2024. Március 29. - 01:24:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 171524 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2017. Május 10. - 10:52:46
Válasz #390
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Genhealről van bármilyen tapasztalata valakinek?


Generikus növi valószínűleg alul dózisolt, egyszerűen kiderítheted hogy milyen menj el egy szérum növekedési hormon tesztre, adj be   10 IU növit (intramusculárisan) utána PONTOSAN 2és fél óra múlva legyen a vérvétel alap esetben 0-1 közötti értek ez szóval e fölött már jó, generikustól láttam már 5 ös értéket is pfizer meg lilly-től 30-50es értéket is csak tájokozódás ként.

Szia! Azok mennyibe kerülnek? Nekem most 8 iu Hyge megy. 5-el kezdtem, de amióta 8 megy fáj mind2 sípcsontom belső része ha lépek. Szerimtem.ez jó.cucc. forrásom szerint ebből.is van 3 féle, de csak 1 jó.

Nyilván azt mondja a forrásod hogy pont nála van a csak a jó, kéz-láb ujjak zsibbadása, víz visszatartás , alacsony vércukor szint, fáradság ezekből lehet következtetni hogy jó e de legegyszerűbb a teszt kb 5-10 forintért... én generikusból 10 IU alatt nem használnék a minősége miatt. Genotropin, Humatrope úgy emlékszem h a 36 IU-os előre oldott toll kb 200 dollár környékén van szóval nem olcsó mulatság. Hogy osztod el a növit, használsz mellé inzulint, diétához vagy tömegeléshez használod ?

2017. Május 10. - 11:37:42
Válasz #391
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Genhealről van bármilyen tapasztalata valakinek?


Generikus növi valószínűleg alul dózisolt, egyszerűen kiderítheted hogy milyen menj el egy szérum növekedési hormon tesztre, adj be   10 IU növit (intramusculárisan) utána PONTOSAN 2és fél óra múlva legyen a vérvétel alap esetben 0-1 közötti értek ez szóval e fölött már jó, generikustól láttam már 5 ös értéket is pfizer meg lilly-től 30-50es értéket is csak tájokozódás ként.

Szia! Azok mennyibe kerülnek? Nekem most 8 iu Hyge megy. 5-el kezdtem, de amióta 8 megy fáj mind2 sípcsontom belső része ha lépek. Szerimtem.ez jó.cucc. forrásom szerint ebből.is van 3 féle, de csak 1 jó.

Nyilván azt mondja a forrásod hogy pont nála van a csak a jó, kéz-láb ujjak zsibbadása, víz visszatartás , alacsony vércukor szint, fáradság ezekből lehet következtetni hogy jó e de legegyszerűbb a teszt kb 5-10 forintért... én generikusból 10 IU alatt nem használnék a minősége miatt. Genotropin, Humatrope úgy emlékszem h a 36 IU-os előre oldott toll kb 200 dollár környékén van szóval nem olcsó mulatság. Hogy osztod el a növit, használsz mellé inzulint, diétához vagy tömegeléshez használod ?

az összes felsorolt mellékhatás jelentkezik, alacsony vércukor az nem HGH mellékhatása, inkább a magas, mert nem engedi ki a glükózt a vérből
inzulin ment hozzá, de most diéta van, ezért azt hanyagolom
amúgy is macerás a beoldott GH-t hűtve hordozgatni...
2x4 iu, reggel és edzés után, beadás után álmos is vagyok
amióta megy sokkal jobban alszom, ez a legjobb "mellékhatása" :)

amúgy abból a 200$-os növiből kell egy hétre legalább 2, nem hiszem hogy a magyar versenyzők közül sokan megengedhetik maguknak ezt, úgyhogy marad a "szar" hyge

2017. Május 10. - 12:43:47
Válasz #392
Nem elérhető

Kamagraking


minden attól függ milyen a helyed ahonnan veszed

van olyan erős generikus amiből nem tudnál szerintem napi 8-10-eket használni kezdőként 750Ft/egység

meg van olyan gyenge generikus amiből tudnál nyomni akár 12-t is  250Ft/egység

gyógyszertárit  összehasonlítani generikussal meg nem érdemes
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2017. Május 10. - 14:47:57
Válasz #393
Nem elérhető

