Általános Témák > Szteroidok

Kezdő kúra

<< < (2109/2536) > >>

dino:

--- Idézetet írta: kemi - 2016. Október 20. - 20:59:48 ---
--- Idézetet írta: Gyuf - 2016. Október 20. - 20:55:06 ---A rizs 600g szárazon, nem a csirke ( de régen napi szinten 1-1,2kg csirkét ettem, és akkor voltam nagyon max 75kg :D )
Shree-től nekem elég sok minden volt, de sokan írták, hogy nincs meg egyikbe se az ami..
Nekem is a hcg a shree-től van, de azt mondták, a patikaival jobban jártam volna.

--- Idézet vége ---

érezni fogom ha szar a hcg, akkor kicserélem magyarra
600g csirke azért még egy csajnak is kevés

--- Idézet vége ---
  jó, de alul dózisolt.
én sem eszek napi 500-600gramm csirkénél többet + napi 1 30g-os fehérje turmix.. és fejlődök, jelenleg is.  Mondjuk én a ch-t levittem napközben 0-ra. Akkor csak csirke lenmagolaj zöldség megy. Este 6 után töltök be kb 200gramm ch-t ha éppen abból esik jól, akkor szendvicsekbő, krumpliból, tésztából. És jó a forma.. kúra közben is oké lenne, nem hogy üresen. Jövőre nekem elég lesz kúrának egy kis winstrol, aztán jónapot. :D
Na akkor ilyenkor mi van?

öüó:

--- Idézetet írta: dino - 2016. Október 25. - 11:50:52 ---
--- Idézetet írta: kemi - 2016. Október 20. - 20:59:48 ---
--- Idézetet írta: Gyuf - 2016. Október 20. - 20:55:06 ---A rizs 600g szárazon, nem a csirke ( de régen napi szinten 1-1,2kg csirkét ettem, és akkor voltam nagyon max 75kg :D )
Shree-től nekem elég sok minden volt, de sokan írták, hogy nincs meg egyikbe se az ami..
Nekem is a hcg a shree-től van, de azt mondták, a patikaival jobban jártam volna.

--- Idézet vége ---

érezni fogom ha szar a hcg, akkor kicserélem magyarra
600g csirke azért még egy csajnak is kevés

--- Idézet vége ---
  jó, de alul dózisolt.
én sem eszek napi 500-600gramm csirkénél többet + napi 1 30g-os fehérje turmix.. és fejlődök, jelenleg is.  Mondjuk én a ch-t levittem napközben 0-ra. Akkor csak csirke lenmagolaj zöldség megy. Este 6 után töltök be kb 200gramm ch-t ha éppen abból esik jól, akkor szendvicsekbő, krumpliból, tésztából. És jó a forma.. kúra közben is oké lenne, nem hogy üresen. Jövőre nekem elég lesz kúrának egy kis winstrol, aztán jónapot. :D
Na akkor ilyenkor mi van?

--- Idézet vége ---

bajnok genetika! (:-) (:-) ****:))))))

attik7190:
Sziasztok!

Off leszek a szteroid topicban, de gyógyszertári termékről van szó, és nem szerettem volna újoncként új topicot nyitni.

Erdélyből esetleg van valaki? Az volna a kérdésem, hogy Alflutop márkanevű román gyártmányú injekciós izületvédő román patikában vényköteles, vagy kiadják vény nélkül?

Teljesen természetes hatóanyagról beszélünk, de az injekciós "kiszerelés" miatt nem vagyok benne biztos, hogy vény nélküli, Pestről "potyára" pedig azért nem utaznék.

Köszönöm a segítséget, urak!

kemi:

--- Idézetet írta: attik7190 - 2016. November 25. - 23:18:05 ---Sziasztok!

Off leszek a szteroid topicban, de gyógyszertári termékről van szó, és nem szerettem volna újoncként új topicot nyitni.

Erdélyből esetleg van valaki? Az volna a kérdésem, hogy Alflutop márkanevű román gyártmányú injekciós izületvédő román patikában vényköteles, vagy kiadják vény nélkül?

Teljesen természetes hatóanyagról beszélünk, de az injekciós "kiszerelés" miatt nem vagyok benne biztos, hogy vény nélküli, Pestről "potyára" pedig azért nem utaznék.

Köszönöm a segítséget, urak!

--- Idézet vége ---

irj emailt valami román patikának, vagy hivd fel őket

csontnelkulicsirke:
Üdv,

sporttársak elkezdtek használni versenyre valami Sustanonhoz hasonló(vagy totál megegyező motyót) "N" betűs elvileg és ha jól tudom indiai gyártmányú. Most eléggé megy ez a dolog a Jitsusok körében. Nem tudom mennyire számít biztosnak a dolog, viszont, ezt nálunk általában minden bunyós úgy tolja, hogy a nagyok mintájára, és ez annyit jelent, hogy 10 hétig 500mg és csókolom. Nem akartam igazából beleszólni, csak a tisztánlátás végett. Nem lenne eredményesebb a dolog, ha menne közben proviron, mondjuk napi 50-75mg meg heti 500HCG?

u.i.: nem egy gyökér vagyok aki most akar Sustanont tolni és érdeklődik, erre Maszat a tanú! :D Ja, hova lettek a szmájlik???

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése