydrate__kreatin_monihidrat__elado___41549308.htm?first=1

Köszi,
elbundy

2016. Október 21. - 13:35:59
Válasz #996
Nem elérhető

Csaba1973


Sziasztok!
Van tapasztalatotok az alábbi termékről?
Muscle tech - Clear muscle