2024. Április 20. - 07:40:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2491797 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2016. Június 12. - 18:26:07
Válasz #10455
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

7.hétben járok testo cyp+boldenon (shreevenkatesh)  kúrával, se erő , se tömeg, se semmi nem jött. Múlthéten felvittük a cypit 2ml-re, boldi maradt 1ml.
Volt már valakinek ilyen tapasztalata , hogy nem használt a cucc? vagy csak nekem lenne ennyire hulladék szervezetem hogy, se a kajára, se a cuccra nem reagál?
Vagy esetleg még később fog hatni? Az oldal szerint a cucc eredeti.
Valakinek ötlet?

beadásonként azaz heti 2 v 3x 2-1ml vagy heti? :D

cypi 1x2ml, boldi 1x1ml /hét

Akkor ezt a dózist add be 3x egy héten és lesz eredménye a kúrádnak.

a változás annyi, hogy a cypi elfogyott, helyette enantátot kaptam, ezzel érdemesebb, vagy maradjak a cypinél és akkor azt 3x?

Szeritem kb ugyan az, ena picit talán több tesztosztront tartalmaz ugyanannyi mg-ban meg a felezési ideje is rövidepp 1-2 nappal. Szal kb ugyan az.

Ezért szar az ugl, annyi olajat kell benyomni, hogy az már kényelmetlen.

Az már 1 jó pont, ha legalább az van benne ami rá van írva. Ha csak kevesebb, akkor meg lehet telenyomni magad :d

2016. Június 12. - 21:07:44
Válasz #10456
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok!

7.hétben járok testo cyp+boldenon (shreevenkatesh)  kúrával, se erő , se tömeg, se semmi nem jött. Múlthéten felvittük a cypit 2ml-re, boldi maradt 1ml.
Volt már valakinek ilyen tapasztalata , hogy nem használt a cucc? vagy csak nekem lenne ennyire hulladék szervezetem hogy, se a kajára, se a cuccra nem reagál?
Vagy esetleg még később fog hatni? Az oldal szerint a cucc eredeti.
Valakinek ötlet?

beadásonként azaz heti 2 v 3x 2-1ml vagy heti? :D

cypi 1x2ml, boldi 1x1ml /hét

Akkor ezt a dózist add be 3x egy héten és lesz eredménye a kúrádnak.

a változás annyi, hogy a cypi elfogyott, helyette enantátot kaptam, ezzel érdemesebb, vagy maradjak a cypinél és akkor azt 3x?

Szeritem kb ugyan az, ena picit talán több tesztosztront tartalmaz ugyanannyi mg-ban meg a felezési ideje is rövidepp 1-2 nappal. Szal kb ugyan az.

Ezért szar az ugl, annyi olajat kell benyomni, hogy az már kényelmetlen.

Az már 1 jó pont, ha legalább az van benne ami rá van írva. Ha csak kevesebb, akkor meg lehet telenyomni magad :d

Hát kíváncsi leszek, hogy ebben lesz e annyi vagy sem, remélem ez beválik ha nem akkor elkerülöm a shree márkát.
Kérdésem annyi lenne, hogy ha ez a maradék 5hét  hoz változást az enantáttal, érdemesebb meghosszabbítani a kúrát mondjuk 4héttel? és akkor úgy 16hetes lenne.
Illetve ha a maradék 5hét nem hoz változást akkor lehet egyből másik gyártó termékét használni, vagy pihenjek 1-2 hónapot?

2016. Június 12. - 22:38:57
Válasz #10457
Nem elérhető

Maszat


Nevetségesen keveset használsz. Ezekért a mennyiségekért nem érdemes tűt szurkálni a seggedbe! Heti 500mg tesztoszteron és 400mg boldenon egy alap mennyiség. Cypionatból talán kicsit kevesebb, nem tudom, nem használtam külön azt soha, de boldenonból 800 alap volt régen. Mostanában nem szeretem 400fölé vinni, mert elnyomja azt amit szeretek a tesztoszteronnál.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Június 15. - 05:54:25
Válasz #10458
Nem elérhető

Gyuf


Nevetségesen keveset használsz. Ezekért a mennyiségekért nem érdemes tűt szurkálni a seggedbe! Heti 500mg tesztoszteron és 400mg boldenon egy alap mennyiség. Cypionatból talán kicsit kevesebb, nem tudom, nem használtam külön azt soha, de boldenonból 800 alap volt régen. Mostanában nem szeretem 400fölé vinni, mert elnyomja azt amit szeretek a tesztoszteronnál.

