2024. Április 20. - 16:08:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Egészségügyi elsősegély  (Megtekintve 68471 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Március 26. - 14:38:53
Válasz #180
Nem elérhető

nubret21


Nem mondtak semmit h hány százalékon, vagy h mennyire terhelhetem,  már jolenne legalább fekvotamaszozni,

2015. Március 26. - 18:44:47
Válasz #181
Nem elérhető

andras123


Nem mondtak semmit h hány százalékon, vagy h mennyire terhelhetem,  már jolenne legalább fekvotamaszozni,
Szia Nubret21  #:-)
Nefelj rendbe josz oszt akkor ujra edzhetel,tudod
Elfelejtettem kerdezni hogy jo e a rehabilitacion?Tornaztatnak meg nyujtonak rendesen?
legy turelmes nubret ugyse sietel sehova, szedel e az anti catabilic-us szert.
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&products_id=1233
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&products_id=651
vagy csak a BCAA
http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&products_id=1259
az utobi nagyon jo a pyridoxin b6 segiti a cobalamin b12 felszivodasat, jo lesz az anyagcsared,
a pyridoxin meg az idegrendszerre is jo hatassal van,a cobalamin melle jo egy kis calcium pezsgotabletta
ugorj el a gyogyszeres botba, es kerdezt meg otet, hogy hany mg sek szerepelnek nalok,
a sandoz lehet hogy tuti 500 , neked eleg lenne naponta a fele, ovatos a calciumval ,tudod
nem szabad a celon tulovoldozni,4decit viz fel tabletta calcium  es lenyelned BCAA tablettad,
enszerintem lehet hogy jol esne neked,glutamin is anti catabolizmus veget,tudod
Kellemes tovabbi delutant estet mindenkinek!
Suxen hol vagy?  <:-)
Maszat
Jordan
Balu
Bodybuilding.hu
Efitmester
Arpi Bacsi
Istvan
Gabe
Nagyfeju latom hogy itt vagy ezen a reszlegen irjal ma teis valamit,ne viszolyogj ma ma
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke,VG
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,nagyfeju 

2016. Augusztus 06. - 06:07:55
Válasz #182
Nem elérhető

Manfred


Sziasztok,

Hol is kezdjem, nagyon sok ev van mar a hatam mogott az edzest tekintve, probaltam mar eleg sok mindent is, de ami jelenleg tortenik velem az meg nekem is uj es bevallom nemileg ijjeszto is, igy remelem lesz vki aki tud nemi hasznos infoval segiteni. Tortent az, hogy beszereztem egy doboz SB Lab-os Sibutramine-t miutan total felborultak a dolgok a testemben jopar honappal ezelott elkezdett allando ejszakas muszakom miatt. Felugrott ram kb jo 10kilo es azelott sem voltam kockas hasu alkat, de azert nem voltam elkeseredve nemi pocaktol, hiszen voltak ott vallak is mellette :) Akarmit probaltam, hogy nemi ganet veszitsek vegre, semmi sem akart mukodni ami azelott mar bevalt. Valtoztattam a kajalasi szokasokon is, de semmi. Igy jutottam el megelegelve ezt a Sibutramine-hoz. Anno vagy 5 eve Adipexet toltam mar nyari formajavito idoszakban, piszok jo hatassal igy nem nagyon gondolkoztam a Sibun, hogy vegyek vagy ne. Az SB Labrol olvasgatva pedig igazabol csak jokat lattam velemenyeket tekintve, igy nem volt kerdeses.
Namost korulbelul 4hete szedem meg kb van ketto hetim hatra es sikerult leadni 5kilot, ami latszatra is sem tunik olyan rossznak. Viszont az volt a furcsa a legelejen, hogy a cerkanak nincs akkora kedve es tobbnyire osszevan plottyedve mint a hideg vizben szokott. Aztan kb egy hete tortent eloszor, hogy teljesen erthetetlen modon ulok a budin mikor megigazitottam a zacsim es mindenfele kesztetes nelkul magatol vmifele magomles kovetkezett teljesen lankadt cerkaval mindenfele szandekossag nelkul. Ezutan pedig a jobb oldali hereben tompa enyhe fajdalom kovetkezett jonehany perc erejeig, olyanra hasonlit mint mikor 1oran at felvagy izgatva de nem uritesz. Ezutan ez ujra elofordult kb 3-4 alkalommal es ma zacsi borotvalas kozben eleg erzekeny volt ez a jobb oldali here es kicsit olyannak tunt es erzodott mintha feljebb is lenne mint a zacsi maga.
Barki hallott, olvasott mar ilyenrol vagy atelt mar esetleg ilyet?????? probalom googlezni, de semmit sem talalok ami erre a "jelensegre" hasonlitana es igazabol azt sem ertem, hogy ez mi a banat es mitol. Alapvetoen nem gondolnam, hogy bmi koze kene hogy legyen a Sibutraminehez, de megis egyszerre kezdodtek.
Tudom menj orvoshoz...kulfoldon elek es jelenleg probalom felkutatni, hogy hogy is kell itt urulogushoz mennem, miutan meg beteg sem voltam kb idekint amivel orvoshoz kellett volna mennem.
Mi a velemenyetek errol??

