2024. Március 28. - 17:33:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mellizom  (Megtekintve 18002 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 04. - 21:12:26
Válasz #15

Zsuzsi

Vendég
Forrás:Mark Vella Fitneszanatómia

2009. Augusztus 04. - 21:19:50
Válasz #16

Zsuzsi

Vendég
Forrás:Mark Vella Fitneszanatómia

2009. Augusztus 04. - 21:20:02
Válasz #17
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezek tök jók Zsuzsi! Köszi!  :-)!

2009. Augusztus 04. - 21:23:06
Válasz #18

Zsuzsi

Vendég
Forrás:Mark Vella Fitneszanatómia

2009. Augusztus 24. - 22:10:18
Válasz #19
Nem elérhető

atleeta


Egy kérdés.Fekvenyomásnál máshogy hat az izomra ha a hüvelykujjunk a többi ujj mellett van vagy a rudat átfogjuk vele? (bocs a fogalmazásért de hát ez vagyok én  !+"% )
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 24. - 22:15:52
Válasz #20
Nem elérhető

George


Egy kérdés.Fekvenyomásnál máshogy hat az izomra ha a hüvelykujjunk a többi ujj mellett van vagy a rudat átfogjuk vele? (bocs a fogalmazásért de hát ez vagyok én  !+"% )
Igen. Komoly behatás érheti a mellkasod, ha kicsúszik a rúd a kezedből, mert nem fogtad át rendesen ;D Épp ma láttam egy ilyen mutatványt, kemény 50 kg-val játszotta el valaki a teremben ezt :D Én jót mosolyogat - de hát ez vagyok én >:D

2009. Augusztus 24. - 22:17:52
Válasz #21
Nem elérhető

csaba.r


Egy kérdés.Fekvenyomásnál máshogy hat az izomra ha a hüvelykujjunk a többi ujj mellett van vagy a rudat átfogjuk vele? (bocs a fogalmazásért de hát ez vagyok én  !+"% )
Igen. Komoly behatás érheti a mellkasod, ha kicsúszik a rúd a kezedből, mert nem fogtad át rendesen ;D Épp ma láttam egy ilyen mutatványt, kemény 50 kg-val játszotta el valaki a teremben ezt :D Én jót mosolyogat - de hát ez vagyok én >:D

Ezt a kérdést én is feltettem már. te George és az illető is nevetett ?????
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 24. - 22:19:30
Válasz #22
Nem elérhető

George


Egy kérdés.Fekvenyomásnál máshogy hat az izomra ha a hüvelykujjunk a többi ujj mellett van vagy a rudat átfogjuk vele? (bocs a fogalmazásért de hát ez vagyok én  !+"% )
Igen. Komoly behatás érheti a mellkasod, ha kicsúszik a rúd a kezedből, mert nem fogtad át rendesen ;D Épp ma láttam egy ilyen mutatványt, kemény 50 kg-val játszotta el valaki a teremben ezt :D Én jót mosolyogat - de hát ez vagyok én >:D

Ezt a kérdést én is feltettem már. te George és az illető is nevetett ?????
Kicsit meglepődött, én azon vigyorogtam már, amikor az egyik haver, aki mellette állt, megfogta a rúd egyik végét, félig lebillentette róla, aztán inkább visszarakta a szerencsétlenre ;D

2009. Augusztus 25. - 11:42:03
Válasz #23
Nem elérhető

atleeta


Egy kérdés.Fekvenyomásnál máshogy hat az izomra ha a hüvelykujjunk a többi ujj mellett van vagy a rudat átfogjuk vele? (bocs a fogalmazásért de hát ez vagyok én  !+"% )
Igen. Komoly behatás érheti a mellkasod, ha kicsúszik a rúd a kezedből, mert nem fogtad át rendesen ;D Épp ma láttam egy ilyen mutatványt, kemény 50 kg-val játszotta el valaki a teremben ezt :D Én jót mosolyogat - de hát ez vagyok én >:D

****:))) Kezdő koromban rám is esett 65kiló asszem. Kinyomtam a súlyt, kifújtam a levegőt, elkezdtem befelé szívni és már rajtam is volt  ;DÉn kinevettm magam.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 24. - 21:27:01
Válasz #24
Nem elérhető

zoli23


Sziasztok!

Az én gondom az, hogy a mellizmom belseje nem akar fejlődi.Kívümről befelé haladva beesik az egész!Hallottam olyat, hogy ez genetikai hiba, mert hogy belső tapadású a mellizmom!Vagy lehet hogy valamit rosszul csinálok?

2012. Március 04. - 14:01:19
Válasz #25
Nem elérhető

enyedszabi


Sziasztok , Volna egy olyan poblémám , hogy Bal felemen levö : Bicpsz , tricepsz , váll , hát és a mell , jobb felemhez viszonyitva sokkal kisebb , ebben az esetben mit lehet tenni ? mi az eljárás ?