2024. Április 19. - 09:22:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2491387 alkalommal)

Nandiee és 4 vendég van a témában

2019. Április 18. - 16:48:35
Válasz #11085

testo55

Vendég
Na fasza, pedig gep-el terveztem !+"%, mert sis meg vermodje gyenge master meg mukodik csak gyullad mint a kurvaelet :laugh:

2019. Április 18. - 19:36:16
Válasz #11086
Elérhető

Gyuf


Masteronbol lényegesen több kel mint a Boldibol. Heti 250-500mg Boldi mellé  ha kellő tesztó megy akkor a Boldi nem csinál akkora gondot.
A Sis cuccokra mostanában van panasz. Ismerősöm Sis Deca és T Ena kettőt használt. 10 hét alatt kb 1-2kg jött rá. GEP márkát reklámozzák most agyon meg a Master meg ami tuti állítólag. Viszont akinek van tapasztalata vagy hallott megbízható emberektől hogy a GEP-es Tren Ena, Tri-Tren és a Parabolic (Tren-Hexa), Susta, Stana, Testo Ena hogy működik, megbízható érdemes e? Anak szépen megköszönném! Viszont  GEP meta ismerősömnek 3het után szart se hozott.
SiS szemesekre hallottam panaszt, szurisokra nem, hálistennek a környékemen senki nem használ SiS-t csak Mastert az meg teszi a dolgát rendesen.

2019. Április 18. - 19:53:10
Válasz #11087
Elérhető

Gyuf


Na fasza, pedig gep-el terveztem !+"%, mert sis meg vermodje gyenge master meg mukodik csak gyullad mint a kurvaelet :laugh:
Masternél mi az ami gyullad? 2éve volt egy szar gyártás, ott a szuszi gyulladt, de azóta semmi se gyullad még a wini se.

2019. Április 19. - 05:02:43
Válasz #11088
Nem elérhető

kelb



2019. Április 19. - 08:40:02
Válasz #11089

testo55

Vendég
Hát a testmix az most is gyullad elég keményen :D

2019. Április 19. - 11:57:49
Válasz #11090
Elérhető

Gyuf


Hát a testmix az most is gyullad elég keményen :D
tényleg? Erről még senki nem szólt  :o

2019. Április 19. - 12:24:18
Válasz #11091

testo55

Vendég
Hatással amugy nincs baj de ennyit nem ér.. Balkan-ról valaki tud valamit? ****)

2019. Április 19. - 12:51:36
Válasz #11092
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Balkán sustamed et probáltam nagyon jo volt nem gyulladt éreztem erőbe is libidoba is jött is rám izom rendesen szoval balkan susta jo volt nekem!

2019. Április 19. - 15:01:31
Válasz #11093
Nem elérhető

G


Hát a testmix az most is gyullad elég keményen :D

Sosem értettem miért nyomkod valaki magába olyat amivel gyakorlatilag minden beadás után küzd szervezete...... vagy legalább kicsit nézne utána  a dolgoknak és venne egy 22 mikronos fecskendőre felrakható szűrőt amivel legalább megpróbálja hátha ki tudja szűrni a azokat amik okozzák a gyulladást...

2019. Április 20. - 15:03:57
Válasz #11094
Nem elérhető

guzzi




Sosem értettem miért nyomkod valaki magába olyat amivel gyakorlatilag minden beadás után küzd szervezete...... vagy legalább kicsit nézne utána  a dolgoknak és venne egy 22 mikronos fecskendőre felrakható szűrőt amivel legalább megpróbálja hátha ki tudja szűrni a azokat amik okozzák a gyulladást...


Erről beszélj már kicsit bővebben mert nem hallottam még erről.

2019. Április 20. - 18:29:45
Válasz #11095
Elérhető

Gyuf


Hát a testmix az most is gyullad elég keményen :D

Sosem értettem miért nyomkod valaki magába olyat amivel gyakorlatilag minden beadás után küzd szervezete...... vagy legalább kicsit nézne utána  a dolgoknak és venne egy 22 mikronos fecskendőre felrakható szűrőt amivel legalább megpróbálja hátha ki tudja szűrni a azokat amik okozzák a gyulladást...
Nálam is volt hasonló a master-es cuccoknál 2 éve amit írtam is, tudtam jól hogy gyullad, de még is toltam, mert próbálkoztam, hogy ha mással szívom össze gyullad e , amolyan kisérletezés. Baj nem lett belőle, de utána én is egyből váltottam, talán 3 szurit játszottam igy vele.
Bár ott a benzyl alkohol volt a ludas, mert nem 0,3 volt benne hanem több és amiatt gyulladt.

2019. Április 20. - 22:52:07
Válasz #11096
Nem elérhető

Freddyx


Hellosztok, Sisrol nálunk is egyre rosszabb és rosszabb velemenyek vannak, GEP meg ugy ahogy van sose volt jo esetleg mikor piacra dobtak. Én Dragon Pharma-t használok 18? ősz ota és ezt hasznaljak mar ismerosok, barátok és a fel terem és semmi negatív visszajelzés nem volt róla. Kizarolag pozitív. Ezen kívül ami mukodokepes de ahogy itt írta egy srac gyullad az a Master a tobbi itthon hozzáférhető márka nem lenne beszédtéma ha más  lenne fontos az embereknek nem az hogy olcsón legyen minnel inkabb vagy nagyot lehessen rajta nyerni az eladónak...

2019. Április 21. - 11:35:06
Válasz #11097
Nem elérhető

G




Sosem értettem miért nyomkod valaki magába olyat amivel gyakorlatilag minden beadás után küzd szervezete...... vagy legalább kicsit nézne utána  a dolgoknak és venne egy 22 mikronos fecskendőre felrakható szűrőt amivel legalább megpróbálja hátha ki tudja szűrni a azokat amik okozzák a gyulladást...


Erről beszélj már kicsit bővebben mert nem hallottam még erről.

https://www.google.com/search?q=syringe+filter&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjuqK2E7-DhAhVKZFAKHRpaCU4Q_AUIDigB&biw=1366&bih=604#imgrc=lNAo_1r5WRa-wM:

Gyakorlatilag egy szűrő amit a fecskendőre lehet felrakni átszűröd rajta az egész ampulla tartalmát egy új üres steril ampullába, amúgy ha rákeresel hogy hogyan lehet otthon olajos injekciót gyártani ott mindenki használja a végtermék átszűrésére, 22 mikronos a jó vagy nagyobb is de azokat hanyagolnám, mikrobákat, mikrorészecskéket kiszűri szóval ha sterilitás hiánya miatt gyullad valami akkor segít rajta ha az oldószer és/vagy fertőtlenítőszer benzyl alchohol, benzyl benzoat a gond azon nem segít vagy ha az a nyers anyag tisztasága nem volt megfelelő azon sem.

2019. Április 22. - 06:35:30
Válasz #11098
Nem elérhető

kelb


Sziasztok

 Köszönöm szépen a segítséget!  :D

Következő kérdésem az lenne, hogy ez a szerencsétlen kúra után mennyi idő kel várnom hogy egy másik kúrát toljak?
ami GEP masterolic 100mg+primobolic 100mg lenne 4 naponta

2019. Április 24. - 14:55:17
Válasz #11099
Nem elérhető

cczw95


Cardarine (Zsírégető) 10mg/90 kapszulás eladó: 11000 Forint. Muscle Rages