G


minden attól függ milyen a helyed ahonnan veszed

van olyan erős generikus amiből nem tudnál szerintem napi 8-10-eket használni kezdőként 750Ft/egység

meg van olyan gyenge generikus amiből tudnál nyomni akár 12-t is  250Ft/egység

gyógyszertárit  összehasonlítani generikussal meg nem érdemes
is
Azért ha elosztod tehát kb 3 óránként adod be akkor elég szép mennyiséget is be lehet adni akár gyógyszertáriból is, én igaz csak két hétig kísérletként használtam 18 IU/nap (6*3 IU) mennyiséget és egy kis víz visszatartáson kívül semmit nem tapasztaltam... vagyis ezt persze csak álmodtam semmi ilyet nem csináltam  ;D

2017. Május 10. - 16:32:40
Válasz #394
Nem elérhető

G


Sziasztok!
Genhealről van bármilyen tapasztalata valakinek?


Generikus növi valószínűleg alul dózisolt, egyszerűen kiderítheted hogy milyen menj el egy szérum növekedési hormon tesztre, adj be   10 IU növit (intramusculárisan) utána PONTOSAN 2és fél óra múlva legyen a vérvétel alap esetben 0-1 közötti értek ez szóval e fölött már jó, generikustól láttam már 5 ös értéket is pfizer meg lilly-től 30-50es értéket is csak tájokozódás ként.

Szia! Azok mennyibe kerülnek? Nekem most 8 iu Hyge megy. 5-el kezdtem, de amióta 8 megy fáj mind2 sípcsontom belső része ha lépek. Szerimtem.ez jó.cucc. forrásom szerint ebből.is van 3 féle, de csak 1 jó.

Nyilván azt mondja a forrásod hogy pont nála van a csak a jó, kéz-láb ujjak zsibbadása, víz visszatartás , alacsony vércukor szint, fáradság ezekből lehet következtetni hogy jó e de legegyszerűbb a teszt kb 5-10 forintért... én generikusból 10 IU alatt nem használnék a minősége miatt. Genotropin, Humatrope úgy emlékszem h a 36 IU-os előre oldott toll kb 200 dollár környékén van szóval nem olcsó mulatság. Hogy osztod el a növit, használsz mellé inzulint, diétához vagy tömegeléshez használod ?

az összes felsorolt mellékhatás jelentkezik, alacsony vércukor az nem HGH mellékhatása, inkább a magas, mert nem engedi ki a glükózt a vérből
inzulin ment hozzá, de most diéta van, ezért azt hanyagolom
amúgy is macerás a beoldott GH-t hűtve hordozgatni...
2x4 iu, reggel és edzés után, beadás után álmos is vagyok
amióta megy sokkal jobban alszom, ez a legjobb "mellékhatása" :)

amúgy abból a 200$-os növiből kell egy hétre legalább 2, nem hiszem hogy a magyar versenyzők közül sokan megengedhetik maguknak ezt, úgyhogy marad a "szar" hyge

