2024. Március 28. - 16:04:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdonek edzes terv tanacs!  (Megtekintve 59078 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. December 18. - 21:25:20
Válasz #30
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok! az a kérdésem hogy ha én tömeget akarok növelni akor tőbb sulyal nyomjam vagy kevesebel??
kösz!!
egyél minőségi tápanyagokat, nézz utána egy tömegnővelő étrendnek.
ha tömegelni akarsz 6-8 ismétléses sorozatokat csinálj, hozzád képest nagy súllyal, de ne a szabályosság kárára!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 20. - 13:44:58
Válasz #31

Torony

Vendég
Sziasztok! az a kérdésem hogy ha én tömeget akarok növelni akor tőbb sulyal nyomjam vagy kevesebel??
kösz!!
egyél minőségi tápanyagokat, nézz utána egy tömegnővelő étrendnek.
ha tömegelni akarsz 6-8 ismétléses sorozatokat csinálj, hozzád képest nagy súllyal, de ne a szabályosság kárára!

plusz spellcheck!

2008. December 20. - 16:40:16
Válasz #32
Nem elérhető

Gabe


Sziasztok! az a kérdésem hogy ha én tömeget akarok növelni akor tőbb sulyal nyomjam vagy kevesebel??
kösz!!
egyél minőségi tápanyagokat, nézz utána egy tömegnővelő étrendnek.
ha tömegelni akarsz 6-8 ismétléses sorozatokat csinálj, hozzád képest nagy súllyal, de ne a szabályosság kárára!

plusz spellcheck!
igaz, csak attól nem lesz izmosabb!  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 20. - 18:16:59
Válasz #33
Nem elérhető

fastor


Sziasztok! az a kérdésem hogy ha én tömeget akarok növelni akor tőbb sulyal nyomjam vagy kevesebel??
kösz!!
egyél minőségi tápanyagokat, nézz utána egy tömegnővelő étrendnek.
ha tömegelni akarsz 6-8 ismétléses sorozatokat csinálj, hozzád képest nagy súllyal, de ne a szabályosság kárára!

plusz spellcheck!
mi az hogy spellcsekk?
 ?:-/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 20. - 18:59:49
Válasz #34
Nem elérhető

Gabe


helyesírás-ellenőrzés
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 20. - 19:00:18
Válasz #35
Nem elérhető

endre66



mi az hogy spellcsekk?
 ?:-/
Az, amit jó, ha nem kapcsolsz ki a B-S-F feliratozásánál... ****:)))

2008. December 20. - 19:01:58
Válasz #36
Nem elérhető

fastor



mi az hogy spellcsekk?
 ?:-/
Az, amit jó, ha nem kapcsolsz ki a B-S-F feliratozásánál... ****:)))
!+"%
te is jókor szólsz :-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 11. - 21:22:39
Válasz #37
Nem elérhető

toma


Hali mindenkinek! Tanácsot szeretné kérni, testépítéssel kacsolatban.
Már 3 éve rendszeresen úszok. Suliidőben sajnos csak hetente egyszer,szünetekben hetente kétszer, alkalmanként 2 km-t.
Testnevelés órára nem járhatok, de szeretnék izmos lenni. Nincs lehetőségem konditerembe járni, de ha van vmi jó ötletetek, vagy lightesebb eddzéstervetek akkor légyszíves osszátok meg velem! köszi előre is!!

2009. Február 12. - 07:14:18
Válasz #38
Nem elérhető

Bencze


ússzál, fussál, kondizzál, de csak mértékkel.

a hátazás a konditeremben majd szépen kihúzza a hátadat. ha gerinc sérved van, akkor is edzél.. éppen azért, hogy egészséges legyél!

ha hallgatsz az orvosi tanácsra és nem sportolsz, szerinted majd attól javulni fog a helyzet?

mert én tudom, hogy edzés nélkül csak tovább fog romlani a tartásod.

sok sikert és fő a fokozatosság!

 :-< ***)) **:))))*

 =/+' ****:))))))

 #:-)

2009. Február 12. - 15:23:16
Válasz #39
Nem elérhető

toma


köszi szépen Bencze!

 =/+'

2010. Február 12. - 08:01:14
Válasz #40
Nem elérhető

devil


Sziasztok!
Ma találtam rá erre az oldalra. Nagyon tetszik. Sok hasznos infot tartalmaz.
Röviden: Kb 3 éve jártam kb egy évig a konditerembe, de semmi látszatja nem lett. Nem vettem túl komolyan, stb.
Most viszont változtatni szeretnék. Magamról annyit, hogy 21 éves vagyok, kb 193 cm és 74 kg. Szerintem vékony vagyok.
Szal először tömegnövelés kellene, utána pedig izommá átalakítani, mert így nincs is nagyon mit izmosítani...Vagy rosszul gondolom? Arra lennék kíváncsi, hogy milyen étrendet és táplálékkiegészítőket használjak, hogy legalább egy 10 kg még hízzak és utána vagy közben milyen edzéstervet végezzek?
Válaszokat előre is köszönöm!

Köszi

2010. Június 26. - 07:26:07
Válasz #41
Nem elérhető

darkman95


helló!!!!
most kezdenék gyúrni 180 cm vagyok és 90 kg miket csináljak (de most jelenleg nincs zsé prokra stb) csak természetes pl:édesség,tej, sajt stb  előre is kössz !!!

2010. Július 20. - 06:11:48
Válasz #42
Nem elérhető

vitaminis


Hali! szeretnék neki állni gyurni rendesen de nem tudom,hogy hogy álljak neki van itthon kondigépem elégé sok sulyal. De 1szerüen nem tudom hogy hogyan étkezek és milyen ütemben csináljam az edzéseket stb. 166 cm magas vok 73 KG van rajtam 1 kis felesleg azt is szeretném le dolgozni. vrámo tanácsaitokat. ha van aki tudna segiteni oldalon kivül is az pls adon 1 msn t v e mailt, köszi elöre is ****:))))))

2010. Július 20. - 08:38:31
Válasz #43
Nem elérhető

God Vazzeg


Hali! szeretnék neki állni gyurni rendesen de nem tudom,hogy hogy álljak neki van itthon kondigépem elégé sok sulyal. De 1szerüen nem tudom hogy hogyan étkezek és milyen ütemben csináljam az edzéseket stb. 166 cm magas vok 73 KG van rajtam 1 kis felesleg azt is szeretném le dolgozni. vrámo tanácsaitokat. ha van aki tudna segiteni oldalon kivül is az pls adon 1 msn t v e mailt, köszi elöre is ****:))))))

Szia

Olvasgasd a fórumot, mindent megtudhatsz belőle, amire szükséged van. A főoldalon jó cikkek is vannak, azokat is nyálazd át.. Kezdetnek elég lesz  O0

2010. Július 20. - 09:47:10
Válasz #44
Nem elérhető

Andy9


helló!!!!
most kezdenék gyúrni 180 cm vagyok és 90 kg miket csináljak (de most jelenleg nincs zsé prokra stb) csak természetes pl:édesség,tej, sajt stb  előre is kössz !!!

 ****:))))))