Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2032/2536) > >>

LOOSER:
Sziasztok!

32 éves vagyok, kb. 16 éves koromban kezdtem a súlyzós edzést 55-60 kg-osan.

Ami hibát el lehet követni azt elkövettem lábra nem edzettem, gyorsan akartam izmos lenni, gondoltam majd a naposim jó lesz nekem mindenki azt ette akkor, csak azt nem mondták hogyan, ettem napi 5-ösével, persze nem egyenletesen elosztva hanem napi egyszer. Aztán később olyan 18 évesen megint jött a naposim de már volt valami rendszer benne, persze levezetés nem volt semmi. Aztán kb. 8 évig edzettem csak táplálékkiegészítőkkel, fel is mentem 90-95 kg-ra 177cm-hez. Akkor használtam különböző injektálható szteroidokat(sustanon, agovirin, propionate) persze nem egyszerre,
mindegyiből próbáltam kúrát levezetéssel, szünettel, de a levezetés akkor még a "klasszikus", kúra után 5 naponta 5000 N.E. HCG és ha érzékeny volt a bimbó akkor nolvadex. valamelyiknél nem is volt még ilyen "levezetés"sem.

Kb. 4-5 éve nem használtam szteroidokat, de a saját tesztoszteron termelésem  nagyon minimális lehet, ami tünet lehet a tesztoszteronhiányra az nekem szinte mind meg van.

Ezért gondoltam, hogy kellene egy testosterone enanthate kúrát csinálni, vagy először a saját termelést kellene rendbe hozni, ha egyáltalán lehet, mondjuk nagy adagot nem használtam a leírtakból, enanthatot meg még sosem.
10 hétre gondoltam 3 naponta 250mg, + ahogy olvasom itt akkor heti 2 X 250 N.E. HCG is kellene mellé, és a nolvadex amiből nem tudom mikortól és mennyit kellene.
Ebben szeretném a segítségét kérni azoknak akiknek van benne tapasztalata, illetve ideje az én hülyeségemmel foglakozni.







eo2eo:

--- Idézetet írta: LOOSER - 2015. Március 03. - 21:45:51 ---Sziasztok!

32 éves vagyok, kb. 16 éves koromban kezdtem a súlyzós edzést 55-60 kg-osan.

Ami hibát el lehet követni azt elkövettem lábra nem edzettem, gyorsan akartam izmos lenni, gondoltam majd a naposim jó lesz nekem mindenki azt ette akkor, csak azt nem mondták hogyan, ettem napi 5-ösével, persze nem egyenletesen elosztva hanem napi egyszer. Aztán később olyan 18 évesen megint jött a naposim de már volt valami rendszer benne, persze levezetés nem volt semmi. Aztán kb. 8 évig edzettem csak táplálékkiegészítőkkel, fel is mentem 90-95 kg-ra 177cm-hez. Akkor használtam különböző injektálható szteroidokat(sustanon, agovirin, propionate) persze nem egyszerre,
mindegyiből próbáltam kúrát levezetéssel, szünettel, de a levezetés akkor még a "klasszikus", kúra után 5 naponta 5000 N.E. HCG és ha érzékeny volt a bimbó akkor nolvadex. valamelyiknél nem is volt még ilyen "levezetés"sem.

Kb. 4-5 éve nem használtam szteroidokat, de a saját tesztoszteron termelésem  nagyon minimális lehet, ami tünet lehet a tesztoszteronhiányra az nekem szinte mind meg van.

Ezért gondoltam, hogy kellene egy testosterone enanthate kúrát csinálni, vagy először a saját termelést kellene rendbe hozni, ha egyáltalán lehet, mondjuk nagy adagot nem használtam a leírtakból, enanthatot meg még sosem.
10 hétre gondoltam 3 naponta 250mg, + ahogy olvasom itt akkor heti 2 X 250 N.E. HCG is kellene mellé, és a nolvadex amiből nem tudom mikortól és mennyit kellene.
Ebben szeretném a segítségét kérni azoknak akiknek van benne tapasztalata, illetve ideje az én hülyeségemmel foglakozni.

--- Idézet vége ---

Miből gondolod, hogy alacsony a saját tesztoszteron szinted? Ami annak a tünete, az sok más dolog tünete is lehet.

Szerintem, ha így is van, érdemes erről előbb megbizonyosodni, aztán keresni rá megoldást, mintsem vaktában lövöldözni. Szóval ha jót akarsz akkor kérj beutalót egy ilyen jellegű vérkép panelre.

andras123:
eo2eo Szia!
Ja ,  jo valasz,szepen megfogalmaztad  ****:))))))
Jo ejszakat mindenkinek!

LOOSER:
Hát a kösz a  jó tanácsokat, akkor hagyjuk a  rizsát, tegyük fel minden rendben, 10 hétig használnék 3 naponta 1 enanthatot, a  kúra elejétől szedem a proviront( ebből mennyit?), heti 500 HCG, ha érzékeny lenne  a mellbimbó akkor + nolvadex, és a kúra után miből mennyi kellene?
Válaszokat előre is köszönöm.

Ridetop:
Helló!

Nem rég kezdtem el szedni (hétfő) Genesis stanazololt, 10mg. Mivel életem első kúrája, ezért szép lassan vezetem fel, még csak napi 2 tabinál járok. Eléggé utána olvastam a dolgoknak, így fel voltam készülve arra is, hogy esetleg nem (nem csak) stanazol hatóanyag lesz a tabikban. Nos, egyelőre semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam, csupán annyit, hogy mintha kanosabb lennék. Főleg ma, jó párszor magamhoz kellett nyúlni...:P
És bár ez tuti nem stana mellékhatás, semmi mást nem tapasztaltam eddig. Nem lettem kurva erős, se jött fel tömeg ill. nem lettem vizesebb se. Mi az igazság? :)
0

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése