2024. Március 28. - 12:16:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 284442 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Június 18. - 20:30:07
Megtekintve 284442 alkalommal
Nem elérhető

Eddie


Ide jöhetnek a vélemények, tapasztalatok és álltalános okosságok a Dianabollal kapcsolatban.
Egyél hangyusznövit!

2007. Június 26. - 18:55:13
Válasz #1
Nem elérhető

T3quila


Nem rossz a Dianabol, de a Naposim valahogy jobban hatott nálam mikor csináltam, de inkább tisztán próbálkozom, hisz nem versenyzőnek készülök :).

2007. Július 02. - 14:56:51
Válasz #2
Nem elérhető

Gabore


a Naposim a dianabol román neve!

2007. Július 07. - 00:17:59
Válasz #3
Nem elérhető

Gabore


Kinek mennyit hozott a cucc és mennyi maradt meg belölle?

2007. Augusztus 01. - 15:35:42
Válasz #4
Nem elérhető

mangela87


Guten Tag Mindenkinek!!!
Szerintem a manapság az itthon kapható dianabolok közül bőven van választék!
Néhányat megszeretnék említeni ami álatában biztonságosnak vételnek számít,ezeket én is próbáltam!
5mg-osok: a romániai Naposim,az orosz Methandrostenolone,a tájföldi Anabol tablets (bár ebből sok a kamu)...
10mg-osok: tájföldi Danabol,Di-anabol,szingapúri Methandienone tablets.IP (genesis cégtől),szintén tájföldi Anabol-10 (british dragon)...
Hallottam még olasz,meg kínai dolgokról,de én ezeket még nem próbáltam,bár köztudott,hogy Olaszo.és Kína a hamisítók céltáblája! Vigyázat sok a hamisítvány!
Nagyon sok tablettába metiltesztoszteront raknak,amitől agresszívak lesztek,mint a k...aélet!!! @-o :-/-

2007. Augusztus 03. - 12:50:47
Válasz #5
Nem elérhető

mangela87


Bocsika a helyesírási hibákért,a dianabol szedéséről szeretnék még pár szót említeni:
Szerintem kezdő és haladó felhasználóknak elég napi maximum 20-30mg.
Tudom rengetegen vannak akik ennél jóval nagyobb adagokkal próbálkoznak,de nem feltétlenül fognak jobb eredményt elérni,de több mellékhatást tapasztalni viszont annál inkább!
Akik ebben sportágban magas szinten vannak azoknak is kielégítő eredményt kell hogy hozzon napi 40-50mg!
A kúra felépítése nálam piramis rendszerben történik,bár ez is egyénfüggő!
Remélem egy kicsit hozzá tudtam járulni a témában érdekeltekhez!
Jó erőt és egészséget kívánok Mindenkinek!!! =/+'
Ja és ne feledjétek,igyatok sok turmixot! :-oD  ;-oo-;

2007. Szeptember 09. - 18:08:04
Válasz #6
Nem elérhető

Benji


Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni tőletek mivel tapasztaltabbak vagytok mint én. 20 éves vagyok 4éve edzek ,az első kúrámat kezdtem a héten 250 naposim. Étrend úgyérzem rendben: fél kg csirke (kevés olajon sütve),4 dupla adag fehérjeturmix, 10 tojásfehérje 6 csomag rizs. 189cm magas vagyok 105 kg ,20%testzsír.A kérdésem amiben remélem tudtok segíteni ,szerintetek érdemes e ezután clostylbegittel levezetni ,vagy legyen 6-8 hét spiro utána. Január ,februártól újabb kúrát kezdenék több szert kombinálva. Jövő évben szeretnék versenyen is indulni(tavaszi superbody).Mit tanácsoltok?

2007. Szeptember 27. - 21:41:52
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


hehe, ezt olvastam az IFBB.hu-n: Október 21-én lesz a Testépítő és Fitness Magyar Bajnokság, ahol doppingvizsgálatot tartunk.
Ez király, ha tudni akarjátok, hogy kamu-e a cucc amit toltok el kell menni, INGYEN BEMÉRIK!!! Undorító az MTFSZ.
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 27. - 22:24:43
Válasz #8
Nem elérhető

fLeSs


Benji: én csak annyit tok, hogy a spiró nem egy SERM, és nem is AI. Szal az a vérben keringő öszrogént nem fogja neked semlegesíteni (gyno), és nem is fogja beindítani újra a tesztótermelésed.

2007. Szeptember 28. - 16:45:59
Válasz #9
Nem elérhető

GetFreaky!


