2024. Március 28. - 14:00:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 442575 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2017. Május 18. - 22:35:07
Válasz #1440
Nem elérhető

Miumi


Triptorelinről vannak azóta valakinek esetleg pozitív/negatív tapasztalatai?

2017. Május 26. - 11:57:30
Válasz #1441
Nem elérhető

kemi


Triptorelinről vannak azóta valakinek esetleg pozitív/negatív tapasztalatai?

Pozitív. 100mcg (Y)

2017. Június 05. - 13:42:13
Válasz #1442
Nem elérhető

Miumi


Triptorelinről vannak azóta valakinek esetleg pozitív/negatív tapasztalatai?

Pozitív. 100mcg (Y)

Ez akkor is jó lehet, ha 12 hétig ment 2x250iu hcg?

2017. Június 05. - 19:07:18
Válasz #1443
Nem elérhető

kemi


én is úgy tolom, hgc kötelező szernitem egy normális hosszúságú kúra alatt... anno volt egy 12 hetes kúrám, hcg nélkül
test prop ment meg stana, 10 hét körül nem volt spermám, meg is jedtem rendesen... azóta hcg megy már a 2. hét elejétől EOD a szerodi beadása utáni napon reggel

2017. Szeptember 10. - 17:02:46
Válasz #1444
Nem elérhető

soldiergeza


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!Túl vagyok életem második kúráján az első tablettás volt elég "gyenge".A mostani kb 1 hónapja,hogy vége a kúra így zajlott.
1.-5. hétig 500mg Deca, 300mg tri tren/hét.
5.-10. hétig 550mg nandrolone, 300mg tri tren/hét
kb a 4. héttől proviron napi 2 szem.A kúra  végétől HCg 5 naponta 1 ampulla(összesen 3 ampulla volt). Ezalatt is a proviron végig ment.A gondom az,hogy a herék ugye vesztettek méretükből és a hcg szedés után sem változott a méretük.Erre vonatkozóan semmilyen adatot nem találtam pl.: mennyi idő mire visszanyerik régi méretüket ha visszanyerik egyáltalán.Aki tanácsokkal látott el ő azt mondta,hogy a hcg rögtön kúra után mehet én úgy gondolom várhattam volna még kb 14 napot.Ez reális?Más egyéb mellékhatások a pár pattanáson kívül nem jelentkezett.Válaszokat és a segítséget előre is köszönöm.

2017. Szeptember 11. - 23:36:19
Válasz #1445
Nem elérhető

kemi


Ez okos kúra. Reméljük a tri tren susta volt.. Közben kell a hcgt, nem utána. 1x hétig offon van a here, jó sokáig nem fog visszaállni. Menjen még hcg egy darabig... clomidot is szoktak.

2017. Szeptember 12. - 12:44:46
Válasz #1446
Nem elérhető

soldiergeza


Ez okos kúra. Reméljük a tri tren susta volt.. Közben kell a hcgt, nem utána. 1x hétig offon van a here, jó sokáig nem fog visszaállni. Menjen még hcg egy darabig... clomidot is szoktak.

Kedves Kemi!

Tehát most kb 1 hónappal a kúra után is adhatok magamnak HCG-t?Mennyit ugyan úgy 3 ampullát, 5 naponta 1-et?A proviron mellett pluszba még clomidot vagy az elhagyható?

2017. Szeptember 20. - 17:58:34
Válasz #1447
Nem elérhető

kemi


Inkább 3x250-500iu/hét ameddig jobban nem érzed magad. Triptrot is adhatsz 100mcg-t ha tudsz szerezni. Clomid is mehet. Én Nem szoktam.

2017. Szeptember 22. - 22:22:06
Válasz #1448
Nem elérhető

mangela87


Wáááááá hol tartunk ....    ****:))))))    :-)!

Jééézus ereje, egy 60-62 kilós srác adja a szaktánácsokat !!!

