2024. Április 19. - 06:53:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mellékhatások  (Megtekintve 4836 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Május 23. - 07:48:55
Megtekintve 4836 alkalommal
Nem elérhető

Nafta224


Sziasztok!segitsegre lenne szükségem. 3 ik kuram csinalom egy éven belül es elkezdett hullani a hajam. Tavaly nyáron csinaltam egy trenbalon teszto kúrát akkor 20ml trenbalont es 20ml tesztot szurtam. Most januárban csinaltam egy susta deca kúrát akkor is 20ml susta es 20 ml deca ment ell akkor meg semmi gond nem volt le is vezettem őket rendessen.  Bar most a ket kúra között csak 5 hetet pihentem. Most kúra felénél járok decat tesztoval használok es megy a proviron is de hullik a hajam.igazabol visszább vettem a heti adatokat mostmar. Ez normalis ? 3 kúra utan? Kinek mi a véleménye? Az ell hullott hajam vissza nol esetleg ha abba hagyom es lezárom es pihenek egy hosszabb időt? Vagy annak mar búcsút inthetek?  Vagy az adatokat csokentsem? Igazából 2 ml teszto meg 2 ml decat szurtam egy heten.. Most felére csokentettem. A pihenéssel van a gond vagy a mennyiséggel? Előre is koszi a válaszokat!

2016. Május 24. - 18:04:30
Válasz #1
Nem elérhető

aHa6oJlu3M


1.hajhullás genetikai jelenség
2.a szteroidok hatása alatt felgyorsul

2016. Május 24. - 18:42:39
Válasz #2
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!segitsegre lenne szükségem. 3 ik kuram csinalom egy éven belül es elkezdett hullani a hajam. Tavaly nyáron csinaltam egy trenbalon teszto kúrát akkor 20ml trenbalont es 20ml tesztot szurtam. Most januárban csinaltam egy susta deca kúrát akkor is 20ml susta es 20 ml deca ment ell akkor meg semmi gond nem volt le is vezettem őket rendessen.  Bar most a ket kúra között csak 5 hetet pihentem. Most kúra felénél járok decat tesztoval használok es megy a proviron is de hullik a hajam.igazabol visszább vettem a heti adatokat mostmar. Ez normalis ? 3 kúra utan? Kinek mi a véleménye? Az ell hullott hajam vissza nol esetleg ha abba hagyom es lezárom es pihenek egy hosszabb időt? Vagy annak mar búcsút inthetek?  Vagy az adatokat csokentsem? Igazából 2 ml teszto meg 2 ml decat szurtam egy heten.. Most felére csokentettem. A pihenéssel van a gond vagy a mennyiséggel? Előre is koszi a válaszokat!

Decanoat 4 hétig ürül, 5 hetet pihentél :D kérdés minek

Amúgy ez genetika, nekem sem pattanádom nincs se hajhullás...
Van egy olyan érzésem, hogy nemsokat tehetsz ellene, max ha levágod a hajad kopaszra

2016. Május 24. - 18:50:19
Válasz #3
Nem elérhető

Nafta224


Tehát akkor az adagokkal nincs baj? Ja azt vágom hogy most a két kúra között majdnem hogy nem is pihentem😊 Akkor igazából nemsokat tehetek ez ellen?

2016. Május 25. - 11:08:02
Válasz #4
Nem elérhető

dino


TRENBALON   :-!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!