2024. Április 23. - 11:26:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2493106 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2016. Május 11. - 17:51:06
Válasz #10410
Nem elérhető

Maszat


Az elmúlt 4-5 évben hónapokig tartó köhögéssel szenvedek. Először  azt hittem hörghurut, mindenféle vizsgálaton voltam. Aztán azt hittem, hogy allergiás vagyok egy bizonyos anyagra, ami után egy hétig nem kapok levegőt, úgy bedugul az orrom. Általában azután szoktam köhögni, így azt hittem annak vmi szövődménye. De most kerülöm azt az anyagot, így egészen biztos, hogy a szteroidoktol köhögök.

Szokott vki köhögni a kúrái alatt?? Hallottam már ilyet, akkor a benzyl alkohollal vonták össze. Mik a tapasztalatok?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Május 12. - 07:54:26
Válasz #10411
Nem elérhető

Lolka


Van itt köztetek olyan ész is aki a GENESIS gyártóról tud valami érdemlegeset? Használható vagy szar...?
szar


Köszönöm!

Master.P  Ill. a Baltic.P  Ezekről mi a vélemény?
Vagy melyik gyártó az amiben még érdemes gondolkodni?

2016. Május 12. - 10:37:18
Válasz #10412
Nem elérhető

kemi


Az elmúlt 4-5 évben hónapokig tartó köhögéssel szenvedek. Először  azt hittem hörghurut, mindenféle vizsgálaton voltam. Aztán azt hittem, hogy allergiás vagyok egy bizonyos anyagra, ami után egy hétig nem kapok levegőt, úgy bedugul az orrom. Általában azután szoktam köhögni, így azt hittem annak vmi szövődménye. De most kerülöm azt az anyagot, így egészen biztos, hogy a szteroidoktol köhögök.

Szokott vki köhögni a kúrái alatt?? Hallottam már ilyet, akkor a benzyl alkohollal vonták össze. Mik a tapasztalatok?

Nem a colatol? :D

2016. Május 12. - 16:07:16
Válasz #10413
Nem elérhető

Maszat


Az elmúlt 4-5 évben hónapokig tartó köhögéssel szenvedek. Először  azt hittem hörghurut, mindenféle vizsgálaton voltam. Aztán azt hittem, hogy allergiás vagyok egy bizonyos anyagra, ami után egy hétig nem kapok levegőt, úgy bedugul az orrom. Általában azután szoktam köhögni, így azt hittem annak vmi szövődménye. De most kerülöm azt az anyagot, így egészen biztos, hogy a szteroidoktol köhögök.

Szokott vki köhögni a kúrái alatt?? Hallottam már ilyet, akkor a benzyl alkohollal vonták össze. Mik a tapasztalatok?

Nem a colatol? :D

Ha hiszed, ha nem, allergiás vagyok rá, éppen ezért kerülöm egy jó ideje :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Május 19. - 15:39:12
Válasz #10414
Nem elérhető

Lolka


Üdv srácok!

Pattanások, ill. ezek a fekete akne ellen mit lehet, vagy hogyan tudnám megelőzni?
Tudtok ebbe tanácsot adni?

2016. Május 20. - 09:48:56
Válasz #10415
Nem elérhető

dino


Üdv srácok!

Pattanások, ill. ezek a fekete akne ellen mit lehet, vagy hogyan tudnám megelőzni?
Tudtok ebbe tanácsot adni?
Le kell vezetni a kúrát, aztán várni, hogy kiürüljön.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Május 22. - 19:14:20
Válasz #10416
Nem elérhető

Pingpongpata


Sziasztok!
38 éves férfi vagyok, majd egy éve kezdtem el edzeni, és szeretném kicsit megdobni a fejlődésemet. Nagyon sok információt lehet itt megtalálni, és közben elvész a kezdő ember a rengetegben.
Leginkább tablettás megoldás lenne a megoldás számomra. A kajám rendben van, edzek keményen, de mivel nem vagyok 20 éves, kicsit felgyorsítanám az izomtömeg "beszerzését".
Megköszönném, ha valaki tudna ennek a figyelembe vételével egy jó kúrát, természetesen PTC-vel együtt, napi lebontásban. A beszerzési forrás is érdekelne, hiszen nem szeretnék gagyi termékért fizetni.

Köszönöm szépen!

2016. Május 24. - 08:05:18
Válasz #10417
Nem elérhető

suxen


Sziasztok!
38 éves férfi vagyok, majd egy éve kezdtem el edzeni, és szeretném kicsit megdobni a fejlődésemet. Nagyon sok információt lehet itt megtalálni, és közben elvész a kezdő ember a rengetegben.
Leginkább tablettás megoldás lenne a megoldás számomra. A kajám rendben van, edzek keményen, de mivel nem vagyok 20 éves, kicsit felgyorsítanám az izomtömeg "beszerzését".
Megköszönném, ha valaki tudna ennek a figyelembe vételével egy jó kúrát, természetesen PTC-vel együtt, napi lebontásban. A beszerzési forrás is érdekelne, hiszen nem szeretnék gagyi termékért fizetni.