És ez master kategória ...          ?:-/         ****)   

2017. Október 22. - 10:10:32
Válasz #1449
Nem elérhető

Nessr


Üdv!
Első kúrám előtt állok! Egy ismerősöm ismerősétől tudok AndroChem Testoject 250-et(testosterone enanthate), állítólag lengyelbe lehet kapni patikában.
Nem tudom ez az info mennyire hiteles?! A kérdésem a levezetéssel kapcsolatos.
4 naponta 1 ml testo enantat menne 11 hétig, a 2.héttől kezdve 20mg Nolvadex+ 50mg Proviron, valamint a 2. héttől 250IU HCG minden Enantát mellé.
Levezetés 6 hét: HCG elhagy, provi megy tovább, mellé Advanced PCT 2x egy nap.
Belezavarodok lassan a sok infóba/tévinfóba.. Esetleg ezek helyett/mellé valami?
UI: végig olvastam majd az egész fórumot, annyian mondanak annyi félét
Előre is köszönöm ha valaki értelmesen válaszol!

2017. Október 25. - 18:11:36
Válasz #1450
Nem elérhető

A.imre


Sziasztok!
A követezőben szeretném a segítségeteket kérni!
18 hetes kúrám végére értem ami a következőképpen nézett ki:
1-6 hét: meta 30mg (először genesises rózsaszín kuka volt az egész, utánna tudtam váltani magnusra azt már éreztem)
1-12 hét susta,(750mg,3. héttől 1000mg de kb a fele lehetett benne, itt is eleinte genesis utánna black mint a többinél is. ) boldi ( heti 2ml - majd 3ml..boldit 10.nél váltottam dekára mert boldát már nem tudtam be szerezni.
12-18 hét : propi heti 6 ml, wini heti 3 ml.
3. héttől napi 2 provi és 1 zita ment mellettük.
Kúra közben elmentem egy laborvizsgálatra az ösztrogén szépen lent volt tartva a tesztó pedig a megengedett háromszorosán, szóval valami csak volt a Blackbe.
Na már most bőven a levezetés szakaszában kellene járnom(5 hete vége a propinak) de szerencsétlenségemre nem igazán lehet most HCG-t beszerezni, úgy hogy napi 2 provi és 1 clomid ment de már de 3 hete az is elfogyott. 2 hete sajnos érzem is h a libidóm nem a legfrankóbb. HCG-t úgy nézz ki ,hogy a jövőhéten eltudom kezdeni. vagy mit gondoltok már felesleges lenne?
Voltam egy laborvizsgálaton aminek az eredményei a következők (FSH: 3,3IU/L kúra előtt 9,8. LH:2,2IU/L kúra előtt 6,4IU/L. Teszto, 11,30nmol/L kúra előtt 12,60. ösztradiol <73,4pmol/L, kúra előtti eredmény erről nem volt. Prolactin 225,5m/L előtte 276,0mIU/L.
Az látszik ,hogy a kúra előtt se volt sajnos túl magas a tesztóm, pedig ez volt az első szuris kúrám, ezelőtt pár éve stanát szedtem, illetve azt hozzá fűzném ,hogy amikor a mérés készült szedtem proviront és clomidot nem tudom hogy ez a mérés eredményét mennyire befolyásolhatta.
Arra még kitérnék ,hogy sajnos a libidóm és az erekció se az igazi ,igazából ez a legbosszantóbb
Na kérdésem ,hogy ha meg lesz a HCG nyomjak e el 3x5000 7-8 naponta mellette napi 1 clomiddal, ( sajnos csak clomidot tudok most szerezni) vagy mit gondoltok elég lenne pl :2500,2500, 1250, 1250 adagoakt alkalmazni, mert végig olvasva itt a fórumot, sokan irták ,hogy az 5000res alkalmazás már egy régi, és nem a legjobb opció
Ti ,hogy próbálnátok meg visssza állítani az értékeket és a libidó erekció problémát illetve a tesztót is feljebb tornázni.?? Használjam el a hcg-,t a clomiddal, és ha az lement, egy advanced pct, vitrix, dhaee, cink , tribuster kombót kezdjek el használni, vagy mit tudnáatok ajánlani??
Válaszotokat előre is köszönöm.

2017. November 18. - 15:25:14
Válasz #1451
Nem elérhető

late145


Sziasztok!
A követezőben szeretném a segítségeteket kérni!
18 hetes kúrám végére értem ami a következőképpen nézett ki:
1-6 hét: meta 30mg (először genesises rózsaszín kuka volt az egész, utánna tudtam váltani magnusra azt már éreztem)
1-12 hét susta,(750mg,3. héttől 1000mg de kb a fele lehetett benne, itt is eleinte genesis utánna black mint a többinél is. ) boldi ( heti 2ml - majd 3ml..boldit 10.nél váltottam dekára mert boldát már nem tudtam be szerezni.
12-18 hét : propi heti 6 ml, wini heti 3 ml.
3. héttől napi 2 provi és 1 zita ment mellettük.
Kúra közben elmentem egy laborvizsgálatra az ösztrogén szépen lent volt tartva a tesztó pedig a megengedett háromszorosán, szóval valami csak volt a Blackbe.
Na már most bőven a levezetés szakaszában kellene járnom(5 hete vége a propinak) de szerencsétlenségemre nem igazán lehet most HCG-t beszerezni, úgy hogy napi 2 provi és 1 clomid ment de már de 3 hete az is elfogyott. 2 hete sajnos érzem is h a libidóm nem a legfrankóbb. HCG-t úgy nézz ki ,hogy a jövőhéten eltudom kezdeni. vagy mit gondoltok már felesleges lenne?
Voltam egy laborvizsgálaton aminek az eredményei a következők (FSH: 3,3IU/L kúra előtt 9,8. LH:2,2IU/L kúra előtt 6,4IU/L. Teszto, 11,30nmol/L kúra előtt 12,60. ösztradiol <73,4pmol/L, kúra előtti eredmény erről nem volt. Prolactin 225,5m/L előtte 276,0mIU/L.
Az látszik ,hogy a kúra előtt se volt sajnos túl magas a tesztóm, pedig ez volt az első szuris kúrám, ezelőtt pár éve stanát szedtem, illetve azt hozzá fűzném ,hogy amikor a mérés készült szedtem proviront és clomidot nem tudom hogy ez a mérés eredményét mennyire befolyásolhatta.
Arra még kitérnék ,hogy sajnos a libidóm és az erekció se az igazi ,igazából ez a legbosszantóbb
Na kérdésem ,hogy ha meg lesz a HCG nyomjak e el 3x5000 7-8 naponta mellette napi 1 clomiddal, ( sajnos csak clomidot tudok most szerezni) vagy mit gondoltok elég lenne pl :2500,2500, 1250, 1250 adagoakt alkalmazni, mert végig olvasva itt a fórumot, sokan irták ,hogy az 5000res alkalmazás már egy régi, és nem a legjobb opció
Ti ,hogy próbálnátok meg visssza állítani az értékeket és a libidó erekció problémát illetve a tesztót is feljebb tornázni.?? Használjam el a hcg-,t a clomiddal, és ha az lement, egy advanced pct, vitrix, dhaee, cink , tribuster kombót kezdjek el használni, vagy mit tudnáatok ajánlani??
Válaszotokat előre is köszönöm.

Mikor készült a labor ? Ha saját teszto termelest mért akkor felesleges a hcg. Zita mehetne  (vagy clomid) magasabb gnrh szintet  tudnal elérni vele mert learnyekolja a hipotalamuszt ezáltal none az fsh es az lh is ha minden igaz. Zita annyiból jobb hogy az agyalapi mirigyet is learnyekolja így tudja fokozni a  teszto szintjét(valamennyire).

Bár azt nem igazán értem ilyen alacsony fsh es lh szinttel hogy van ennyi tesztod ha kiürült amit benyomtal ?

2018. Január 29. - 23:35:32
Válasz #1452
Nem elérhető

kemi



2018. Január 30. - 18:11:11
Válasz #1453
Nem elérhető

Eliteboy


Én egy éve. Áthidalásra használtam kúrák közt. Nem estem össze,nem gyengültem.valami van benne az biztos, és szerencsére nem tesztó..

2018. Január 30. - 21:36:01
Válasz #1454
Nem elérhető

kemi


Én egy éve. Áthidalásra használtam kúrák közt. Nem estem össze,nem gyengültem.valami van benne az biztos, és szerencsére nem tesztó..
Köszi! Ez elvileg az újabb széria. Remélem jó. Nem akarok feleslegesen olajat tolni, így is nehezen fér el 😂 am nem ebbe a topicba akartam sry.