Hát nem véletlenül azért brutál drága a profi szint a gyógyszertári növi miatt meg persze ha benyomsz 10 g anyagot/hét az se olcsó :D
Valószínűleg  akkor jó lehet a növid, sztem azért megoldható dolog a szállítás nekem a legegyszerűbben egy szemüvegtartó meg egy-két kisebb zselés jég akku beledobod az előre felszívott inzulinos tűket és ennyi én diétában főleg megpróbálnám minél jobban elosztani 4*2 IU már nagyon jó lenne egyszerűen kaja előtt beadod és akkor nem kell logisztikázni, ez a vércukor dolog mindenki annyi mindent mond a lényeg  a növi érzéketlenebbé teszi  az inzulin receptorokat, az igf meg pont növeli az érzékenységet, ezért KELL NAGYOBB mennyiségű növihez a inzulin.
A lényeg sztem oszd el 4*2 IU a növit és használj mellé nagyon kis mennyiségű inzulint 1-2 IU (igen ilyen keveset) csak az első meg a harmadik növi adagnál (izomba a növi, inzulin bőr alá) , most ezt hosszú lenne itt leírni a  miértet a lényeg a növi által kiváltott igf-1 hatás az inzulin miatt sokkal hosszabb lesz és ennyi inzulintól alacsony vércukor szint sem lehet.
Vagy ha kényelmesebb neked a 2*4 IU akkor reggel, edzés előtt szintén 1-2 IU inzulinnal de ez csak egy ötlet.
Amúgy nem nagy dolog manapság már növit gyártani tökéletes lenne a generikus is csak ezek a protein hormonok nagyon érzékenyek a hőmérsékletre szóval nem ártana hűtve tárolni őket meg a rázkódásra is aztán kitudja hogy 1 hónapot vagy 1 évet áll egy 40 fokos thaiföldi raktárban a növi ezért iszonyat változó a minőségük

2017. Május 15. - 14:57:06
Válasz #395
Nem elérhető

Miumi


5iu GenHeal délelőtti beadása után úgy zsibbadt a kezem, újjaim, h alig tudtam aludni. Lehet ettől, vagy csak placebó hatás?
Kérdezték már, de nem érkezett egyértelmű válasz: esti, vagy a reggeli beadás a célszerűbb? Kell-e utána gyors ch?

2017. Május 15. - 17:57:08
Válasz #396
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
Genhealről van bármilyen tapasztalata valakinek?


Generikus növi valószínűleg alul dózisolt, egyszerűen kiderítheted hogy milyen menj el egy szérum növekedési hormon tesztre, adj be   10 IU növit (intramusculárisan) utána PONTOSAN 2és fél óra múlva legyen a vérvétel alap esetben 0-1 közötti értek ez szóval e fölött már jó, generikustól láttam már 5 ös értéket is pfizer meg lilly-től 30-50es értéket is csak tájokozódás ként.

Szia! Azok mennyibe kerülnek? Nekem most 8 iu Hyge megy. 5-el kezdtem, de amióta 8 megy fáj mind2 sípcsontom belső része ha lépek. Szerimtem.ez jó.cucc. forrásom szerint ebből.is van 3 féle, de csak 1 jó.

Nyilván azt mondja a forrásod hogy pont nála van a csak a jó, kéz-láb ujjak zsibbadása, víz visszatartás , alacsony vércukor szint, fáradság ezekből lehet következtetni hogy jó e de legegyszerűbb a teszt kb 5-10 forintért... én generikusból 10 IU alatt nem használnék a minősége miatt. Genotropin, Humatrope úgy emlékszem h a 36 IU-os előre oldott toll kb 200 dollár környékén van szóval nem olcsó mulatság. Hogy osztod el a növit, használsz mellé inzulint, diétához vagy tömegeléshez használod ?

az összes felsorolt mellékhatás jelentkezik, alacsony vércukor az nem HGH mellékhatása, inkább a magas, mert nem engedi ki a glükózt a vérből
inzulin ment hozzá, de most diéta van, ezért azt hanyagolom
amúgy is macerás a beoldott GH-t hűtve hordozgatni...
2x4 iu, reggel és edzés után, beadás után álmos is vagyok
amióta megy sokkal jobban alszom, ez a legjobb "mellékhatása" :)

amúgy abból a 200$-os növiből kell egy hétre legalább 2, nem hiszem hogy a magyar versenyzők közül sokan megengedhetik maguknak ezt, úgyhogy marad a "szar" hyge