Köszönöm szépen!
Mekkora szar duma!
Már majdnem egy éve megy az edzés,és megrekedtél?Nincs mese ide szteroid kell.Tipikus esete vagy annak a sok seggfejnek akiken halálra keresik magukat a dílerek,az igénytelen szaraikkal..Eltudom képzelni azt a rendbe rakott kaját,azt a kemény edzést ,mikor még arra is lusta (és hülye) vagy,hogy képezd magad a témában.Majd megtalál egy "okos"ember akinek pont a legjobb cuccai lesznek,és ír neked olyan kúrát,pct-vel,hogy nyögheted míg élsz,de azt mondom aki ilyen lusta igénytelen,megérdemli.

2016. Május 24. - 10:01:34
Válasz #10418
Nem elérhető

Pingpongpata


Szia suxen! (ez egy köszönés, üdvözlés fajta)

EGy szóval sem mondtam, hogy megrekedtem, és ahogy azt jeleztem is, olvastam a témában, de elég sok a számomra új információ. Ezért kértem segítséget, és egy kis útmutatást.  Lustának még talán nevezhetsz is a rendelkezésedre álló információk alapján (hiszen mertem kérdezni), de hülye jelzőt (amit talán sokszor megkaptál, és ismételgeted a fecsi morzsolgatása közben) nem gondolom, hogy rám aggathatod. Eggy szóval sem mondtam, hogy minden utánajárás nélkül azt csinálom, amit valaki leír.
Kicsit állj le a cuccal, túl agresszívnak tűnsz.
Üdv.

2016. Május 24. - 17:58:14
Válasz #10419
Nem elérhető

aHa6oJlu3M


Pingpongpata
Az első dolog, hogy leadja a hormonális vizsgálatok

2016. Május 24. - 18:19:25
Válasz #10420
Nem elérhető

supchh


Azért van ez suxen, mert manapság a külsőségek nagyon fontosak a teremben. Nem, nem a fizikumra gondolok. Sokkal fontosabb annál, hogy mit, mennyit és hogyan csinálsz (az étkezésről nem is beszélek), az, hogy trendi-e a csukád meg hogy van -e rajtad fa**a fejhallgató. Na most ha a két sorozat pofázás közti egy sorozat páváskodás a tükörben nem jön be, akkor kell a kox, mert csak attól lehet nőni.

2016. Május 24. - 18:45:49
Válasz #10421
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!
38 éves férfi vagyok, majd egy éve kezdtem el edzeni, és szeretném kicsit megdobni a fejlődésemet. Nagyon sok információt lehet itt megtalálni, és közben elvész a kezdő ember a rengetegben.
Leginkább tablettás megoldás lenne a megoldás számomra. A kajám rendben van, edzek keményen, de mivel nem vagyok 20 éves, kicsit felgyorsítanám az izomtömeg "beszerzését".
Megköszönném, ha valaki tudna ennek a figyelembe vételével egy jó kúrát, természetesen PTC-vel együtt, napi lebontásban. A beszerzési forrás is érdekelne, hiszen nem szeretnék gagyi termékért fizetni.

Köszönöm szépen!

Vegyél havastól stanát, kurva jó!
Hcg közben utána esetleg triptro aztán kész. Sok izmot ne várj tőle, de olyan definiáltságot ad, hogy jaj :D

2016. Május 24. - 19:20:21
Válasz #10422
Nem elérhető

kemi



2016. Május 25. - 06:31:32
Válasz #10423
Nem elérhető

Pingpongpata


Azért van ez suxen, mert manapság a külsőségek nagyon fontosak a teremben. Nem, nem a fizikumra gondolok. Sokkal fontosabb annál, hogy mit, mennyit és hogyan csinálsz (az étkezésről nem is beszélek), az, hogy trendi-e a csukád meg hogy van -e rajtad fa**a fejhallgató. Na most ha a két sorozat pofázás közti egy sorozat páváskodás a tükörben nem jön be, akkor kell a kox, mert csak attól lehet nőni.

Nyilván nem csak a koksztól lehet nőni, de miért ne gyorsítanám fel kicsit a folyamatot? Engem rohadtul nem érdekel, hogy milyen cuccban edzek, a cipőm 1000, a fülhallgatóm 700 forintos. Ez utóbbi is szükséges, mert ki nem állhatom azt a buzi zenét amit nyomnak délutánonként. Nem papucsban flappoló pofapartis edzést csinálok, de biztos van még mit javítani rajta. Szerintem amiket leírtál, pont nem rám vonatkoznak. De te legalább normális hangnemben nyilvánultál meg. 
Talán visszatérhetünk ahhoz, hogy a szemes termékek közül mik jöhetnek számításba minőség és megbízhatóság alapján?
Közben persze olvasgatok

2016. Május 25. - 09:18:16
Válasz #10424
Nem elérhető

suxen


Azért van ez suxen, mert manapság a külsőségek nagyon fontosak a teremben. Nem, nem a fizikumra gondolok. Sokkal fontosabb annál, hogy mit, mennyit és hogyan csinálsz (az étkezésről nem is beszélek), az, hogy trendi-e a csukád meg hogy van -e rajtad fa**a fejhallgató. Na most ha a két sorozat pofázás közti egy sorozat páváskodás a tükörben nem jön be, akkor kell a kox, mert csak attól lehet nőni.

Na de "esetünkben" az emberünk már 38 éves,ebben a korban több komolyságot remélnék,egyébként igazad van.