2017. Január 17. - 07:38:28
Válasz #183
Nem elérhető

fabiars


Sziasztok,

lenne egy problémám, ez az első fórum, ahová írok, hátha tudtok segíteni a kérdésben.
Kb. egy éve folyamatosan jártam edzeni, 3-4 alkalommal egy héten, szépen fejlődtem is. Október utolsó hétvégéjén, egy hét kihagyással, megpróbáltam felhúzást csinálni, eddig ezt soha nem csináltam, csak gépen, mivel előtte nem sikerült (de ez nem lényeg).
Akkor nem éreztem semmit, viszont harmadnapra elkezdett fájni a jobb vállam. Akkor tettem rá Flector tapaszt éjszakára, másnapra egy diónyi dudor nőtt a vállamra.
Rá pár napra kaptam időpontot ortopéd dokihoz, aki azt mondta, tegyek rá Keplat tapaszt, mert az jó erős, ez tuti amiatt van, hogy megerőltettem, és a kulccsont és a lapocka közötti keresztszalag duzzadt meg. Le fog menni 2-3 héten belül.
Mikor elfogyott a tapasz, kenegettem Flector kenőccsel éjszakánként. Dec második hetén lebetegedtem, háziorvoshoz elmentem, akit megkértem, utaljon be ortopédiára. Háziorvosom írt fel ismét Keplat tapaszt, hogy ezzel szerinte is meg kell szűnnie, azt mondta, ha 2 hét múlva is ilyen, menjek el ortopédiára. Hát elmentem...
Ortopéd dokinak elmeséltem a sztorit, megnézte, megnyomogatta, mondta, ha valóban ez lenne, már elmúlt volna.
Röntgen azonnal, nem látni rajt semmit, így szerinte is szalag duzzanat, kenegessem Flectorral..
Ebben kérném a segítségeteket, hogy esetleg hasonló volt-e valakinek, mivel tudnám kezelni, ami meggyorsítaná a gyógyulást? A duzzanat kőkemény, nem fáj, viszont mindenféle edzéstől, úszástól el vagyok tiltva, én már nagyon mennék, és zavar, hogy múlnia kellene, de mégsem...
Köszönöm előre is!

2017. Február 21. - 09:25:51
Válasz #184
Nem elérhető

daredevil04


Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, mégpedig azzal kapcsolatban, hogy egy kúra után vagyok: deca+susta levezettem 40 szem tamoxífennel illetve 20 szem clomiddal. viszont az utolsó szuri után 2 hónappal sajnos merevedési zavar állt be.... mit tehetek? Kérlek segítsetek!!! Van értelme még hcgt nyomni vagy esetleg proviront? Most megy a bioteches tribulus....de nem sok változás van :(
Köszönöm a válaszotokat!

2017. Február 21. - 20:41:00
Válasz #185
Nem elérhető

G


Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, mégpedig azzal kapcsolatban, hogy egy kúra után vagyok: deca+susta levezettem 40 szem tamoxífennel illetve 20 szem clomiddal. viszont az utolsó szuri után 2 hónappal sajnos merevedési zavar állt be.... mit tehetek? Kérlek segítsetek!!! Van értelme még hcgt nyomni vagy esetleg proviront? Most megy a bioteches tribulus....de nem sok változás van :(
Köszönöm a válaszotokat!

Nézess hormonszintet... az hogy mi hány szem attól én pl nem leszek okosabb inkább a hány mg és mennyi ideig, deca lelövi a saját teszto termelést vagy magas prolaktin is lehet HCG-t közben meg főleg utána nem ártott volna nyomni így hirtelen ennyi.  Addig is kamagra...