Hát nem véletlenül azért brutál drága a profi szint a gyógyszertári növi miatt meg persze ha benyomsz 10 g anyagot/hét az se olcsó :D
Valószínűleg  akkor jó lehet a növid, sztem azért megoldható dolog a szállítás nekem a legegyszerűbben egy szemüvegtartó meg egy-két kisebb zselés jég akku beledobod az előre felszívott inzulinos tűket és ennyi én diétában főleg megpróbálnám minél jobban elosztani 4*2 IU már nagyon jó lenne egyszerűen kaja előtt beadod és akkor nem kell logisztikázni, ez a vércukor dolog mindenki annyi mindent mond a lényeg  a növi érzéketlenebbé teszi  az inzulin receptorokat, az igf meg pont növeli az érzékenységet, ezért KELL NAGYOBB mennyiségű növihez a inzulin.
A lényeg sztem oszd el 4*2 IU a növit és használj mellé nagyon kis mennyiségű inzulint 1-2 IU (igen ilyen keveset) csak az első meg a harmadik növi adagnál (izomba a növi, inzulin bőr alá) , most ezt hosszú lenne itt leírni a  miértet a lényeg a növi által kiváltott igf-1 hatás az inzulin miatt sokkal hosszabb lesz és ennyi inzulintól alacsony vércukor szint sem lehet.
Vagy ha kényelmesebb neked a 2*4 IU akkor reggel, edzés előtt szintén 1-2 IU inzulinnal de ez csak egy ötlet.
Amúgy nem nagy dolog manapság már növit gyártani tökéletes lenne a generikus is csak ezek a protein hormonok nagyon érzékenyek a hőmérsékletre szóval nem ártana hűtve tárolni őket meg a rázkódásra is aztán kitudja hogy 1 hónapot vagy 1 évet áll egy 40 fokos thaiföldi raktárban a növi ezért iszonyat változó a minőségük

Elosztottam az elején, de csak 5 egység ment 2-3 iu inzulinnal.
Gondolkodtam rajta, hogy újra így csinálom, de tényleg macerás cipelni beoldva. Reggel kardio megy a növi beadása után, tehát ott az inzulin kizárva. Edzés után/előtt magas CH napokon lehet megy majd egy kis inzulin, de a GH-t akkor is csak utána tudom beadni...

2017. Május 17. - 16:23:56
Válasz #397
Nem elérhető

Miumi


Hány napig tart itt a moderáció???

2017. Május 17. - 22:44:27
Válasz #398
Nem elérhető

G


5iu GenHeal délelőtti beadása után úgy zsibbadt a kezem, újjaim, h alig tudtam aludni. Lehet ettől, vagy csak placebó hatás?
Kérdezték már, de nem érkezett egyértelmű válasz: esti, vagy a reggeli beadás a célszerűbb? Kell-e utána gyors ch?

Egyszerre adod be ? Lehet ettől van kéz láb zsibbadás alacsony vércukor álmosság ezek a tipikus tünetek ezek szerint jó lehet a novid, oszd el jobban és elmúlik ha máshogy nem tudod reggel este ch akkor kell ha zavaró az alacsony vércukor

2017. Május 18. - 09:45:08
Válasz #399
Nem elérhető

Miumi


5iu GenHeal délelőtti beadása után úgy zsibbadt a kezem, újjaim, h alig tudtam aludni. Lehet ettől, vagy csak placebó hatás?
Kérdezték már, de nem érkezett egyértelmű válasz: esti, vagy a reggeli beadás a célszerűbb? Kell-e utána gyors ch?

Egyszerre adod be ? Lehet ettől van kéz láb zsibbadás alacsony vércukor álmosság ezek a tipikus tünetek ezek szerint jó lehet a novid, oszd el jobban és elmúlik ha máshogy nem tudod reggel este ch akkor kell ha zavaró az alacsony vércukor
Igen, egyszerre, reggel. De levettem napi 4-re, azóta nincs ilyen gond, köszönöm a tanácsot :)

2018. Július 24. - 14:36:43
Válasz #400
Nem elérhető

kalmanka


Sikerült beszereznem növit, gyanitom, hogy nem lehet annyira rossz, mivel reggelente mindket kezemen az ujjaim hosszu idön keresztül zsibbadnak, valamint napközben kb. minden percben el tudnek aludni. egesz ejszakas alvas utan siman alszom töle meg delelött 9kor ujra egy orat... megvannak ezek a bedurranasok is amikröl sokan beszelnek, bar en annyira ezt nem tapasztalom, idönkent ugyan tenyleg nehez visszaöltözni az utcai cuccba egy kemenyebb edzes utan...