Akkor érdemesebb lenne 2-2ml/hét az ena, és boldiból?
Azért kezdtünk keveset használni, mert elvileg szűztestbe ennek is elég jól kellett volna hoznia valamit, de akkor ezek szerint itt a hatóanyag is kérdéses.

2016. Június 16. - 00:33:00
Válasz #10459
Nem elérhető

Maszat


Egészen biztos vagyok benne, hogy a dózissal van a probléma. Van egy szint ami alatt egyszerűen nem érdemes tolni, és te azalatt a szint alatt vagy! Heti 500mg tesztoszteron és 400boldi kell!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Június 16. - 04:50:27
Válasz #10460
Nem elérhető

Gyuf


Egészen biztos vagyok benne, hogy a dózissal van a probléma. Van egy szint ami alatt egyszerűen nem érdemes tolni, és te azalatt a szint alatt vagy! Heti 500mg tesztoszteron és 400boldi kell!

Akkor úgy jó szerinted, hogy 2ml boldi menne ma? Jövőhéten pedig hétfőn 1ml ena+1ml boldi egybe majd ugyan ez csütörtökön.

2016. Június 16. - 10:12:10
Válasz #10461
Nem elérhető

dino


Egészen biztos vagyok benne, hogy a dózissal van a probléma. Van egy szint ami alatt egyszerűen nem érdemes tolni, és te azalatt a szint alatt vagy! Heti 500mg tesztoszteron és 400boldi kell!

Akkor úgy jó szerinted, hogy 2ml boldi menne ma? Jövőhéten pedig hétfőn 1ml ena+1ml boldi egybe majd ugyan ez csütörtökön.
o--O
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Június 16. - 17:55:52
Válasz #10462
Nem elérhető

kemi


:DD  #:-)

amúgy már leírtuk, sokkal többet kell belőle tolni, 1 alul vannak dózisolva, 2 ritka az aki komoly változást elér kicsi dózisokkal

2016. Június 28. - 00:21:41
Válasz #10463
Nem elérhető

melpi81


Üdv !

Genesis szuris methával van valakinek gyakorlati tapasztalata ? Elképzelhető, hogy testo van benne? Propi megy mellette, attól alapból izzadok mint a ló, de mióta megy a szuris meta, gyakorlatilag a 27 fokos szobában ülve folyik rólam a víz. Alvás közben még durvább, törölközőt kell magam alá teríteni.  {-)

2016. Június 28. - 00:33:16
Válasz #10464
Nem elérhető

strygwyr49


Helló srácok!

Ez a PCT megfelelő lenne 12 hét heti 500 mg szuszi után?
utolsó szuszta szúrása után mennyit várjak? 10 napot? 14 napot?

1-2   hét - hcg      - 2500 iu három naponta
1-2   hét - clomid   - 2 szem  minden nap
3.     hét - clomid   - 1 szem  minden nap
4-11 hét - tribulus - 2500 mg minden nap 
4-11 hét - Nutrex - VitriX   - 4 szem  minden nap


2016. Július 04. - 14:17:44
Válasz #10465
Nem elérhető

Cula


Üdv Urak,

Szeretnék tanácsokat kérni az érintett témában.
Magamról annyit hogy 32 éves vagyok, 24 évesen kezdtem foglalkozni súlyzós edzéssel egy nagyobb műtét után.
Akkor a 2m-es magasságomhoz kb 65 kg társult, amit az évek során sikerült feltornászni 95-ig, ami még messze nem ideális, de legalább már fel tudok venni rövid gatyát, pólóval.
Sajnos az elmúlt egy év, úgy alakult, hogy az edzést teljesen mellőznöm kellett. Két hónapja tudtam elkezdeni újra lejárni edzeni, de egyelőre még csak újra alapozok.

