2024. Március 28. - 14:16:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Trepi Dátum Ma - 12:16:06 »
@-o
Hali,
Cryptorids rol nezegettem par gyartot.
Imperia, driada, es pharmatec-es termekbol rendeltetek mostanaban?
 @-o


Mi annak az oldalnak a neve?
Imperiát már sokszor láttam h dicsérik, ennyire jó lenne?
2
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Alex111 Dátum Ma - 11:37:55 »
@-o
Hali,
Cryptorids rol nezegettem par gyartot.
Imperia, driada, es pharmatec-es termekbol rendeltetek mostanaban?
 @-o
Imperia vagy PharmaGroup mindketto nagyon jo.
3
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Petyuli Dátum Ma - 10:42:31 »
 @-o
Hali,
Cryptorids rol nezegettem par gyartot.
Imperia, driada, es pharmatec-es termekbol rendeltetek mostanaban?
 @-o
4
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Logan Dátum 2024. Március 27. - 22:19:04 »
Fiúk innen lehet rendelni ez tényleg jó minőség es az árak is jok.

https://goldenlabs.shop/guide-to-buy/

Csak bitcoin al lehet fizetni

Mi az amit próbáltál és működött?

Az edző baratom és az edzettei mind ezt használják ezzel készülnek és minden jo onnan
5
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Trepi Dátum 2024. Március 27. - 21:44:21 »
Fiúk innen lehet rendelni ez tényleg jó minőség es az árak is jok.

https://goldenlabs.shop/guide-to-buy/

Csak bitcoin al lehet fizetni

Mi az amit próbáltál és működött?
6
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Norborg34 Dátum 2024. Március 27. - 19:28:13 »
https://kepkuldes.com/image/PMjGoL
Ebből még maradt múltkorról és tegnap beküldtem egyet, most estére szétrobbant kb a cerka, úgy hogy biztos, hogy driadából én szart fogtam ki, mert egy ideje halott volt a helyzet! Gondolom ebben propi lehet, attól szokott másnap felugrani a libidó! Jóval előtte meg valószínű kurva sokat tolhattam, mert ebből ment heti 3, 2 bayer ena és 2 biosira ena meg 2 imperia boldi!
7
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Logan Dátum 2024. Március 27. - 16:43:43 »
Fiúk innen lehet rendelni ez tényleg jó minőség es az árak is jok.

https://goldenlabs.shop/guide-to-buy/

Csak bitcoin al lehet fizetni
8
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Logan Dátum 2024. Március 27. - 16:39:32 »
Nekem most van úton a Driadatól az NPP meg Turinabol. Remélem kicsit segít majd izületek terén

Nekem jobb vállam egy ideje fajdogalt. Heti 60mg deca val így elmúlt hogy semmi baja azóta se
Erről van szó! Nekem is megy TRT-ben kb ennyi deca. Elmúlt a vállfájdalmam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatékony lesz.

Logáan, gGábor77 NPP-ből mekkora adagot ajánlanátok? Megy most 3 naponta 1ml eq és 1 ml cyp.

Trt be decat ajánlom mg/ml jobban jön ki plussz akkora dózisban amiben en használnom nincs jelentősége. Akkor van ha először használsz nandrolone es nemtudod hogyan reagálsz ra érdemes Npp vel kezdeni utána lehet deca ra váltani. Én azt tanultam hogy a kura törzsét tesztoszteron adja és mast/ primo val egészítsük ki a maradék mg ot amit céltól függően határozunk meg. Mivel nemtudom mi a celod, mekkora kockázatot vallalsz, mennyi ideig, semmit így mikyen választ vársz? Npp  adhat egy kis pluszt + ízületi problémákon is segit de 150-200mg felett mar jonnek a nandrolone mellékhatások( ez persze váltózo emberenkent de  ez az átlag ami felett jonnek a gondok.( prolaktin, libido csökkenés, gyno, stb) komolyabb célokkal érdemes egy hozzáértőt keresni…
9
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Trepi Dátum 2024. Március 27. - 15:29:46 »
Nekem most van úton a Driadatól az NPP meg Turinabol. Remélem kicsit segít majd izületek terén

Nekem jobb vállam egy ideje fajdogalt. Heti 60mg deca val így elmúlt hogy semmi baja azóta se
Erről van szó! Nekem is megy TRT-ben kb ennyi deca. Elmúlt a vállfájdalmam. Nem gondoltam volna, hogy ennyire hatékony lesz.

Logáan, gGábor77 NPP-ből mekkora adagot ajánlanátok? Megy most 3 naponta 1ml eq és 1 ml cyp.
10
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Trepi Dátum 2024. Március 27. - 15:28:12 »
Urak! Aki vásárolt driadatol kártyával leírná mi a menete? Nekem feldobott egy kriptovaluta vásárlási oldalt mikor a kártyás vásárlást választottam.

Szia!
Én kriptóval szoktam(BTC), viszont úgy, hogy bankartyaval feltoltok Revolutra, azt 1 gombnyomással szinte semmi költséggel átváltom BTC, majd bescannelem a QR kódot vagy az címet amit kiadott a driada és kész is. Szerintem ez lehet a legegyszerűbb módja. Ha a díjakat(átváltás, tranzakció) figyelembe vesszük a Kripto miatti 10% extra kedvezményből simán marad 6-7%.. ami ugye egy 200 eurós rendelésnél akár nem is kevés összeg, legalább a szállítási költség majdnem i”ingyenes”



Oldalak: [1] 2 3 ... 10