2024. Március 28. - 11:28:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Régi magyar testépítő bajnokok  (Megtekintve 46862 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 26. - 19:44:46
Válasz #30
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Az első edzőtársam Hőninger János volt, aki Fekete Ferencnél edzett a Spartacusban, 1990-ben junior magyar bajnok, országos felnőtt 2. volt, Eb-n 9. ha jól emlékszem. 1991-1992-ben edzettünk együtt, tátott szájjal néztem ahogy 14-160-al sorozatozik fekve. Nekem akkor mint tinédzsernek nagyon inspiráló volt, hogy egy versenyzővel edhettem akkor együtt, mert akkor ismerkedtem meg a vasakkal.
Elékszem rá.Hatalmas mellizom és nagyon pici derék...Komoly fazon volt.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 26. - 19:58:54
Válasz #31
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny!

Gondolom a legsikeresebb évednek 2004-et tartod, de volt-e olyan időszak vagy év amikor a legjobban élvezted a testépítő életmódot, a versenyzést vagy egyáltalán amikor testépítőként a legjobban érezted magad a bőrödben?
Hú,könnyű és nehéz is erre válaszolnom..
Nagyon szerettem amikor elkezdtem a versenyzést,később is ,hiszen a jól jövedelmező állásomat hagytam ott hogy a Koko-nál én legyek az edzőterem takarító és segédmunkás 3-ad annyi fizetésért..
De mint mondják,csak a szépre emlékezem...
Valójában legsikeresebbnek nem a 2004-es év marad meg bennem,túl sok volt akkor a zűr körülöttem,hozhattam volna egy jobb fazont is..
Legemlékezetesebb(egyik) amikor debreceni színekben a Spartacus uralom idején 18 évesen 3.lettem a Nagy Országos Magyar Bajnokságon.Hihetetlen volt kapni egy szobrot abban a mezőnyben.
De amikor már jöttek az eredmények az a 1992-es év ősze volt.Túl voltam egy magyar bajnoki ezüstön(64kg-os testsúllyal),junior ezüstön,ősszel pedig 70kg testsúllyal úgymond letaroltam az országot.
Budapest bajnok,Tisza kupa bajnok,abszolút bajnok,legnagyobb tehetség díj,legjobb pózoló cím,év sportolója díj,junior vb ezüst.Ezen a Tisza kupán veretm meg az addig veretlen Hatházi Tibit,az abszolútban pedig 9-0 -os pontozással vertem meg az előtte évi abszolút magyar bajnokot,Kiss Jenőt.
Ez hihetetlen motivációt és agyi pozitívumot tudott adni az elkövetkezendő évekre,bár nagyon szegény voltam, a pénztelenségemet mindig sikerült szorgalommal és dupla annyi munkával (agyban) is áthidalni.
Hát ennyi :P
És Nálad mi a pálya,ugyanezt kérdezem Tőled,Te melyik évedet emelnéd ki,melyikre emlékszel vissza legszívesbben,esetleg melyik az az évad,amelyik tud motivációt szolgáltatni számodra?Nem feltétlenül a pro-k világában,sokkal inkább a saját magad kiteljesedésében....?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 27. - 08:10:03
Válasz #32
Nem elérhető

ati75


A 15-17 évvel ezelőtti időkből még egy "komolyabb" srácra emlékszem a soproni Haney Fittnes Centerből, ő Pete Attila, ő is számos versenyt nyert, junior vb 4. is volt ha jól emlékszem. Azóta nem tudom mi van vele.

2009. Március 27. - 08:12:03
Válasz #33
Nem elérhető

ati75


Az első edzőtársam Hőninger János volt, aki Fekete Ferencnél edzett a Spartacusban, 1990-ben junior magyar bajnok, országos felnőtt 2. volt, Eb-n 9. ha jól emlékszem. 1991-1992-ben edzettünk együtt, tátott szájjal néztem ahogy 14-160-al sorozatozik fekve. Nekem akkor mint tinédzsernek nagyon inspiráló volt, hogy egy versenyzővel edhettem akkor együtt, mert akkor ismerkedtem meg a vasakkal.
Elékszem rá.Hatalmas mellizom és nagyon pici derék...Komoly fazon volt.


Janival 1996-ban találkoztam egy szentendrei konditeremben, hobbiból még edzegett akkor, 215-220-nál járt fekvenyomás csúcsban százegynéhány kilósan... =/+' ****)

2009. Március 27. - 08:20:57
Válasz #34
Nem elérhető

madinorbi


Johnny!

