2024. Március 28. - 13:22:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vállizom  (Megtekintve 28125 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 12. - 01:29:14
Válasz #30
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok
Felhúzást még soha nem csináltam eddig.De ki akarom próbálni h mennyit tudnék felhúzni.Nem lenne benne a hátedzésemben később, és eddig sem volt.A hátedzésem kb így néz ki:húzódzkodás,lehúzás(valamilyen formája),evezés t rúddal, evezés egykezessel.4éve edzem rendszeresen.Arra gondoltam h csinálnám kb 2 hónapig minden héten az hátedzés elején, és a többi napot is úgy hangolnám.Így meg szabad próbálni rámenni a maxra?
Talán kicsit értelmetlennek tűnik a dolog de annyi ember végzi irreálisan nagy súllyal a teremben h én is ki akarom próbálni.
Aki szokta csinálni adjon tanácsot.

 #:-)

Mielott a felhuzast kezded gyakorolni, allj ra az ertoolvasasra is.

VALLIZOM  :-)!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 12. - 13:43:59
Válasz #31
Nem elérhető

zeus


sziasztok
Kérdésem lene a vállizmom elégé le van maradva kiváncsi lennék a véleményetekre milyen gyakorlatokkal lehetne felhozni a váll izom tömegét.Külön napon edzem a vállizmot:-tarkomögött nyomás
                                                     -vállbolnyomás kézisúlyzokal
                                                      -döntöttütörzsü oldalemelés                   
                                                      -oldalemelés
                                                      -elöreemelés
                                                       -állighúzás
Kíváncsian ? várom a véleményeteket!

2009. Október 12. - 20:58:00
Válasz #32
Nem elérhető

Ably


Köszi Jordan az intelligens választ, de mivel a többi témához régen nem szólt senki ezért írtam ide.

2009. Október 12. - 21:02:27
Válasz #33
Nem elérhető

God Vazzeg


sziasztok
Kérdésem lene a vállizmom elégé le van maradva kiváncsi lennék a véleményetekre milyen gyakorlatokkal lehetne felhozni a váll izom tömegét.Külön napon edzem a vállizmot:-tarkomögött nyomás
                                                     -vállbolnyomás kézisúlyzokal
                                                      -döntöttütörzsü oldalemelés                   
                                                      -oldalemelés
                                                      -elöreemelés
                                                       -állighúzás
Kíváncsian ? várom a véleményeteket!


Ez így még talán sok is, de te érzed.. Ha nem fejlődik több oka van:
1. pitsa az edzésed
2. nem eszel eleget
3. nem pihensz eleget
4. nem extremefit termékeket használsz
5. tajgetosz pozitív vagy, mehetsz ugrani  ;D (viccvót  ****) )

2009. Október 12. - 21:10:32
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Köszi Jordan az intelligens választ, de mivel a többi témához régen nem szólt senki ezért írtam ide.

Jo meglatas volt hogy idertaktad!  :-)! :-)! :-)!
Megint csak azt tudom mondani ertoolvasas!  Łł= Łł= Łł=

Van sok topic amibe allandoan iroganak, peldaul chat.  #:-) Leirni a hatedzesed, meg tippeket kerni felhuzashoz a vallizom cimu topicban  ****:))) ****:))) ****:)))
Meg egy 14 evestol is tobbet varok el
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 12. - 21:14:32
Válasz #35
Nem elérhető

George


Jordan the punisher >:D ;D

2009. Október 12. - 21:29:55
Válasz #36
Nem elérhető

Jordan


Jordan the punisher >:D ;D

De most erted. Meg beirja hogy milyen inteligens a valaszom, amikor o ir hulyeseget a valltopichoz  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 12. - 21:54:23
Válasz #37
Nem elérhető

JFlame


Jordan the punisher >:D ;D

De most erted. Meg beirja hogy milyen inteligens a valaszom, amikor o ir hulyeseget a valltopichoz  !+"%

lehet hogy csak rosszul értelmezted :)
szegényke lehet hogy "állig"húzást akar csinálni vállra
mivel eddig se csinálta ezt hátra és ezután se akarja, csak most 2 hónapig csinálná a hát edzéssel
hogy felhozza a vállát ****:))) így van egyedül értelme :)
nem érdemes idegesnek lenni ;) biztos bennünk a hiba hogy nem értjük mit akar ;)
 :-!!!

2009. Október 12. - 22:11:12
Válasz #38
Nem elérhető

Jordan


Jordan the punisher >:D ;D

De most erted. Meg beirja hogy milyen inteligens a valaszom, amikor o ir hulyeseget a valltopichoz  !+"%

lehet hogy csak rosszul értelmezted :)
szegényke lehet hogy "állig"húzást akar csinálni vállra
mivel eddig se csinálta ezt hátra és ezután se akarja, csak most 2 hónapig csinálná a hát edzéssel
hogy felhozza a vállát ****:))) így van egyedül értelme :)
nem érdemes idegesnek lenni ;) biztos bennünk a hiba hogy nem értjük mit akar ;)
 :-!!!


