2024. Március 29. - 13:02:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2480497 alkalommal)

Alex111 és 2 vendég van a témában

2017. Március 20. - 15:39:24
Válasz #10635
Nem elérhető

cczw95


Köszönöm a segítséget mindenkinek.
Vettem zitazoniumot: 1 hétig 2 majd 1 hétig egy.
Így jó lesz?
Esetleg valami kell még? növényi teszotszteron fokozó? Vagy így is helyreáll?

2017. Március 20. - 22:07:58
Válasz #10636
Nem elérhető

kemi


Köszönöm a segítséget mindenkinek.
Vettem zitazoniumot: 1 hétig 2 majd 1 hétig egy.
Így jó lesz?
Esetleg valami kell még? növényi teszotszteron fokozó? Vagy így is helyreáll?

10 v 20 mg-os a zita? Én tennék mellé egy kicsi HCG-t is, 250-500 heti 2-3x.

2017. Március 20. - 22:32:46
Válasz #10637
Nem elérhető

cczw95


10mg
végülis libidó van,de azért mégis aggasztó az érték,megnézem majd megint.

2017. Március 23. - 16:23:59
Válasz #10638
Nem elérhető

dino




Proviron helyett mi az ami jó antiösztrogén még kúra közben?

Nagyon kis dózisú hcg-t szoktak még alkalmazni, de nem ilyen pár szem stanákhoz.  Nolvát ne szedj.

Hogy halad a follistatin próba ?

Kihagytam.. 100spiro, meg egy kis teszto fokozó - kreatin kombinációja ment.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2017. Március 26. - 17:25:03
Válasz #10639
Nem elérhető

kemi




Proviron helyett mi az ami jó antiösztrogén még kúra közben?

Nagyon kis dózisú hcg-t szoktak még alkalmazni, de nem ilyen pár szem stanákhoz.  Nolvát ne szedj.

natural lettél? :D spirom nekem is van, de idén szerintem nem kínzom magam vele....

Hogy halad a follistatin próba ?

Kihagytam.. 100spiro, meg egy kis teszto fokozó - kreatin kombinációja ment.

2017. Március 26. - 23:50:22
Válasz #10640
Nem elérhető

late145


Havi 1-2 alkalommal 50mg efedrin használat(100-200mg koffeinnel,aspirinnel és 5-6 l víz mellett) mennyire káros véleményetek szerint ?

2017. Március 27. - 09:58:17
Válasz #10641
Nem elérhető

G


Havi 1-2 alkalommal 50mg efedrin használat(100-200mg koffeinnel,aspirinnel és 5-6 l víz mellett) mennyire káros véleményetek szerint ?

Milyen célból is használnád havi 1-2 alakalommal ? Relatív hogy kinek és mi káros , ha magas a vérnyomásod, szív vagy vese  problémáid vannak esetleg a családodban rendszeresen előfordulnak ezek akkor hanyagolnám. Amúgy én 25 mg efedrint(efedrin hcl) 200 mg koffeint és 100 mg aspirint mondanék inkább

2017. Március 28. - 03:33:13
Válasz #10642
Nem elérhető

late145


Havi 1-2 alkalommal 50mg efedrin használat(100-200mg koffeinnel,aspirinnel és 5-6 l víz mellett) mennyire káros véleményetek szerint ?

Milyen célból is használnád havi 1-2 alakalommal ? Relatív hogy kinek és mi káros , ha magas a vérnyomásod, szív vagy vese  problémáid vannak esetleg a családodban rendszeresen előfordulnak ezek akkor hanyagolnám. Amúgy én 25 mg efedrint(efedrin hcl) 200 mg koffeint és 100 mg aspirint mondanék inkább

Edzés előtti jelleggel lenne haszálva. (Nem az értelméről szeretnék beszélni,csak az egészségkárosító hatásról).  Mondjuk igaz,25mg 200mg koffeinnel lehet jobb választás mint az 50-100.

2017. Március 28. - 18:44:02
Válasz #10643
Nem elérhető

G


Havi 1-2 alkalommal 50mg efedrin használat(100-200mg koffeinnel,aspirinnel és 5-6 l víz mellett) mennyire káros véleményetek szerint ?

Milyen célból is használnád havi 1-2 alakalommal ? Relatív hogy kinek és mi káros , ha magas a vérnyomásod, szív vagy vese  problémáid vannak esetleg a családodban rendszeresen előfordulnak ezek akkor hanyagolnám. Amúgy én 25 mg efedrint(efedrin hcl) 200 mg koffeint és 100 mg aspirint mondanék inkább

Edzés előtti jelleggel lenne haszálva. (Nem az értelméről szeretnék beszélni,csak az egészségkárosító hatásról).  Mondjuk igaz,25mg 200mg koffeinnel lehet jobb választás mint az 50-100.

Mindennek lehet egészségkárosító hatása az arra érzékenyeknél, nagy dózisoknál vagy hosszú használat mellet, ha amiket előzőleg leírtam nincsenek ilyen gondok akkor csak rajtad áll, próbáld meg 25 mgal és meglátod hogy hogy reagálsz rá azért lefekvés előtt 6 órával kb már nem használnám

2017. Március 29. - 09:00:19
Válasz #10644
Nem elérhető

late145


Használtam már 50mg-ot,nagyon jó volt. Sok helyen nagyon rosszakat írnak róla (pl. proteinbuilderen) de a köptetőkbe is beleteszik. Itthon találtam egyet,napi  agag 3x20mg-ot tartalmaz több napig kell alkalmazni. Akkor egy tudatos használatnak mennyire lehet káros hatása?
Tisztában vagyok vele hogy szűkíti az ereket,terheli a szívet stb. csak a gyakorlatban vajon mennyire kell vele számolni?

