2024. Március 29. - 13:11:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Seth küzdelme és dilemmái..  (Megtekintve 86022 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 10. - 14:46:42
Válasz #255
Nem elérhető

Maszat


Akár hányszor átolvasom ezt a topicot teljesen lenyűgöz Seth fizikuma. Ennyire arányos és száraz testet ritkán látni.Tényleg szó szerint lenyűgöző!  ****:))))))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 10. - 16:27:37
Válasz #256
Nem elérhető

hopika


Akár hányszor átolvasom ezt a topicot teljesen lenyűgöz Seth fizikuma. Ennyire arányos és száraz testet ritkán látni.Tényleg szó szerint lenyűgöző!  ****:))))))

Élőben még jobb volt...
Itt aludta nálam Ádám és Bécó is a kisvárdai verseny előtt és én segítettem nekik a színfalak mögött is:kenés,biztatás,stb...és az még nem is a 100%-os forma volt.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Szeptember 10. - 20:43:03
Válasz #257
Nem elérhető

IllésNorbi


Benéztem újra, olvasgatni...Bár esélyem nincs Lajos és Ádám ellen, de alig várom, hogy újra készüljek és végre 2012 legyen.
Ádám mi van veled? Készülsz?

2010. Szeptember 17. - 12:43:18
Válasz #258
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Benéztem újra, olvasgatni...Bár esélyem nincs Lajos és Ádám ellen, de alig várom, hogy újra készüljek és végre 2012 legyen.
Ádám mi van veled? Készülsz?
Hali Norbi. Ádám most már másik fórumon van és ott vezetik a felkészüléséről a blogját. Elküldöm priviben  o:) o:) o:)

2010. Szeptember 17. - 14:28:49
Válasz #259
Nem elérhető

zotja


Benéztem újra, olvasgatni...Bár esélyem nincs Lajos és Ádám ellen, de alig várom, hogy újra készüljek és végre 2012 legyen.
Ádám mi van veled? Készülsz?
Hali Norbi. Ádám most már másik fórumon van és ott vezetik a felkészüléséről a blogját. Elküldöm priviben  o:) o:) o:)

Már megirtam neki  ;D

2010. Szeptember 17. - 14:53:22
Válasz #260
Nem elérhető

Pity


Benéztem újra, olvasgatni...Bár esélyem nincs Lajos és Ádám ellen, de alig várom, hogy újra készüljek és végre 2012 legyen.
Ádám mi van veled? Készülsz?
Hali Norbi. Ádám most már másik fórumon van és ott vezetik a felkészüléséről a blogját. Elküldöm priviben  o:) o:) o:)

Már megirtam neki  ;D
írd meg nekem is pls! Köszi