2024. Március 28. - 16:34:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség  (Megtekintve 45881 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2024. Március 19. - 11:53:18
Válasz #405
Nem elérhető

Gábor77


Úgy néz ki, hogy kb. egy-másfél hétre fel kell függesszem a TRT-met.
Utazok, és a repülőn nem szeretnék bukót.
Milyen lehetőségeim vannak áthidalni jelentősebb trauma nélkül ezt az időszakot.
A teszto undecanoate-ot nézegetem, de nem tudom hogy lehet korrekten beilleszteni az enantát TRT be...
Fogod és betolsz 1ml-t :-) indulás előtt és be is van illesztve. Azt az egy hetet észre se fogod venni. Csak gondolj bele 10 nap az ena felezési ideje.

2024. Március 19. - 14:34:31
Válasz #406
Nem elérhető

Snatural



Fogod és betolsz 1ml-t :-) indulás előtt és be is van illesztve. Azt az egy hetet észre se fogod venni. Csak gondolj bele 10 nap az ena felezési ideje.

Na ja, akkor sima enából is elég lehet az 1ml (?)

2024. Március 19. - 18:14:17
Válasz #407
Nem elérhető

Gábor77



Fogod és betolsz 1ml-t :-) indulás előtt és be is van illesztve. Azt az egy hetet észre se fogod venni. Csak gondolj bele 10 nap az ena felezési ideje.

Na ja, akkor sima enából is elég lehet az 1ml (?)
Persze. A felezési időben nem annyira nagy a különbség.

2024. Március 19. - 23:00:57
Válasz #408
Nem elérhető

Snatural



Persze. A felezési időben nem annyira nagy a különbség.

Köszönöm a segítségedet.

2024. Március 23. - 07:19:30
Válasz #409
Nem elérhető

Gábor77


Kis érdekesség. Eddig reggel este kellett vérnyomáscsökkentőt szednem elég magas dózisban. Kb 1,5 hónapja elkezdtem Taurint inni napi 6-9g mennyiségben. Az lett az eredménye , hogy az addig 140 feletti vérnyomásom (gyógyszerrel!!! )lement 122-130 környékére stabilan. Napi 3 alkalommal mérem. A gyógyszert teljesen elhagytam. Minden más maradt (teszto,deca TRT ben) Először nem akartam elhinni de két hét méricskélés után el kellett fogadnom a tényt hogy nem kell vérnyomáscsökkentő. Akinek vérnyomás gondja van, szerintem próbálja ki. Ha nem én tapasztalom ezt így meg el se nagyon hinném. Még annyi hogy lement 10kg eddig és csökkent a testzsírom jelentősen valamint nőtt az izomtömegem mérhetően. Nyilván az edzés és a diéta is segített.

2024. Március 23. - 10:42:14
Válasz #410
Elérhető

frankzane


Kis érdekesség. Eddig reggel este kellett vérnyomáscsökkentőt szednem elég magas dózisban. Kb 1,5 hónapja elkezdtem Taurint inni napi 6-9g mennyiségben. Az lett az eredménye , hogy az addig 140 feletti vérnyomásom (gyógyszerrel!!! )lement 122-130 környékére stabilan. Napi 3 alkalommal mérem. A gyógyszert teljesen elhagytam. Minden más maradt (teszto,deca TRT ben) Először nem akartam elhinni de két hét méricskélés után el kellett fogadnom a tényt hogy nem kell vérnyomáscsökkentő. Akinek vérnyomás gondja van, szerintem próbálja ki. Ha nem én tapasztalom ezt így meg el se nagyon hinném. Még annyi hogy lement 10kg eddig és csökkent a testzsírom jelentősen valamint nőtt az izomtömegem mérhetően. Nyilván az edzés és a diéta is segített.
Meg ment neked aszpirin meg nattokináz is nem? Szerintem az is sokat segít mert testépítőknek a sűrű vér miatt lesz magas ezek meg hígítják pláne kombinálva. Taurin meg kurva jó a szívnek, és az a vicces sok átlag ember meg azt hiszi valami káros stimuláns mert régen az energia italokban volt.

2024. Március 23. - 10:45:37
Válasz #411
Nem elérhető

Gábor77


Kis érdekesség. Eddig reggel este kellett vérnyomáscsökkentőt szednem elég magas dózisban. Kb 1,5 hónapja elkezdtem Taurint inni napi 6-9g mennyiségben. Az lett az eredménye , hogy az addig 140 feletti vérnyomásom (gyógyszerrel!!! )lement 122-130 környékére stabilan. Napi 3 alkalommal mérem. A gyógyszert teljesen elhagytam. Minden más maradt (teszto,deca TRT ben) Először nem akartam elhinni de két hét méricskélés után el kellett fogadnom a tényt hogy nem kell vérnyomáscsökkentő. Akinek vérnyomás gondja van, szerintem próbálja ki. Ha nem én tapasztalom ezt így meg el se nagyon hinném. Még annyi hogy lement 10kg eddig és csökkent a testzsírom jelentősen valamint nőtt az izomtömegem mérhetően. Nyilván az edzés és a diéta is segített.
Meg ment neked aszpirin meg nattokináz is nem? Szerintem az is sokat segít mert testépítőknek a sűrű vér miatt lesz magas ezek meg hígítják pláne kombinálva. Taurin meg kurva jó a szívnek, és az a vicces sok átlag ember meg azt hiszi valami káros stimuláns mert régen az energia italokban volt.
Igen 1 szem aszpirin és 3 szem YiYa Nattokinaz megy 6 gramm Q3