 Dianabol
 
Hatóanyag
-methandrostenolon/metandimon

Kereskedelmi megnevezések:
Anabol: Tablets 5mg tabl. L.P. Standard Labs.Do. Thaiföld
Anabolin: 5mg tabl. Leira Finno.
Andoredon: 5mg tabl. Takeshima-Kodoma Japan
Dialone: 5mg tabl. Major USA
Dianabol: 5mg tabl. Ciba Nagy-B., Németo.USA
Enchepan: 5mg tabl. Sato Japan
Metanabol: 5mg tabl.,1mg tabl.Polfa Lengyelo.
Methondrostenolonum: 5mg tabl. Oroszország
Pronabol5: 5mg tabl. P*B Labs. Prinose india
Stenolon: 5mg tabl. Lecira Csehszlovákia
Trinergic: 5mg kapszula India
Naposim: 5mg tabl. Románia

Jellemzői:
A dianabol (17 alpha-Methyl-17 beta-hydroxil-androsta-1.4-dien-3-on) egy újszerű szájon át szedhető szteroid, ami nagy hatással van a fehérje-anyagcserére. A dianabol hatására a proteinszintézis fokozódik, és ez elősegíti a fehérjebeépülést. Ez pozitív nitrogénmérleget eredményez, és javítja az általános állapotot, továbbá a kalciumbeépülést is elősegíti. Tehát elég nagymértékű erő és tömegnövekedésben jut kifejezésre. A Dianabol egyszerűen egy tömegszteroid, mely gyorsan és megbízhatóan hat. A súlygyarapodás egyrészt a tényleges szövetnövekedésből, másrészt főleg az észrevehető vízvisszatartásból tevődik össze.

Adagolása:
Erről egy kicsit bővebben, mert sajnos nagyon sok tévhit terjedt el a köztudatban: Vizsgáljuk meg a Ciba-Geigy cég Dianabolra vonatkozó kijelentését: "Úgy tűnik, hogy a testsúly növekedése, és az adagolás nagysága között nincs közvetlen összefüggés." Vagy nézzük meg mit állít R.Hacker és H.de Marées a "Hormonális szabályozás és pszichológiai terhelés a versenyeportban" című könyvében: "Nem lehetett egyszerű összefüggést találni az elfogyasztott dózis, és a vérben lévő koncentrációja között." A testépítők számára már hatásos napi adag 20-40mg naponta. A szteroidokat szedni kezdőknek soha nem kell több 15-20mg-nál. Ha ezeknél a személyeknél a hatás mégis alábbhagy 8 hét után, akkor a kúra folytatásaként ne az adagot növelje, hanem térjen át más készítményre, vagy kombinálja Deca-Durabolinnal, vagy Primobolannal (depot, tabletta). A haladó testépítőknek sincs nagyobb szükségük 40 mg-nál többre, ugyanis egyszerűen nincs értelme a Dianabol tabletták számát határtalanul növelni, mivel 15 tabletta nem hat duplán olyan jól, mint 7-8 tabletta. Az 50 mg-os adagolás pusztán az emberek tudatlanságából származik, vagy puszta kétségbeeséstől, mivel a folyamatosan és szakszerűtlenül szedett szteroidok esetén már úgy tűnik, hogy nem hat a szer. Akit elsősorban az ereje érdekel és nem a testtömege, az kombinálhatja Oxandrolonnal vagy Winstrol tablettával. Mivel a Dianabol hatása 3,2-4,5 óra, ezért naponta legalább kétszer vagy háromszor kell bevenni, hogy valamelyest azonos koncentrációt okozzon a vérben. A tablettákat étkezéskor célszerű bevenni, amivel az esetleges gyomor és bélpanaszok elkerülhetők. Sokan azt hiszik, hogy a Dianabol egy gyenge készítmény, ezért zsákszámra lehet zabálni. Ezeknek az embereknek a figyelmét szeretném felhívni a következő mondatra, ill. a mellékhatásokra: MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!

Mellékhatások:
Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás. Megjegyzés: az orosz Dianabolnál furcsa mód sokan nem szokásos mellékhatásokat tapasztaltak: rosszullét, hányás, több napra ágyhoz kötő betegségek.




2008. Február 18. - 02:45:40
Válasz #10
Nem elérhető

Phil Hill


Sziasztok!

Az én Danabol kúrám 3 hónapja ért véget és kurva nagy problémám van!
A Libidóm nagyon lecsökkent!

9 hétig szedtem danabolt, napi 3 szemig mentem fel persze piramisban...
10. héttől kezdtem a closyt az első 5 napban napi 2 szem, a második 5 napban napi egyszem (összviszz 15 szem, 10 napon keresztül)
a Closty mellé szedtem spirót is. (100db-ot kezdtem piramisban, napi 5 szemnél nyomtam a 2 nap on/ 2 nap off ciklust.)