A natural elet frusztracioja miatt neha hamarabb felreertelmezek dolgokat  ;D , de szerintem itt nem az allighuzasrol lehet szo. Ha igen, akkormeg.......
Nemtudom, de akkor is nekem van igazam  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 12. - 22:33:22
Válasz #39
Nem elérhető

God Vazzeg


Jordan the punisher >:D ;D

De most erted. Meg beirja hogy milyen inteligens a valaszom, amikor o ir hulyeseget a valltopichoz  !+"%

lehet hogy csak rosszul értelmezted :)
szegényke lehet hogy "állig"húzást akar csinálni vállra
mivel eddig se csinálta ezt hátra és ezután se akarja, csak most 2 hónapig csinálná a hát edzéssel
hogy felhozza a vállát ****:))) így van egyedül értelme :)
nem érdemes idegesnek lenni ;) biztos bennünk a hiba hogy nem értjük mit akar ;)
 :-!!!


Nem erről volt szó, akármennyire is szeretnénk értelmet belemagyarázni  ***

 :-!!!

2009. Október 12. - 22:44:17
Válasz #40
Nem elérhető

JFlame




[/quote]


Nemtudom, de akkor is nekem van igazam  ;D ;D ;D
[/quote]

mindenképp ;-oo-;

2009. Október 12. - 22:44:17
Válasz #41
Nem elérhető

JFlame


Jordan the punisher >:D ;D

De most erted. Meg beirja hogy milyen inteligens a valaszom, amikor o ir hulyeseget a valltopichoz  !+"%

lehet hogy csak rosszul értelmezted :)
szegényke lehet hogy "állig"húzást akar csinálni vállra
mivel eddig se csinálta ezt hátra és ezután se akarja, csak most 2 hónapig csinálná a hát edzéssel
hogy felhozza a vállát ****:))) így van egyedül értelme :)
nem érdemes idegesnek lenni ;) biztos bennünk a hiba hogy nem értjük mit akar ;)
 :-!!!


Nem erről volt szó, akármennyire is szeretnénk értelmet belemagyarázni  ***

 :-!!!

csak viccnök szántam ;)
nagyon kipihent vagyok, tudom h nem arról volt szó!
de úgy legalább lenne értelme ;-oo-;

2009. Október 12. - 23:37:19
Válasz #42

Akezdetfia

Vendég
sziasztok
Kérdésem lene a vállizmom elégé le van maradva kiváncsi lennék a véleményetekre milyen gyakorlatokkal lehetne felhozni a váll izom tömegét.Külön napon edzem a vállizmot:-tarkomögött nyomás
                                                     -vállbolnyomás kézisúlyzokal
                                                      -döntöttütörzsü oldalemelés                   
                                                      -oldalemelés
                                                      -elöreemelés
                                                       -állighúzás
Kíváncsian ? várom a véleményeteket!


szerintem túl sok gyakorlatot csinálsz! próbáld meg ezt: mellről nyomás: 4x10
                                                                               oldalemelés: 4x12


oldalemelés: Állj egyenesen két egykezes súlyzóval, tenyereid nézzenek egymás felé, majd félkörös ívben emeld fel a súlyzót vállmagasságig, MAJD ITT TARTSD MEG EGY PILLANATIG! Majd engedd vissza kiindulóhelyzetbe és újra!

mellről nyomás kétkezes súlyzóval: Ülj le egy padra, a kétkezes súlyzót emeld a mellkasodhoz, vállszélességnél kicsit szélesebb fogással, majd nyomd a súlyzót a fejed fölé. Lassan engedd vissza majd újra!

Igaz ez két alapgyakorlat a váll edzéséhez, de ha helyesen csinálod a gyakorlatokat a megfelelő súlyokkal akkor fejlődnie kell a válladnak! Esetleg még beiktathatsz 1 gyakorlatot, de többet szerintem nem érdemes! jah és még a súlyokról annyit hogy  folyamatosan emeld, az első szériánál elég lesz a kisebb súly is ami a váll teljes bemelegítéshez tökéletes (nagyobb az esélye hogy nem fogsz lesérülni) utánna folyamatosan pakold addig a súlyokat amíg még helyesen meg tudod csinálni a gyakorlatokat és épp hogy nem fogsz beszarni  ;D

Remélem tudtam segíteni üdv  /:-)

 

2009. Október 13. - 07:30:17
Válasz #43
Nem elérhető

Ably


Még egyszer köszönöm.

2009. Október 13. - 13:27:35
Válasz #44
Nem elérhető

zeus


köszönöm a bölcs válaszokat!