2017. Március 29. - 09:48:52
Válasz #10645
Nem elérhető

G


Használtam már 50mg-ot,nagyon jó volt. Sok helyen nagyon rosszakat írnak róla (pl. proteinbuilderen) de a köptetőkbe is beleteszik. Itthon találtam egyet,napi  agag 3x20mg-ot tartalmaz több napig kell alkalmazni. Akkor egy tudatos használatnak mennyire lehet káros hatása?
Tisztában vagyok vele hogy szűkíti az ereket,terheli a szívet stb. csak a gyakorlatban vajon mennyire kell vele számolni?

Az efedrin egy legális, engedélyezi eljáráson átesett gyógyszer amit főleg asztmásoknak hörgőtágításra "találtak ki" akiknél ha jól emlékszem napi 2-3*50 mg volt az adagolás szóval szerintem elég biztonságos mint gyógyszer és ilyen célra. Az a gond hogy nincsenek testépítőknek kitalált gyógyszerek és mi nem normál adagolásban és nem normál célra használjuk, azért lehet veszélyes mert amúgy is emeli a pulzust, vérnyomást ha erre még rájön egy kemény guggolás,felhúzás,evezés,lábtoló az már lehet túl sok valakinek. Találd meg a legkisebb hatásos dózist magadnak és ha nincs semmi panaszod akkor már csak rajtad áll (persze kérd ki a háziorvosod, kardiológusod, lelkészed véleményét előtte :D ) Én használtam már (vagyis nem én hanem egy haverom szomszédjának a kutyája..) edzés előtti pörgetőnek meg zsírégetés miatt is akkor akár hetekig is folyamatosan nálam 25-35 mg efedrin 200 mg koffein 100 mg aspirin volt a megfelelő dózis.

2017. Március 29. - 11:39:26
Válasz #10646
Nem elérhető

late145


Ja igen,az a kutyus. Sokat hallottam róla  ;D Köszönöm a véleményed,hasonlóan gondolom én is. Még 1 kérdés,patikait szoktak belőle árulni vagy ez is ug-s? Nem nagyon sikerült vényt kapni...  ***)))

2017. Március 29. - 14:26:59
Válasz #10647
Nem elérhető

G


Ja igen,az a kutyus. Sokat hallottam róla  ;D Köszönöm a véleményed,hasonlóan gondolom én is. Még 1 kérdés,patikait szoktak belőle árulni vagy ez is ug-s? Nem nagyon sikerült vényt kapni...  ***)))
Én eddig..vagyis a kutya... :D csak patikait használt, konkrétan Epherit volt a neve és azzal a szöveggel hogy hajó útra megyek és tengeri betegség ellen csak ez használ. Próbálj keresni egy jó fej háziorvost vagy ha veszel akármilyent is 10 perc után úgyis kiderül hogy jó vagy nem, esetleg vannak még itt Mo.-n is kapható ephedra tartalmú zsírégetők az kb ugyan az.

2017. Március 29. - 15:08:24
Válasz #10648
Nem elérhető

late145


Ja igen,az a kutyus. Sokat hallottam róla  ;D Köszönöm a véleményed,hasonlóan gondolom én is. Még 1 kérdés,patikait szoktak belőle árulni vagy ez is ug-s? Nem nagyon sikerült vényt kapni...  ***)))
Én eddig..vagyis a kutya... :D csak patikait használt, konkrétan Epherit volt a neve és azzal a szöveggel hogy hajó útra megyek és tengeri betegség ellen csak ez használ. Próbálj keresni egy jó fej háziorvost vagy ha veszel akármilyent is 10 perc után úgyis kiderül hogy jó vagy nem, esetleg vannak még itt Mo.-n is kapható ephedra tartalmú zsírégetők az kb ugyan az.
Tengeri betegségre ? Érdekes. Én nem kaptam receptet légszomjra,lehet keresek egy másik dokit. Zsírégetők is kérdéses honnan vannak,nem(mert ugye ez sem legális)?  Oké hogy 10 perc alatt kiderül hogy jó-e,de mi van ha /met/amfetamin van benne ? Vagy hogy tiszta-e. Ug-stól tartozkodnék.

2017. Március 29. - 15:34:19
Válasz #10649
Nem elérhető

G


Ja igen,az a kutyus. Sokat hallottam róla  ;D Köszönöm a véleményed,hasonlóan gondolom én is. Még 1 kérdés,patikait szoktak belőle árulni vagy ez is ug-s? Nem nagyon sikerült vényt kapni...  ***)))
Én eddig..vagyis a kutya... :D csak patikait használt, konkrétan Epherit volt a neve és azzal a szöveggel hogy hajó útra megyek és tengeri betegség ellen csak ez használ. Próbálj keresni egy jó fej háziorvost vagy ha veszel akármilyent is 10 perc után úgyis kiderül hogy jó vagy nem, esetleg vannak még itt Mo.-n is kapható ephedra tartalmú zsírégetők az kb ugyan az.
Tengeri betegségre ? Érdekes. Én nem kaptam receptet légszomjra,lehet keresek egy másik dokit. Zsírégetők is kérdéses honnan vannak,nem(mert ugye ez sem legális)?  Oké hogy 10 perc alatt kiderül hogy jó-e,de mi van ha /met/amfetamin van benne ? Vagy hogy tiszta-e. Ug-stól tartozkodnék.

A betegtájékoztatóban van hogy tengeri vagy légi betegségre adható akár én onnan vettem az ötletet és bejött eddig, írtam PÜ-t, amúgy nem hinném hogy amfetamin lenne benne mivel azt pont efedrinből gyártották szóval  még drágább is.