összesen 300IU, vegtelen gagyi csomagolasban jött, semmi cimke, csak a kis üvegcsek, postan, messziröl, közvetlen a gyartotol. & nagyon-nagyon nem Volt draga!

kura utan folytatasnak a PCT mellett nyomom mar egy honapja, es a kurabol összesen 7 hettel az utolso szuri utan 1 kilot vesztettem (kiment a viz).

2020. December 21. - 15:28:21
Válasz #401
Nem elérhető

G


Mennyi növi is "kell" ?

Mivel nem olyan rég egy másik topikban előtérbe került hogy akkor mennyi növi is kellene és hogy versenyzők 10-20 IU is használnak így gondoltam kicsit áttúrom a netet meg a régi jegyzeteim hátha sikerül valami kis támpontot vagy érdekességet találni.
Találtam egy kutatást ami szerintem eléggé jó támpontot ad, a lényeg 3 csoport volt  0.075 IU/kg, 0.15 IU/kg, 0.3 IU/kg, reggel egy adagban kapták meg a növit és utána nézték az igf-1 szintet a legnagyobb dózist kapó embereknek (0.3 IU/kg) még 7 napig folyamatosan adták a növit és nézték az igf-1 szintet. A növi gyógyszerészeti minőségű Norditropin volt, bőr alá adva.
Egy átlag 80 kg-os emberre ezek számszerűsítve  6 IU, 12 IU, 24 IU
A napi egy beadás után az igf-1 szintek így változtak (grafikon volt így kb-t írok) 6 IU--> ~300 ng/ml, 12 IU--> ~350 ng/ml,                      24 IU--> ~450 ng/ml,  a legnagyobb adagok kapó csoportnak a 6. napon érte el a maximálist ~800 ng/ml.
 
Szóval akkor igaz hogy tényleg kell a 20 IU növi !?...... nem hinném
Személyes véleményem és tapasztalatom az hogyha a növi (szintén gyógyszer minőségű) naponta többször van használva és inzulinnal együtt van alkalmazva akkor már 3 IU növivel is simán elérhető a 400 ng/ml igf-1 szint.
Hátde ha 20-at nyomok akkor kétszer annyi lesz nem ? De igaz.

Viszont kell-e ekkora nagy igf-1 szint folyamatosan, krónikusan akár fél-1 évig, ezt mindenki döntse el maga elsősorban pénztárca függően és szintén első sorban egészségügyi kockázat szintjén.
Na jaaj már megint jön az egészség...
Mit is is csinál ha valaki mondjuk csak magában használ 20 IU növi és 700-800 ng/ml igf-1 szintet ér el , először is jön a brutál mennyiségű víz vissza tartás--> magas vérnyomás----> vese terhelés, szív terhelés,  mivel az igf-1 növel minden szövetet így az extra mennyiségű munkától nem lehet hanem biztosan nőni fog a szívizom és a vese mérete, plussz mivel gyúrunk meg pörgetőzünk edzésen a szív még nagyon terhelést kap így még nagyobbra tud nőni, és persze az emésztő rendszerünk is használjuk bőven napi 4-7 étkezésre az igf-1 oda is fog menni ám így jön az úgynevezett "belesedés" (ami főleg a zsigeri zsír és a hasnyálmirigyen, májon és májban lévő extra zsír lesz, meg persze a szervek méretbeli növekedése) (miért is van hogy jó pár testépítőt elér rejtélyes eredetű emésztő rendszeri betegség pl. crohn betegség hááát) meg persze az inzulin érzékenység brutális romlása (szintén rejtélyesen sok testépítő lesz 2-es típusú cukorbeteg...)  és mivel az igf-1 mindent növel így a rákos sejteket is és mi a leggyorsabban fejlődő rák fajta hát a bőrrák ami akár 1-2 hónap is simán kialakul (szintén érdekesség elég sok profi van akit megműtöttek melanomával persze ők mind Floridában meg Kaliforniában éltek és ott a sok napsütés tudjátok..) ja meg még kis érdekesség a rágó izmok megnagyobbodása mivel sokszor eszünk meg mivel adunk a száj higiéniára utána rágózunk is ezért kb össze sem hasonlítható egy növiző testépítő arca a 10 évvel ezelőtti képével..

Na de akkor a lényeg hogy akkor mennyi is kell ezek szerint, nem ártana tudni milyen a növekedési hormonhoz és igf-1-hez kapcsolódó gén módosulásod így lehetne tudni hogy mennyire vagy érzékeny rá , mennyit tudsz gyártani belőle és milyen az érzékenységed, ok persze akkor jöhet a gén vizsgálat....
Az én egyéni véleményem (nem ajánlás, nem orvosi tanács csak elméleti fejtegetés) mondanom sem kell hogy patikai minőségben ha CSAK növi megy magában akkor valahol max 6-10 IU között lehet az igazság egyéni genetika függvényében .
Ha inzulin is megy és napi többszöri beadás akkor is max 3-10 IU mondanék szintén egyéni genetika függvényében és hogy miért ezekre a számokra jutottam  én nem szeretném ha az igf-1 szintem MAX 400-500 ng/ml-nél több lenne folyamatosan mivel ezentúl inkább a negatív hatások erősödnek.
Azt mondanám hogy aki növit szeretne használni találja ki hogy mennyit akar használni, egymagában vagy inzulinnal, napi 1szer vagy többször adja be és ha ez megvan, csinálja egy hétig és utána nézessen egy igf-1 szintet és kiderül az igazság, mivel a testépítésben az igazság nem odaát van hanem csak egy vérképnyire legtöbbször....

2020. December 21. - 16:14:41
Válasz #402
Nem elérhető

G


Persze most jut eszembe hogy itthon mások a mértékegységek......nálunk ?g/L és ng/ml de mivel a váltószám ugyan annyi így nincs semmi változás.
És hogy miért max 400-500 ?g/L igf-1 szintre jutottam konklúzióként mivel a pubertás idején ez a maximum amit elérhetünk így nem biológiailag idegen ez a szint nekünk. 

2020. December 21. - 17:40:30
Válasz #403
Nem elérhető

Lolka


Szép összeszedet gondolat menet.
Na most patikaiból akkor 3ui-10ui. Igaz? De miért és kinek a 3ui és kinél 10ui? Ezt mi alapján döntjük el?
Pl. Én ektomorf vagyok tulzóan nem esek a teszto használattal viszonylag jól reagálok rá.

2020. December 21. - 17:54:09
Válasz #404
Nem elérhető

G


Szép összeszedet gondolat menet.
Na most patikaiból akkor 3ui-10ui. Igaz? De miért és kinek a 3ui és kinél 10ui? Ezt mi alapján döntjük el?
Pl. Én ektomorf vagyok tulzóan nem esek a teszto használattal viszonylag jól reagálok rá.

Az utolsó mondatban van benne hogy kb átlag user mit tud csinálni és hogy döntse hogy mennyi kell neki.

"Azt mondanám hogy aki növit szeretne használni találja ki hogy mennyit akar használni, egymagában vagy inzulinnal, napi 1szer vagy többször adja be és ha ez megvan, csinálja egy hétig és utána nézessen egy igf-1 szintet és kiderül az igazság, mivel a testépítésben az igazság nem odaát van hanem csak egy vérképnyire legtöbbször.... "

CSAK növi magában egyszer beadva 6-10 IU
NÖVI + INZULIN napi többször beadva 3-10 IU
A válasz a genetikára pedig, ha csináltatsz egy géntesztet meg tudom mondani melyik gén módosulásokat nézd meg ami a növekedési hormon és igf-1 re vonatkoznak de ezt nem hiszem hogy sok ember megtenné szóval így marad reálisan a fent leírt módszer.