Gondolom a legsikeresebb évednek 2004-et tartod, de volt-e olyan időszak vagy év amikor a legjobban élvezted a testépítő életmódot, a versenyzést vagy egyáltalán amikor testépítőként a legjobban érezted magad a bőrödben?
Hú,könnyű és nehéz is erre válaszolnom..
Nagyon szerettem amikor elkezdtem a versenyzést,később is ,hiszen a jól jövedelmező állásomat hagytam ott hogy a Koko-nál én legyek az edzőterem takarító és segédmunkás 3-ad annyi fizetésért..
De mint mondják,csak a szépre emlékezem...
Valójában legsikeresebbnek nem a 2004-es év marad meg bennem,túl sok volt akkor a zűr körülöttem,hozhattam volna egy jobb fazont is..
Legemlékezetesebb(egyik) amikor debreceni színekben a Spartacus uralom idején 18 évesen 3.lettem a Nagy Országos Magyar Bajnokságon.Hihetetlen volt kapni egy szobrot abban a mezőnyben.
De amikor már jöttek az eredmények az a 1992-es év ősze volt.Túl voltam egy magyar bajnoki ezüstön(64kg-os testsúllyal),junior ezüstön,ősszel pedig 70kg testsúllyal úgymond letaroltam az országot.
Budapest bajnok,Tisza kupa bajnok,abszolút bajnok,legnagyobb tehetség díj,legjobb pózoló cím,év sportolója díj,junior vb ezüst.Ezen a Tisza kupán veretm meg az addig veretlen Hatházi Tibit,az abszolútban pedig 9-0 -os pontozással vertem meg az előtte évi abszolút magyar bajnokot,Kiss Jenőt.
Ez hihetetlen motivációt és agyi pozitívumot tudott adni az elkövetkezendő évekre,bár nagyon szegény voltam, a pénztelenségemet mindig sikerült szorgalommal és dupla annyi munkával (agyban) is áthidalni.
Hát ennyi :P
És Nálad mi a pálya,ugyanezt kérdezem Tőled,Te melyik évedet emelnéd ki,melyikre emlékszel vissza legszívesbben,esetleg melyik az az évad,amelyik tud motivációt szolgáltatni számodra?Nem feltétlenül a pro-k világában,sokkal inkább a saját magad kiteljesedésében....?
Mi volt az eredeti hivatásod, ha szabad tudni, amit lecseréltél anno ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 27. - 10:09:38
Válasz #35
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hasonló mint a Berkes Lacié,csak nálunk a túlórát nagyon megfizették és mivel sok túlóra volt ezért jó volt a fizetés.Bár úgy készültem versenyre hogy 48óra munka 24 óra szabadidő....A 48 óra alatti pihebőidőben is készenlétben voltam, néha géppisztollyal,tártáskával,gázálarctáskával,rádióval engedtek edzeni a CÉG konditermében ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 27. - 10:12:23
Válasz #36
Nem elérhető

ati75


Hasonló mint a Berkes Lacié,csak nálunk a túlórát nagyon megfizették és mivel sok túlóra volt ezért jó volt a fizetés.Bár úgy készültem versenyre hogy 48óra munka 24 óra szabadidő....A 48 óra alatti pihebőidőben is készenlétben voltam, néha géppisztollyal,tártáskával,gázálarctáskával,rádióval engedtek edzeni a CÉG konditermében ;D

Ennyi plussz súllyal tolózkodni épp elég volt, nem is kellett kézisúlyzót magadra kötni... @-o @:-) d:)

2009. Március 27. - 10:14:12
Válasz #37
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hasonló mint a Berkes Lacié,csak nálunk a túlórát nagyon megfizették és mivel sok túlóra volt ezért jó volt a fizetés.Bár úgy készültem versenyre hogy 48óra munka 24 óra szabadidő....A 48 óra alatti pihebőidőben is készenlétben voltam, néha géppisztollyal,tártáskával,gázálarctáskával,rádióval engedtek edzeni a CÉG konditermében ;D

Ennyi plussz súllyal tolózkodni épp elég volt, nem is kellett kézisúlyzót magadra kötni... @-o @:-) d:)
Most azért azok nélkül is több a súlyom ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 27. - 10:15:40
Válasz #38
Nem elérhető

ati75



2009. Március 27. - 11:54:02
Válasz #39
Nem elérhető

doncicco


Osztom a véleményed Tóth Ferencről. Tényleg különleges figura volt és az akkori körülményeken túlmutató izomzata. Ha jól emlékszem hirtelen megbetegedett, (valami máj túlterhelés féle vagy mi) aztán rövid idő múlva újra tarolt a Koko Gym-nél rendezett Budapest bajnokságon. Talán '93 körül lehetett.

Pár év mulva egy közös ismerősnél láttam soványan és tele tetoválva, boksz edézekre járt.

Ignác Attila. Monostori Antal. ???   

2009. Március 27. - 12:30:25
Válasz #40
Nem elérhető

RolandFi


Johnny!

Gondolom a legsikeresebb évednek 2004-et tartod, de volt-e olyan időszak vagy év amikor a legjobban élvezted a testépítő életmódot, a versenyzést vagy egyáltalán amikor testépítőként a legjobban érezted magad a bőrödben?
Hú,könnyű és nehéz is erre válaszolnom..
Nagyon szerettem amikor elkezdtem a versenyzést,később is ,hiszen a jól jövedelmező állásomat hagytam ott hogy a Koko-nál én legyek az edzőterem takarító és segédmunkás 3-ad annyi fizetésért..
De mint mondják,csak a szépre emlékezem...
Valójában legsikeresebbnek nem a 2004-es év marad meg bennem,túl sok volt akkor a zűr körülöttem,hozhattam volna egy jobb fazont is..
Legemlékezetesebb(egyik) amikor debreceni színekben a Spartacus uralom idején 18 évesen 3.lettem a Nagy Országos Magyar Bajnokságon.Hihetetlen volt kapni egy szobrot abban a mezőnyben.
De amikor már jöttek az eredmények az a 1992-es év ősze volt.Túl voltam egy magyar bajnoki ezüstön(64kg-os testsúllyal),junior ezüstön,ősszel pedig 70kg testsúllyal úgymond letaroltam az országot.
Budapest bajnok,Tisza kupa bajnok,abszolút bajnok,legnagyobb tehetség díj,legjobb pózoló cím,év sportolója díj,junior vb ezüst.Ezen a Tisza kupán veretm meg az addig veretlen Hatházi Tibit,az abszolútban pedig 9-0 -os pontozással vertem meg az előtte évi abszolút magyar bajnokot,Kiss Jenőt.
Ez hihetetlen motivációt és agyi pozitívumot tudott adni az elkövetkezendő évekre,bár nagyon szegény voltam, a pénztelenségemet mindig sikerült szorgalommal és dupla annyi munkával (agyban) is áthidalni.
Hát ennyi :P
És Nálad mi a pálya,ugyanezt kérdezem Tőled,Te melyik évedet emelnéd ki,melyikre emlékszel vissza legszívesbben,esetleg melyik az az évad,amelyik tud motivációt szolgáltatni számodra?Nem feltétlenül a pro-k világában,sokkal inkább a saját magad kiteljesedésében....?
Na,erről van szó.............Én is ebből merítek erőt,hogy pénztelenséggel,szegényen is lehet elérni eredményeket(nem is akármilyet!!!) elérni!!!!Ez jár szinte mindig az eszemben,amikor pedig a versenyre készültem akkor pedig folyamatosan!!!!!!! :-)!

2009. Március 27. - 13:19:00
Válasz #41
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A 15-17 évvel ezelőtti időkből még egy "komolyabb" srácra emlékszem a soproni Haney Fittnes Centerből, ő Pete Attila, ő is számos versenyt nyert, junior vb 4. is volt ha jól emlékszem. Azóta nem tudom mi van vele.
Igen,tehetséges kis junior gyerek volt.Talán Őt is szponzorálta a soproni vállalkozó Rácz Béla,aki nélkül Kiss Jenő sem lehetett volna világbajnok.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 27. - 13:22:24
Válasz #42
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Osztom a véleményed Tóth Ferencről. Tényleg különleges figura volt és az akkori körülményeken túlmutató izomzata. Ha jól emlékszem hirtelen megbetegedett, (valami máj túlterhelés féle vagy mi) aztán rövid idő múlva újra tarolt a Koko Gym-nél rendezett Budapest bajnokságon. Talán '93 körül lehetett.

Pár év mulva egy közös ismerősnél láttam soványan és tele tetoválva, boksz edézekre járt.

Ignác Attila. Monostori Antal. ???   
Ignácz Attila...A Csili(mai Fitness2000) neveltje.Az országban akkoriban a legjobb póztudással rendelkező testépítő volt.Nyert néhány versenyt,de kimagasló eredményt akkortájt nem tudott hozni ,hisz akkoriban a nehézsúly tele volt kitűnő versenyzőkkel(KIss Jenő.Kis Peti,Gerőcs Tibi,stb)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Március 28. - 22:26:51
Válasz #43
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Johnny!

Gondolom a legsikeresebb évednek 2004-et tartod, de volt-e olyan időszak vagy év amikor a legjobban élvezted a testépítő életmódot, a versenyzést vagy egyáltalán amikor testépítőként a legjobban érezted magad a bőrödben?
Hú,könnyű és nehéz is erre válaszolnom..
Nagyon szerettem amikor elkezdtem a versenyzést,később is ,hiszen a jól jövedelmező állásomat hagytam ott hogy a Koko-nál én legyek az edzőterem takarító és segédmunkás 3-ad annyi fizetésért..
De mint mondják,csak a szépre emlékezem...
Valójában legsikeresebbnek nem a 2004-es év marad meg bennem,túl sok volt akkor a zűr körülöttem,hozhattam volna egy jobb fazont is..
Legemlékezetesebb(egyik) amikor debreceni színekben a Spartacus uralom idején 18 évesen 3.lettem a Nagy Országos Magyar Bajnokságon.Hihetetlen volt kapni egy szobrot abban a mezőnyben.
De amikor már jöttek az eredmények az a 1992-es év ősze volt.Túl voltam egy magyar bajnoki ezüstön(64kg-os testsúllyal),junior ezüstön,ősszel pedig 70kg testsúllyal úgymond letaroltam az országot.
Budapest bajnok,Tisza kupa bajnok,abszolút bajnok,legnagyobb tehetség díj,legjobb pózoló cím,év sportolója díj,junior vb ezüst.Ezen a Tisza kupán veretm meg az addig veretlen Hatházi Tibit,az abszolútban pedig 9-0 -os pontozással vertem meg az előtte évi abszolút magyar bajnokot,Kiss Jenőt.
Ez hihetetlen motivációt és agyi pozitívumot tudott adni az elkövetkezendő évekre,bár nagyon szegény voltam, a pénztelenségemet mindig sikerült szorgalommal és dupla annyi munkával (agyban) is áthidalni.
Hát ennyi :P
És Nálad mi a pálya,ugyanezt kérdezem Tőled,Te melyik évedet emelnéd ki,melyikre emlékszel vissza legszívesbben,esetleg melyik az az évad,amelyik tud motivációt szolgáltatni számodra?Nem feltétlenül a pro-k világában,sokkal inkább a saját magad kiteljesedésében....?
Ezek szerint '92-es évedet tartod a legjobb, legszebb évednek? Nagy kár, hogy én arról csak újságokban olvashattam...  :( Viszont már az is nagy dolog, hogy vannak '92-es újságjaim...mivel 9 éves voltam akkor, de már akkor is érdekelt a téma.  ****:)))

Nekem egyenlőre nem jöttek még el a legjobb évek. Nekem csak meghatározó évek voltak az eddigi karrieremben.

2002 - Végre felköltöztem Budapestre és elkezdtem edzeni a legendás KOKO GYM-ben! Sőt Johnny-t már 2001 decemberében megismerhettem és onnantól kezdve minidg rázúdítottam a rengeteg kérdésemet. Totálisan tudatlan és naív voltam a versenyzés terén. Rajongtam és felnéztem az akkori versenyzőkre (nem úgy mint a mostani fiatalok és kezdők)...a 2001-es Superbody-n alig mertem ráköszönni Johnny-ra és a Remzsőre, mind-mind lenyűgöző emberek voltak számomra...egy szaros kisvárosban éltem, punnyadt emberek között és ezek a bajnokok és a testépítés volt számomra a VILÁG. Olyan akartam lenni mint ők! 2002-ben végre elindulhattam a siker felé. Azévben volt az első két versenyem is.

2006 - Ekkor juthattam ki először az USA-ba és ez végképp megváltoztatta a hozzáállásomat az élethez és ehhez a sporthoz. Már tudtam, hogy az én céljaimmal és az én terveimmel csakis az USA-ban lehetek sikeres és csakis ott érhetem el az álmaimat. Igaz, ezzel a magyarországi hangulatom jelentősen leromlott mivel pénzem nem volt és egyenlőre azóta sincs, hogy letelepedjek kint.

2007 - IFBB profi debütálás a Monteal Pro-n Kanadában! Ezzel életem egyik legnagyobb álma vált valóra. 12. lettem.



Még négy igazán meghatározó évet várok a karrieremtől:

-amikor bejutok a 202 Showdown-ra az Olympia-ra
-amikor kiköltözök az USA-ba
-amikor bejutok a Mr. Olympia-ra
-amikor már egy extrákkal tűzdelt életet biztosíthatok majd magamnak és a családomnak és nem kell egyik hónapról a másikra élnem


A magyar versenyeimet nem is említettem... Azért nem említettem, mert csupán szép emlékek számomra. Jelentőségük semmi nincsen. Magyar mezőny, magyar amatőr ellenfelek, 19-20-21 éves voltam...az ilyen dolgokat nem jegyzik a világban. Én pedig mindig is világra szóló terveket szövögettem...és szövögetek továbbra is.

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Március 29. - 09:46:21
Válasz #44
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< EXKLUZÍV képanyag Sztereó archívumából...

( Lehet hogy már ötletet is adtam másoknak a következő riportalanyhoz  ;) )

Először is szó esett Johnnyról és Hatházi közötti trónfosztásról. No nézzük csak ki is volt Hatházi? Néha csak egy-egy névre fókuszálok,de bizony sok ismerős felfedezhető a képeken.

1. Hatházi before és Simon István ( Junior édesapja )
2-3. A legendás verseny