2024. Április 25. - 14:24:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hiszel a vércsoport diétában?

Igen
7 (13.7%)
Áltudományos hülyeség
17 (33.3%)
Van ami működik belőle...(szóval nem bazmeg)
15 (29.4%)
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
12 (23.5%)

Összes szavazó: 51

Szerző Téma: Maszat és a vércsoport diéta  (Megtekintve 54020 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Június 17. - 17:35:42
Válasz #180
Nem elérhető

Matteo


Igen én is így látom, tömeg és erő. Szálkásításra nem ezt használtam.
Az jó ha az ember mer kísérletezni, és át mer lépni a dogmákon. a folyamatos fejlődés a lényeg.
és ez a rendszer nekem ezt biztosítja

2013. Június 17. - 19:41:36
Válasz #181
Nem elérhető

ninja14


Igen én is így látom, tömeg és erő. Szálkásításra nem ezt használtam.
Az jó ha az ember mer kísérletezni, és át mer lépni a dogmákon. a folyamatos fejlődés a lényeg.
és ez a rendszer nekem ezt biztosítja
hány HST ciklust csináltál huzamosan?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 18. - 07:13:41
Válasz #182
Nem elérhető

ninja14


Igen én is így látom, tömeg és erő. Szálkásításra nem ezt használtam.
Az jó ha az ember mer kísérletezni, és át mer lépni a dogmákon. a folyamatos fejlődés a lényeg.
és ez a rendszer nekem ezt biztosítja
szálkásításra is alkalmas, csak terhelés változás nélkül, végig nagy súllyal, Illés Norbi így készült versenyre régen, csak ez így nem hst, hanrem teljes test leedzés simán
a naturál?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 18. - 13:42:37
Válasz #183
Nem elérhető

Maszat


Miért nevettek ezen?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 18. - 17:09:41
Válasz #184
Nem elérhető

dino


 :-} nem unjátok még ezt?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Június 18. - 17:34:52
Válasz #185
Nem elérhető

Matteo


Igen én is így látom, tömeg és erő. Szálkásításra nem ezt használtam.
Az jó ha az ember mer kísérletezni, és át mer lépni a dogmákon. a folyamatos fejlődés a lényeg.
és ez a rendszer nekem ezt biztosítja
hány HST ciklust csináltál huzamosan?

Most tartok a harmadik végén.

2013. Június 18. - 19:00:26
Válasz #186
Nem elérhető

ninja14


Igen én is így látom, tömeg és erő. Szálkásításra nem ezt használtam.
Az jó ha az ember mer kísérletezni, és át mer lépni a dogmákon. a folyamatos fejlődés a lényeg.
és ez a rendszer nekem ezt biztosítja
hány HST ciklust csináltál huzamosan?

Most tartok a harmadik végén.
8 vagy 10 hetesek? mennyi pihit tartasz ciklusok között? ja és ne aggodj Maszat nem offoljuk szét a topicod  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 18. - 20:40:49
Válasz #187
Nem elérhető

Maszat


Ennek a topicnak már lőttek, mint írtam már nem tartom szigorúan, és ha nem tartom, értelme sincs. Viszont utánaolvasok a hst-nek, és ha megtetszik, akkor lehet nyitok egy újat. De csak ősszel. Akarok egy durva tömegelést, ahol elérem a bűvös 90et  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 20. - 18:19:48
Válasz #188
Nem elérhető

Matteo


Igen én is így látom, tömeg és erő. Szálkásításra nem ezt használtam.
Az jó ha az ember mer kísérletezni, és át mer lépni a dogmákon. a folyamatos fejlődés a lényeg.
és ez a rendszer nekem ezt biztosítja
hány HST ciklust csináltál huzamosan?

Most tartok a harmadik végén.
8 vagy 10 hetesek? mennyi pihit tartasz ciklusok között? ja és ne aggodj Maszat nem offoljuk szét a topicod  ;D

2hét 15 ismétlés, 2hét 12, 2hét 8, 2hét 5, 2hét mindent bele. Volt hogy két hét, volt hogy egy hónap. Most mennek a vetkőző sorozatok, elég betyáros ilyen melegbe. Viszont nagyon szó, hogy nem fáj semmim, nálam ez nagy szó.

2015. Október 15. - 22:02:23
Válasz #189
Nem elérhető

Maszat


De bele olvasnék mosta régi TechnoVikinges "edzés" naplómba  ;D ;D Mennyi istentelen baromságot írtam oda lázadó 20on éves hülyegyerekként... komolyan visszasírom,h kitöröltettem! Volt,h lementem a lurdy gildába, kértem egy napijegyet, kipattintott pultos srác kérdezi,h "-te vagy a Maszat?" :D Modom aha, honnan vágod? Erre mosolyog és mondja,h olvastam a naplódat  ;D ;D  Kár érte!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 19. - 11:45:58
Válasz #190
Nem elérhető

dino


De bele olvasnék mosta régi TechnoVikinges "edzés" naplómba  ;D ;D Mennyi istentelen baromságot írtam oda lázadó 20on éves hülyegyerekként... komolyan visszasírom,h kitöröltettem! Volt,h lementem a lurdy gildába, kértem egy napijegyet, kipattintott pultos srác kérdezi,h "-te vagy a Maszat?" :D Modom aha, honnan vágod? Erre mosolyog és mondja,h olvastam a naplódat  ;D ;D  Kár érte!
Nem lehet visszaállítatnini valahogy a szerkesztőkkel?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Október 21. - 13:27:52
Válasz #191
Nem elérhető

Maszat


Velük töröltettem ki  :'(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Október 23. - 08:57:22
Válasz #192
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Velük töröltettem ki  :'(

Mondtam én akkor, hogy ne töröltesd ki, de kitöröltetted mással addigra :))) De még azt is kitörölted, hogy mondtam, hogy ne töröltesd ki. :)))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Október 24. - 02:20:09
Válasz #193
Nem elérhető

Maszat


Velük töröltettem ki  :'(

Mondtam én akkor, hogy ne töröltesd ki, de kitöröltetted mással addigra :))) De még azt is kitörölted, hogy mondtam, hogy ne töröltesd ki. :)))

Jött egy flashem,h rengeteg hülyeség van beleírva, nem jó ez így...de aztán most csak bele olvasnék ;D  Azt,h írtad, szerintem önszorgalomból törölték ki, nem emlékszem arra,h kértem volna. Mondjuk a tegnapelőttömet sem tudnám felidézni pontosan, szóval... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26