2024. Március 28. - 11:58:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jól működő márkák a szteroid piacon  (Megtekintve 430225 alkalommal)

Gábor77 és 5 vendég van a témában

2020. Augusztus 04. - 13:08:12
Válasz #855
Nem elérhető

Hardy


Srácok, ez az arimi őrület.
 Ma reggel fél szem és 2 óra múlva nincs mellfájdom.

2020. Augusztus 04. - 14:28:47
Válasz #856
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok!
Master Pharma Testmix 350+Boldenon fog köv héttől indulni hozz? az első 4 hétben Magnus metha. Van esetleg valami inf?tok ezekről? Mert olvastam itt m?r j?t meg rosszat is. 2025ös lej?rati d?tumos mindegyik.

Előre is kösz!


Master 350 mix és boldi csalódni nem fogsz. A Magnus metha az már inkább kétséges én Genesis methát használok kerekitésre de napi 2szem bőven elég.

2020. Augusztus 04. - 14:29:53
Válasz #857
Nem elérhető

Mirco


Srácok, ez az arimi őrület.
 Ma reggel fél szem és 2 óra múlva nincs mellfájdom.

Pop szakma már csak ilyen.  @:-) @-o :-)(-: Łł= :-!

2020. Augusztus 06. - 14:52:39
Válasz #858
Nem elérhető

Bordo


Master testmix fasza!
British knight most van teszt alatt. Vki probalt mar ebbol a markabol vmit?

2020. Augusztus 08. - 17:54:15
Válasz #859
Nem elérhető

Küklopsz


Valaki nem akarja leírni még h a mastermix fasza?  @-o o--O
Minden második hozzászólásban benne van kb, szerintem érti mindenki:)
Új infók valakinek, új gyártó tapasztalat?
Vagy mindenki mastert nyom, @-o

2020. Augusztus 08. - 18:55:31
Válasz #860
Nem elérhető

Gyuf


Master testmix fasza!
British knight most van teszt alatt. Vki probalt mar ebbol a markabol vmit?

British knight-ot nem éreztem tavaly

2020. Augusztus 08. - 18:57:51
Válasz #861
Nem elérhető

Gyuf


Valaki nem akarja leírni még h a mastermix fasza?  @-o o--O
Minden második hozzászólásban benne van kb, szerintem érti mindenki:)
Új infók valakinek, új gyártó tapasztalat?
Vagy mindenki mastert nyom, @-o

Új infó engem is érdekelne, nálam most a listába a Sterling , és az Omega került
egyikről sincs tapasztalatom, se aki próbálta volna.

2020. Augusztus 08. - 19:27:08
Válasz #862
Nem elérhető

Lolka


Sziasztok!
Balkán Pharma Susta megy heti 2ml és baromira jo. Omega TrenMix fog menni edző bratyimnak jelzem majd hogy milyen.

Viszont srácok jövőre bele szaladnék egy HGH-ba (növibe).
Nem használtam még soha.
Hobbi gyúrós vagyok 
Magas ektomorf alkat.
Aki használt már növit vagy tud róla hogy mit hogyan merre mivel mennyit stb. írjon  akár privátba is megköszönném!
Magyar Patikai van és kb. heti 5x4ui gondolok.
A célom:. Ízületek helyre hozása. Kb. 7-8-9kg minőségi növekedés. Regenerálódás kiaknázása.

2020. Augusztus 08. - 23:23:33
Válasz #863
Nem elérhető

Predator50


Parma swiss Omnát tolt valaki mostanában?

2020. Augusztus 09. - 09:30:44
Válasz #864
Nem elérhető

Hardy


Diamond propeller 1. hét tapasztalatok (heti 5 ml).
 Ilyen felosztásban kedd: 2 ml, csüt.: 1 ml, szom.: 2 ml.
 Sűrű, tényleg iszonyat sűrű. 23-as tüskén préselni kell picit, egýébként bemegy simán. Elit ment előtte. Semmivel nem érzem ezt erősebbnek, cserében gyullad is, drágábban is kaptam.
 Meglátjuk majd a továbbiakat. A tegnapi beadás a farokcsontomig húzta fel a gyulladást, nagyon kellemes. Elegem van, hogy egy retek propit sem lehet fasza erősre elkészíteni. 5-8 éve heti 3 ml-től nőttem, edzésen extrán durrantam, formásodtam, nem is kellett semmivel kombinálnom, pedig még a hozzáértésem is silányabb volt az egészhez, mint most. Tudom, hogy heti 5 ml jó propit nem így kellene érezni. 177 cm vagyok, 88 kg 12 % testzsír, ektomorf alkat.
 Na mindenesetre folytatom, meg a kutatást is jó propeller után.
 Havernál szintén diamond szuszi megy, de az is 1. hét, szóval ott még egyébként is várni kell a hatásra. Beszámolok majd arról is.  :azn:

2020. Augusztus 09. - 10:01:40
Válasz #865
Nem elérhető

Lolka


Diamond propeller 1. hét tapasztalatok (heti 5 ml).
 Ilyen felosztásban kedd: 2 ml, csüt.: 1 ml, szom.: 2 ml.
 Sűrű, tényleg iszonyat sűrű. 23-as tüskén préselni kell picit, egýébként bemegy simán. Elit ment előtte. Semmivel nem érzem ezt erősebbnek, cserében gyullad is, drágábban is kaptam.
 Meglátjuk majd a továbbiakat. A tegnapi beadás a farokcsontomig húzta fel a gyulladást, nagyon kellemes. Elegem van, hogy egy retek propit sem lehet fasza erősre elkészíteni. 5-8 éve heti 3 ml-től nőttem, edzésen extrán durrantam, formásodtam, nem is kellett semmivel kombinálnom, pedig még a hozzáértésem is silányabb volt az egészhez, mint most. Tudom, hogy heti 5 ml jó propit nem így kellene érezni. 177 cm vagyok, 88 kg 12 % testzsír, ektomorf alkat.
 Na mindenesetre folytatom, meg a kutatást is jó propeller után.
 Havernál szintén diamond szuszi megy, de az is 1. hét, szóval ott még egyébként is várni kell a hatásra. Beszámolok majd arról is.  :azn:

Próbáld a Magnus propit itt a terembe sokan dicserik. Diamond nem minden cucca jó sok alul dózisolt belőle.

2020. Augusztus 09. - 12:55:14
Válasz #866
Nem elérhető

Küklopsz


Pontosan. És amennyi féle diamond van...
Kupakossal már alig talalálkozni, van amibműködget van ami szart sem ér.. Nekem össze van rántva mindig többféle egy uvegcsebe így no para h melyik jo vmi mukodik. De egyebkent pont egy ilyen kombóm van egy uvegbe master diamond prop, 2naponta 2.5ml,es rendesen bedurran az ember feje tőle

2020. Augusztus 09. - 16:47:05
Válasz #867
Nem elérhető

haven


Elegem van, hogy egy retek propit sem lehet fasza erősre elkészíteni. 5-8 éve heti 3 ml-től nőttem, edzésen extrán durrantam, formásodtam, nem is kellett semmivel kombinálnom
nem erősre kell csinálni....csak bele kéne tenni azt, ami ezelőtt 20 éve is működött. Az 50mg/ml tökéletes volt. Heti 3ml csodát tett. És ezt nem én mondom, egy magyar testépítő mondja, nevét nem írom, a youtúbon fenn van.
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2020. Augusztus 09. - 20:56:02
Válasz #868

testo55

Vendég
Diamond propeller 1. hét tapasztalatok (heti 5 ml).
 Ilyen felosztásban kedd: 2 ml, csüt.: 1 ml, szom.: 2 ml.
 Sűrű, tényleg iszonyat sűrű. 23-as tüskén préselni kell picit, egýébként bemegy simán. Elit ment előtte. Semmivel nem érzem ezt erősebbnek, cserében gyullad is, drágábban is kaptam.
 Meglátjuk majd a továbbiakat. A tegnapi beadás a farokcsontomig húzta fel a gyulladást, nagyon kellemes. Elegem van, hogy egy retek propit sem lehet fasza erősre elkészíteni. 5-8 éve heti 3 ml-től nőttem, edzésen extrán durrantam, formásodtam, nem is kellett semmivel kombinálnom, pedig még a hozzáértésem is silányabb volt az egészhez, mint most. Tudom, hogy heti 5 ml jó propit nem így kellene érezni. 177 cm vagyok, 88 kg 12 % testzsír, ektomorf alkat.
 Na mindenesetre folytatom, meg a kutatást is jó propeller után.
 Havernál szintén diamond szuszi megy, de az is 1. hét, szóval ott még egyébként is várni kell a hatásra. Beszámolok majd arról is.  :azn:

Ehelyett a felosztas helyett jobb lenne minden masnap masfel mili az egyszer 2 egyszer 1 helyett ;-oo-;

2020. Augusztus 10. - 02:18:41
Válasz #869
Nem elérhető

bodyspeti


Magnus propi full kuka, közel 50ml bement néhány hét alatt és egy picit sem éreztem, de a srácok a teremben sem. 2017 ig patikai minőség volt.  Nandás propit merem ajánlani,  minden másnap 1ml től nagyon szépen fejlődöm, érzem is, viszont nincs benne ami rá van írva, 100mg/1ml papíron, úgy 45-50mg/1ml-t saccolok, de manapság már ennek is örülni kell..