A 10. hét harmadik, negyedik napján (már a closty alatt az első danabol nélküli héten) lezuhant szinte nullára a libidóm. Semmi fokozatosság, hirtelen egyik napról a másikra jelentkezett a "probléma".

Azóta vettem vitrixet, beszedtem belőle 90 szemet. (hát szinte semmit nem javított a helyzetemen)

Másfél hónapja elkezdtem a Novedex XT-t de ennél is szintúgy semmi...

Érdekesen a tömegemnek és az erőmnek is megmaradt a bő 80%-a 3 hónappal a kúra után.. De most ezzel kitörölhetem :(

Tudnátok javasolni vmit amivel helyre lehetne rántani a libidómat?

(Amúgy ez a második kúrám volt, az elsőt kb másfél éve nyomat... annak a végén nem használtam clomidot, csak spirót, ott nem is volt semmi ilyen probléma, viszont a kúra végén összeszakadás az volt rendesen)

Előre is köszi a segítséget!
Üdv!



2008. Február 18. - 16:13:08
Válasz #11
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!

Az én Danabol kúrám 3 hónapja ért véget és kurva nagy problémám van!
A Libidóm nagyon lecsökkent!

9 hétig szedtem danabolt, napi 3 szemig mentem fel persze piramisban...
10. héttől kezdtem a closyt az első 5 napban napi 2 szem, a második 5 napban napi egyszem (összviszz 15 szem, 10 napon keresztül)
a Closty mellé szedtem spirót is. (100db-ot kezdtem piramisban, napi 5 szemnél nyomtam a 2 nap on/ 2 nap off ciklust.)

A 10. hét harmadik, negyedik napján (már a closty alatt az első danabol nélküli héten) lezuhant szinte nullára a libidóm. Semmi fokozatosság, hirtelen egyik napról a másikra jelentkezett a "probléma".

Azóta vettem vitrixet, beszedtem belőle 90 szemet. (hát szinte semmit nem javított a helyzetemen)

Másfél hónapja elkezdtem a Novedex XT-t de ennél is szintúgy semmi...

Érdekesen a tömegemnek és az erőmnek is megmaradt a bő 80%-a 3 hónappal a kúra után.. De most ezzel kitörölhetem :(

Tudnátok javasolni vmit amivel helyre lehetne rántani a libidómat?

(Amúgy ez a második kúrám volt, az elsőt kb másfél éve nyomat... annak a végén nem használtam clomidot, csak spirót, ott nem is volt semmi ilyen probléma, viszont a kúra végén összeszakadás az volt rendesen)

Előre is köszi a segítséget!
Üdv!



Szevasz Phil, rég láttalak!  ;D


Nos, érdekes amit írtál...

Egyrészt methadienone származékot életemben nem szedtem még 10 hétig egyhuzamban...ugyanakkor az igaz, hogy a napi 3 szem nem egy magadózis. De mindentől függetlenül ennek a kúrának nem szabadna 3 hónapos libidóesést okoznia.

A kúra után a Closty (Clomid) mellé sztem HCG is kellett volna, a Spiro-nak meg nem látom értelmét...

Kérdés, hogy mennyire nagy ez a libidó esés, tehát a normál libidódhoz képest milyen most...szintén kérdés, hogy a kúra alatt milyen volt a libidód a normálishoz képest?

A következő kérdés, hogy miben nyilvánul meg ez a dolog? Abszolúte nem kívánod a szexet vagy kívánod, de nincs erekció? Vagy nem tudod fenntartani az erekciót?


Minden esetre így látatlanban is leírok pár "orvosságot" amik szóba jöhetnek (akár külön-külön is):


-Advanced PCT (Anabolic Xtreme) kombinálása Axis-HT-vel (BSN)

-Black Pearl (VPX)

-Plasmajet (Gaspari)

-Ginseng


És még sorolhatnám, de azért nem vagyok ennyire otthon ezen a területen. Minden esetre ha ezt mind kombinálnád és még bevennél egy Viagrát is akkor szerintem még engem is meg akarnál dugni...


 ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 18. - 19:15:57
Válasz #12
Nem elérhető

Phil Hill


Sziasztok!

Az én Danabol kúrám 3 hónapja ért véget és kurva nagy problémám van!
A Libidóm nagyon lecsökkent!

9 hétig szedtem danabolt, napi 3 szemig mentem fel persze piramisban...
10. héttől kezdtem a closyt az első 5 napban napi 2 szem, a második 5 napban napi egyszem (összviszz 15 szem, 10 napon keresztül)
a Closty mellé szedtem spirót is. (100db-ot kezdtem piramisban, napi 5 szemnél nyomtam a 2 nap on/ 2 nap off ciklust.)