Erősen gondolkozom rajta, hogy ha már sikerült visszarázódni, akkor belekezdenék egy kúrába. Viszont soha nem csináltam ilyet, és amennyit tudok ezekről a dolgokról, az is még kissé össze-vissza.
Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit javasolnátok?
Az étkezések szintén nem voltak túlzottan szofisztikáltak az elmúlt hónapokban, de ezen már rajta vagyok.

Nyilván mivel abszolút első kúra, ehhez mérten tűztem ki a célokat is.
Nyilván jó lenne nőni valamennyit, de elsődlegesen az lenne a cél, hogy egy újabb lökést kapjak, ami ad motivációt, és kissé előre mozdítja a növekedést.

Nincs semmilyen tapasztalatom márkákkal, stb, de ha ebben a témában is érvényes, hogy drágábban jobb minőséghez lehet jutni, akkor e felé mennék.

Köszönöm előre is a segítségeteket.

2016. Július 09. - 13:07:48
Válasz #10466
Nem elérhető

Samyke


1) Hali, szteroid kúra alatti alkalmi alkoholfogyasztás mennyire tolerálható mind egészségügyi, mind kúrareleváns izomfejlesztési szempontból??  Kevésbé májromboló, intramuszkuláris kúráról van szó. Nyilván nem fetrengő bebaszásokra gondolok, de teszem azt heti pár sör a haverokkal, mondjuk két hónapos kúrában 2-3 kissebb becsipés belefér-e, vagy abszolút no-go??  Szivesen várom a véleményeket ill. tapasztalatokat.

2) A másik kérdésem az orvosi vizsgálatok fontosságához kapcsolódik. Érdemes(szükséges?) kúra előtt elmenni a dokihoz tesztoszteronszintet, lh-t és hasonló kúrareleváns értékeket megvizsgáltatni, vagy inkább csak a cycle után/esetleg közben javasolt? Vagy csak akkor ha komoly problémák vannak? És ezt fedezi az EU-s betegbiztositás?(Gondolom igen) Első kúráról van szó. Köszi

Üdv  =/+'
"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"

"Ó, ember, a hitedet ne veszítsd el, őrizd meg a lélek nagy hitét! Ki volna nálad nagyobb, nem lehetsz vágytalan, ne tűrd a szenvedést !"

2016. Július 10. - 16:56:00
Válasz #10467
Nem elérhető

kemi


1) Hali, szteroid kúra alatti alkalmi alkoholfogyasztás mennyire tolerálható mind egészségügyi, mind kúrareleváns izomfejlesztési szempontból??  Kevésbé májromboló, intramuszkuláris kúráról van szó. Nyilván nem fetrengő bebaszásokra gondolok, de teszem azt heti pár sör a haverokkal, mondjuk két hónapos kúrában 2-3 kissebb becsipés belefér-e, vagy abszolút no-go??  Szivesen várom a véleményeket ill. tapasztalatokat.

2) A másik kérdésem az orvosi vizsgálatok fontosságához kapcsolódik. Érdemes(szükséges?) kúra előtt elmenni a dokihoz tesztoszteronszintet, lh-t és hasonló kúrareleváns értékeket megvizsgáltatni, vagy inkább csak a cycle után/esetleg közben javasolt? Vagy csak akkor ha komoly problémák vannak? És ezt fedezi az EU-s betegbiztositás?(Gondolom igen) Első kúráról van szó. Köszi

gyúrd ki magad nyárra, de ne menj ki a szobából!

Üdv  =/+'

2016. Július 19. - 08:32:27
Válasz #10468
Nem elérhető

suxen


Primóból,mi számít most jó vételnek? (privátba is jöhet)

2016. Július 31. - 23:18:22
Válasz #10469
Nem elérhető

xdjanexd


Hello

Mi a véleményetek 60napos kura lenne..
Alfabol Alpha Pharma:felvezetés után 40mg/nap
Decadurabolin Alpha Pharma:3naponta 1ml
Levezetés:proviron és hcg
Jó lehet a kombó ?