2024. Március 28. - 18:55:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Crazy Bulk  (Megtekintve 7047 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Június 19. - 23:56:59
Megtekintve 7047 alkalommal
Nem elérhető

bsanyi19


Üdv mindenkinek!Vallaki hallott már a crazy bulk termékekről?Mik a tapasztalatok?Mennyire káros?Legális egxátalán?
Kezdő testépítő vagyok kevésbé jártas a témába ezért jól jönne ha egy kicsit ki okosítanátok😃válaszotokat előre Kösszi!

2016. Június 20. - 09:34:15
Válasz #1
Nem elérhető

suxen


Üdv mindenkinek!Vallaki hallott már a crazy bulk termékekről?Mik a tapasztalatok?Mennyire káros?Legális egxátalán?
Kezdő testépítő vagyok kevésbé jártas a témába ezért jól jönne ha egy kicsit ki okosítanátok😃válaszotokat előre Kösszi!

Nem tudom mit írjak,szánalmas....ember, láttad az összetevőket...

2016. Június 20. - 10:15:21
Válasz #2
Nem elérhető

G


Üdv mindenkinek!Vallaki hallott már a crazy bulk termékekről?Mik a tapasztalatok?Mennyire káros?Legális egxátalán?
Kezdő testépítő vagyok kevésbé jártas a témába ezért jól jönne ha egy kicsit ki okosítanátok😃válaszotokat előre Kösszi!

Nem tudom mit írjak,szánalmas....ember, láttad az összetevőket...
Megbízható hibátlan termékék vedd meg őket nyugodtan  ;D

2016. Június 20. - 18:07:31
Válasz #3
Nem elérhető

bsanyi19


De azt is mondtam hogy hogy elégé tájékozatlan vagyok a témába😃Ezért gondoltam hogy itt kapok egy kis segítséget😃

2016. Június 21. - 19:43:29
Válasz #4
Nem elérhető

G


De azt is mondtam hogy hogy elégé tájékozatlan vagyok a témába😃Ezért gondoltam hogy itt kapok egy kis segítséget😃
Hülyeség ennyi, szánj rá pár napot olvasgass kicsit és egyből tájékozott leszel minden le van írva itt a fórumon meg neten 15 milliószor, vegyél rendes tápkieget ha meg kokszolni akarsz kokszolj ennyi nincs a kettő között semmi

2016. Június 24. - 05:31:48
Válasz #5
Nem elérhető

dumbass


De azt is mondtam hogy hogy elégé tájékozatlan vagyok a témába😃Ezért gondoltam hogy itt kapok egy kis segítséget😃
Hülyeség ennyi, szánj rá pár napot olvasgass kicsit és egyből tájékozott leszel minden le van írva itt a fórumon meg neten 15 milliószor, vegyél rendes tápkieget ha meg kokszolni akarsz kokszolj ennyi nincs a kettő között semmi

Nekem annó a Superdrol bejött. Bár az egy másik történet :D