A 10. hét harmadik, negyedik napján (már a closty alatt az első danabol nélküli héten) lezuhant szinte nullára a libidóm. Semmi fokozatosság, hirtelen egyik napról a másikra jelentkezett a "probléma".

Azóta vettem vitrixet, beszedtem belőle 90 szemet. (hát szinte semmit nem javított a helyzetemen)

Másfél hónapja elkezdtem a Novedex XT-t de ennél is szintúgy semmi...

Érdekesen a tömegemnek és az erőmnek is megmaradt a bő 80%-a 3 hónappal a kúra után.. De most ezzel kitörölhetem :(

Tudnátok javasolni vmit amivel helyre lehetne rántani a libidómat?

(Amúgy ez a második kúrám volt, az elsőt kb másfél éve nyomat... annak a végén nem használtam clomidot, csak spirót, ott nem is volt semmi ilyen probléma, viszont a kúra végén összeszakadás az volt rendesen)

Előre is köszi a segítséget!
Üdv!



Szevasz Phil, rég láttalak!  ;D


Nos, érdekes amit írtál...

Egyrészt methadienone származékot életemben nem szedtem még 10 hétig egyhuzamban...ugyanakkor az igaz, hogy a napi 3 szem nem egy magadózis. De mindentől függetlenül ennek a kúrának nem szabadna 3 hónapos libidóesést okoznia.

A kúra után a Closty (Clomid) mellé sztem HCG is kellett volna, a Spiro-nak meg nem látom értelmét...

Kérdés, hogy mennyire nagy ez a libidó esés, tehát a normál libidódhoz képest milyen most...szintén kérdés, hogy a kúra alatt milyen volt a libidód a normálishoz képest?

A következő kérdés, hogy miben nyilvánul meg ez a dolog? Abszolúte nem kívánod a szexet vagy kívánod, de nincs erekció? Vagy nem tudod fenntartani az erekciót?


Minden esetre így látatlanban is leírok pár "orvosságot" amik szóba jöhetnek (akár külön-külön is):


-Advanced PCT (Anabolic Xtreme) kombinálása Axis-HT-vel (BSN)

-Black Pearl (VPX)

-Plasmajet (Gaspari)

-Ginseng


És még sorolhatnám, de azért nem vagyok ennyire otthon ezen a területen. Minden esetre ha ezt mind kombinálnád és még bevennél egy Viagrát is akkor szerintem még engem is meg akarnál dugni...


 ;D ;D ;D


Hali!
először is köszi a választ, (megtiszteltetés, hogy egy pro foglalkozik velem:) )

mint mondtam a kúra 9 hétig tartott. a libidóm most olyan 35-40%-os
a kúra alatt talán egy lehelettel voltam kanosabb a szokásosnál. Erekciót nehéz fentartani, reggeli merevedés meg 3 hónapja teljesen eltünt... (javulást se nagyon tapasztaltam, talán csak minimálisat:) )

2008. Február 20. - 18:39:35
Válasz #13
Nem elérhető

Flex01


Hali!
Olvastam a problémád mármint a libidóval kapcsolatban és elsőre nem biztos ,hogy szimpatikus dolgot irok de tuti működnui fog! Soha nem javaslom senkinek a szteroidokat de most mégis kivételt tennék ugyanis a Proviron nevű készítmény megoldás lenne! Önmagában napi 1 tabletta garantáltan visszaadná férfiasságod hiszen erre találták ki :-OO
Egyépként a libidó csökkenésnek nem csak az alacsony hormonszint lehet az oka hanem lelki problémákra is visszavezethető,vagyis minden az agyban dől el ne feledd :)

2008. Február 20. - 23:34:05
Válasz #14
Nem elérhető

Phil Hill


Hali!
Olvastam a problémád mármint a libidóval kapcsolatban és elsőre nem biztos ,hogy szimpatikus dolgot irok de tuti működnui fog! Soha nem javaslom senkinek a szteroidokat de most mégis kivételt tennék ugyanis a Proviron nevű készítmény megoldás lenne! Önmagában napi 1 tabletta garantáltan visszaadná férfiasságod hiszen erre találták ki :-OO
Egyépként a libidó csökkenésnek nem csak az alacsony hormonszint lehet az oka hanem lelki problémákra is visszavezethető,vagyis minden az agyban dől el ne feledd :)

Hali!
jaja én is gondolkodtam a provironon, (egy anti ösztrogén nem?)... elvileg a novedexnek is ugyanez a hatása (ösztrogén szintet leszorítja, a tesztót meg felnyomja) de annál nem éreztem semmit.....
Eddig megpróbáltam legál szerekkel helyretenni magam, de lehet ezt megjátszom...
Steve szerinted? :)