2024. Március 28. - 13:03:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 284445 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 22. - 20:34:32
Válasz #30
Nem elérhető

mushroom


Off

Szocsa szerintem ne vedd a lelkedre ezt a minuszosdit, úgyis mindig lesz valaki, akinek az a hobbija, hogy elrontsa mások kedvét. Az itt található információ ettől még értékes és a társaság színvonala is elég magas ahhoz, hogy jókedvvel írogasson be az ember  ;-oo-; a negatív személyeket meg le kell tojni  ;D @:-)

2008. Február 22. - 21:34:41
Válasz #31
Nem elérhető

szocsa


Off

Szocsa szerintem ne vedd a lelkedre ezt a minuszosdit, úgyis mindig lesz valaki, akinek az a hobbija, hogy elrontsa mások kedvét. Az itt található információ ettől még értékes és a társaság színvonala is elég magas ahhoz, hogy jókedvvel írogasson be az ember  ;-oo-; a negatív személyeket meg le kell tojni  ;D @:-)

Jordan, Mushroom :  :-){
+           +

2008. Február 22. - 23:28:09
Válasz #32
Nem elérhető

ati75


Srácok!
Nagyon elkalandoztatok a topic címétől,nem???

2008. Február 22. - 23:35:32
Válasz #33
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit: Nekem nagyon tetszik ez a fórum, de nem értem minek kell a karma......
nekem csak a kedvem veszi el hogy 7. -30. azt hiszem senkit sem bántottam meg.
de nyugodtan jöhet a minusz, legfeljebb mostmár csak olvasgatni fogom a fórumot, mert ha irok valamit, mind1 mit már jön is a minusz.....
köszi fiuk( akinek nem inge nem veszi magára)

OFF

...szerintem sem érdemes annyira nagyon törődni a minuszokkal, főleg a friss fórumozóknak. Azért sok ember itt nagyon sok pluszt is kap. Ha valaki megpróbál segítőkész lenni, tényleg értékes, pozitív, építő hozzászólásai vannak, amivel értékesebbé tudja tenni az itteni (virtuális) csoportot és tagjait; és nem csak püföli a billentyűket, hanem beilleszkedik a társaságba, a véleményeit kifejti tisztábban, hogy sokan értsék, miről beszél stb..., akkor nagyon sok pluszt is kap.

Nem biztos, hogy csak azért kapsz minuszt, mert valakit megbántasz. Ha azt hiszed senkit nem bántottál meg, lehet, hogy át kell gondolnod újra a dolgokat, mert 30 minusz a semmiért nem szokott összejönni csak úgy. Azt valószínüleg nem egy olvasó adta. Ki tudja, lehet, hogy kicsit csiszolni kell a stíluson egy sok felhasználó által látogatott fórumon. A kommunikáció nagy nyílvánosság előtt egyáltalán nem könnyű dolog, főleg úgy hogy olyan emberekkel beszélgetsz itt, akiket előtte nem ismertél és ők se téged.

Lehet, hogy egy másik csoportban jó fej vagy, de bekerülsz egy másik új helyre és ott éppen nem csípnek egyből. Minden új csoportban eltelik egy kis idő, hogy valaki ráérezzen az ottani elfogadott dolgokra...Ennyit erről és a karmáról röviden.

Az én legnagyobb "karmaharcos" példaképem itt Bubee egyébként.  :D Adtunk is neki egy díjat évvégén.  8)

Az ember egész életén át próbálja formálni a környezetét, de azt is meg kell tudnod engedni, hogy a környezeted formáljon téged is...

ON
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 10:48:27
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Srácok!
Nagyon elkalandoztatok a topic címétől,nem???

...Minden téma el szokott menni az eredetitől. Ez a fórumok sajátossága.  :D Az élethez mindenki hozzá akarja tenni a saját drámáját kicsit vagy nagyon...

A Dianabolhoz visszatérve:

GetFreaky, az előző oldalán ennek a topiknak bemásolt egy régi leírást a Dianabolról, amiben van azért egy kis tévedés. Méghozzá az, hogy már "10mg dianabol beszedése 5-szörösére növeli a tesztoszteron koncentrációt". Ez egy apró tévedés valószínüleg. Ennél sokkal roszabb dolgokat csinál, de nem a tesztoszteronszintet növeli elsősorban.

A dianabol hatóanyagának szerkezeti felépítése szinte megegyezik a Boldenone-éval és mégis másképpen viselkednek az emberi szervezetben. Annyi a különbség, hogy a dianabol c17a alkilált(metilezett), ami viszont elég nagy különbséget jelent. Méghozzá azt, hogy:
1. Nagyon káros lehet a májra.
2. Mivel "metil-ösztradiollá" alakul egy része, ezért sokkal keményebb ösztrogén mellékhatásokat képes okozni, mint a boldenone.(és sokkal látványosabb növekedést is egyben.)

...A másik érdekesség, amit senki nem említ meg(mivel általában nem is tudják a legtöbben), hogy a dianabol is és a boldenone is a potensebb dihydroboldenonná alakulhat az emberi szervezetben(bár csak nagyon kis mértékben).(ami egyébként 1-tesztoszteron; és amit táplálék-kiegészítőként árultak 2005 áprilisig, mígnem amerikában, ahol ezt gyártották, teljesen betiltották a "gyerekek védelme" című politikai lobby részeként, mint olyan sok mást is betiltottak akkor amerikában.)

A legbiztosabb dolog, amit mindenki tud a dianabolról, hogy káros a májra. Éppen ezért maximum 4-6 hetes kúra lenne javasolt ennél az anyagnál, ha valaki rávetemedik erre a cuccra éppen, elvetemültebbeknek 8 hét és nem 9 vagy 12... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 23. - 22:03:28
Válasz #35
Nem elérhető

Flex01


A probléma a provironnal, hogy szegény pára egy újabb szteroid származékkal próbálja kezelni a szteroidok miatt már így is elcseszett libidóját. A provironnak szintén "saját tesztoszteron termelést" elnyomó hatása van, mivel 3-4 szer androgénebb a tesztoszteronnál, így, mikor abbahagyja pár hét múlva a proviront, még nagyobb problémája lesz, mint most.(ezt hívják úgy, hogy adsz a szarnak egy pofont.  :D )
Csak ,hogy eloszlassük a tévhitet az igaz hogy 3-4szer androgénebb de a Proviron nem serkenti a szervezet tesztoszteron termelését, hanem ehelyett,olyan androgén hatású vegyület,amely potolja a természetes nemi hormon hiányát.
A gyógyászatban a nemi működés különböző zavarainak kezelésére használják!
Egyépként nekem abszolút mindegy ,hogy mit szed a srác csak azért irtam mert már állitólag kipróbált sok természetes fokozót és nem vált be  @-o
bár én szerintem a természetes dolgok nagyon jól működnek,és hogy ne csak a steroidot favorizáljam szerintem érdemes lenne kipróbálni a T-BOMB-ot az MHP termékét.  Tapasztalatból mondom  ;D

2008. Február 24. - 11:48:04
Válasz #36
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Csak ,hogy eloszlassük a tévhitet az igaz hogy 3-4szer androgénebb de a Proviron nem serkenti a szervezet tesztoszteron termelését, hanem ehelyett,olyan androgén hatású vegyület,amely potolja a természetes nemi hormon hiányát.
A gyógyászatban a nemi működés különböző zavarainak kezelésére használják!
Egyépként nekem abszolút mindegy ,hogy mit szed a srác csak azért irtam mert már állitólag kipróbált sok természetes fokozót és nem vált be  @-o
bár én szerintem a természetes dolgok nagyon jól működnek,és hogy ne csak a steroidot favorizáljam szerintem érdemes lenne kipróbálni a T-BOMB-ot az MHP termékét.  Tapasztalatból mondom  ;D

Bocs, Flex, de kissé bele kell javítanom abba, amit írtál, hogy tiszta legyen valamennyire az itteni olvasóknak ez a dolog.(már annak, aki tudja ezt követni. :D)

Annyiban igaz, amit írtal, hogy a proviron nem alkalmas a tesztoszteron termelés újraindítására valószínüleg.(azt hiszem, ezt akartad kifejezni elsősorban.)

A proviron viszont alkalmas tesztoszteronszint növelésre, mint általában minden anti-aromatáz.

Úgy javítanálak ki, hogy a Proviron önmagában nem alkalmas viszont izomépítésre, és nem a legjobb libidó fokozásra sem!

A Proviron hatóanyaga 1-Methyl DHT, ami önmagában egy 3-4-szer androgénebb hormon a tesztoszteronnál.(DHT az a hormon, ami a férfiaknál sokszor felel a kopaszodásért és a prosztatarákért, viszont a legtöbb erős teljesítmény fokozó szteroid szintén DHT származék! A DHT-t a szervezet tesztoszteronból állítja elő.)

A Proviron egy anti-aromatáz, amely megakadályozza, hogy a tesztoszteron ösztrogénné alakuljon, ezáltal csökkenti az ösztrogénszintet és ezáltal mint átalában az anti-aromatázok, növeli a tesztoszteronszintet áttételesen.(a férfi szervezet, ha kevés ösztrogént érzékel hajlamos több tesztoszteront termelni! Emiatt a kis trükk miatt növeli az összes anti-aromatáz a tesztoszteronszintet)

A proviron hatóanyaga a Methyl-DHT, ami alapvetően, önmagában is jobb izomépítő lenne a tesztoszteronnál, csak azért nem alkalmas izomépítésre, mert a szervezet a magas DHT-t leszabályozza egy enzim által, úgy hogy a DHT-t átalakítja egy "3alfa" nevű inaktív anyaggá.

Viszont, ami szintén érdekes a Provironban, hogy szintén növeli a keringő tesztoszteron potenciálját, ami annyit jelent, hogy mivel erős az affinitása az SHBG-hez, (ami az a "két protein", ami a tesztoszteronból inaktív anyagot csinál a szervezetben), szóval a Proviron hatóanyaga leköti az SHBG-t és ezáltal több szabad tesztoszteron keringhet a szervezetben, ami alkalmas izomépítésre.(viszont emiatt a proviron hatóanyaga szintén inaktívvá is válik.) (viszont ebbéli képességei miatt is előszeretettel használják tesztoszteron kúra mellé.)

Hosszútávon viszont, mivel a Proviron egy androgén hormon, eléggé erősen képes lelőni a saját tesztoszterontermelést, ami más "nem-androgén" aromatáz gátlóknál nem történik meg, mint pl. Gaspari Novedex, AX-PCT, Ergopharm-6oxo stb...!

A libidó visszaállítás kérdése teljesen más, mint a tesztoszteronszint/termelés visszaállítás kérdése...

Az MHP-T-Bomb szerintem is egy jó kis termék egyébként...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 24. - 12:09:59
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Qra utáni potencia növelésre a clostyl való, szerintem, a proviron nem működik. Szvsz  o:)

2008. Február 24. - 23:58:53
Válasz #38
Nem elérhető

palkocsaba


Sziasztok!

Olvasgattam a topicot...úgy látom itt sokan nagyon képben vannak...ezért kérdezek itt,bízom benne hogy tudtok segiteni,mert sok mindennek utána olvastam ugyan,de félek nehogy hülyeségeket nyomjak be...

Szóval szeretnék egy kúrát csinálni,de nem tudom mit vegyek,a gyakori kérdés ugyebár!
Valaki tudna ebben segiteni,mindenképp szuris mótszer mert tisztább,másik pontosan érdekelne h mikor mit mellé közben utána stb.

Előre is köszi ha valaki segitene!

2008. Február 25. - 20:23:10
Válasz #39
Nem elérhető

mangela87


Csövi!
Hát mivel,hogy gondolom én tömeget akrsz növelni,én az 1000mg-os B12őt tudnám ajánlani!
Rettenetesen hozza az étvágyat... ;-oo-; @:-) :-)->

2008. Február 25. - 21:07:46
Válasz #40
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csövi!
Hát mivel,hogy gondolom én tömeget akrsz növelni,én az 1000mg-os B12őt tudnám ajánlani!
Rettenetesen hozza az étvágyat... ;-oo-; @:-) :-)->

Pedig neked mangela barátom...van otthon más is, minthogy ezt megtudtuk @:-)

2008. Február 25. - 21:54:04
Válasz #41
Nem elérhető

mangela87


Jaa télleg kedves kbalu!
Most hogy mondod van nagydózisú C-vitaminom is... &5* :-p :-)- ))=/

2008. Március 07. - 08:57:16
Válasz #42
Nem elérhető

tomi


csaba, az ilyen kérdésekre allergiásak a többiek. Én nem. Ha dobsz privátban egy e-mailt elküldöm neked egy torrent linket, amivel le tudod tölteni az anabolics2006 c. e-könyvet. Olvasd el amennyire érdekel, hogy egyáltalán körvonalazódjon benned valami.
Up the dose, lift the most!

2008. Március 07. - 09:58:54
Válasz #43
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
csaba, az ilyen kérdésekre allergiásak a többiek. Én nem. Ha dobsz privátban egy e-mailt elküldöm neked egy torrent linket, amivel le tudod tölteni az anabolics2006 c. e-könyvet. Olvasd el amennyire érdekel, hogy egyáltalán körvonalazódjon benned valami.

Tomi, :D persze, elolvassa angolul az anabolics2006-ot és érteni is fogja. Ezzel az erővel elküldheted neki torrentben az orosz pravdát is. Kb. ugyanolyan kúrát tervezne belőle magának.
A szteroid téma az embereknek még magyarul is kínai, nemhogy angolul. Ne hülyéskedjünk már... 8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 07. - 10:04:15
Válasz #44
Nem elérhető

hopika


De vannak benne képek is!!!
Azt ám lehet angolul is nézegetni...  @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!