2024. Március 28. - 23:28:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Rövid hírek  (Megtekintve 90430 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Augusztus 22. - 11:00:37
Válasz #255
Nem elérhető

Gabe


Kamufordítás, 20, meg 21 volt az eredeti szövegben, nem 50, meg 54. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Augusztus 22. - 11:02:10
Válasz #256
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kamufordítás, 20, meg 21 volt az eredeti szövegben, nem 50, meg 54. ;D

 :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Augusztus 22. - 11:45:44
Válasz #257
Nem elérhető

Maszat


Kemény  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 22. - 15:28:59
Válasz #258
Nem elérhető

dino


Szerintem meg mindenki azt ír, amit akar, főleg, ha testépítéssel kapcsolatos.
Akinek meg nem tetszik, annak nem kell mindenhez hozzászólnia, pláne, ha magába néz az ember néha, hogy pár hónap elteltével a saját véleményét úgy változtatja, hogy az már vicc kategória!
szivem szerint megkerdeznem, h ki a faszom kert arra, hogy velemenyt alkoss rolam meg az eletemrol, de inkabb lezarom annyival, h leszarom.  :----
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 22. - 18:25:51
Válasz #259
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 23. - 12:02:12
Válasz #260
Nem elérhető

warren


Nézzünk szét a testépítés, és a teljesítményfokozók világán kívül.
Rák, szívbetegségek, bénulás, gerincsérv, tüdőembólia........
És ezek az emberek soha nem használtak semmilyen"cuccot".

Kíváncsi lennék készült-e bármilyen összehasonlítás, hogy milyen az arány a szteroid használók, és nem használók között.
Meglepődnénk sztem.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenki cuccoljon, mert baromi egészségtelen, de ha tiszta vagy akkor is holnap kimutatják, hogy áttétes rákbeteg vagy, van még 2 hóbapod és csá.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2014. Augusztus 23. - 14:48:42
Válasz #261
Nem elérhető

Gabe


Szerintem meg mindenki azt ír, amit akar, főleg, ha testépítéssel kapcsolatos.
Akinek meg nem tetszik, annak nem kell mindenhez hozzászólnia, pláne, ha magába néz az ember néha, hogy pár hónap elteltével a saját véleményét úgy változtatja, hogy az már vicc kategória!
szivem szerint megkerdeznem, h ki a faszom kert arra, hogy velemenyt alkoss rolam meg az eletemrol, de inkabb lezarom annyival, h leszarom.  :----
Szívem szerint elmondanám, hogy akinek nem inge, nem veszi magára, de inkább azt mondom, hogy majd ha egyszer nem a gép mögül lesz ilyen nagy a pofád, te kis koxos gnóm patkány, akkor szívesen beletaposok abba a lepcses kis pofádba.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2014. Augusztus 23. - 18:56:58
Válasz #262
Nem elérhető

dino


Szerintem meg mindenki azt ír, amit akar, főleg, ha testépítéssel kapcsolatos.
Akinek meg nem tetszik, annak nem kell mindenhez hozzászólnia, pláne, ha magába néz az ember néha, hogy pár hónap elteltével a saját véleményét úgy változtatja, hogy az már vicc kategória!
szivem szerint megkerdeznem, h ki a faszom kert arra, hogy velemenyt alkoss rolam meg az eletemrol, de inkabb lezarom annyival, h leszarom.  :----
Szívem szerint elmondanám, hogy akinek nem inge, nem veszi magára, de inkább azt mondom, hogy majd ha egyszer nem a gép mögül lesz ilyen nagy a pofád, te kis koxos gnóm patkány, akkor szívesen beletaposok abba a lepcses kis pofádba.
megy a tren?  ::)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 23. - 22:43:37
Válasz #263
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Augusztus 24. - 13:08:27
Válasz #264
Nem elérhető

Fuji


Szerintem tul van lihegve ez a kox tema! Minden elsportolo tele van verve doppingszerekkel, de a testepitoket konnyu megbelyegezni mert rajtuk latszik is.
Egy hosszutav futot vagy biciklistat annyit nem kopkodnek mert nincsen szemmel foghato bizonyitek ra. Latjak a baszott nagy izmokat es egybol jon a kopkode. Kozben tudjuk  nagyon jol hogy nem a testepitok szedik a legtobb es legkarosabb szereket.
En nem mondom hogy jot tesz de ha agya van az embernek lehet normalisan felhasznalni a szereket.
Profi szinten meg a heti 3-4 ezer mg teszto plusz meg 10 masik gyogyszer folyamatos szedese nem eppen egeszseges. Aki meg ezt magaba tolta tolja es elhiszi hogy 80 evig fog elni annak gratulalok.
Faternak van egy ismerose aki a 70-es evekben volt sulyemelo meg konyvet is irt. Bebukott a doppingal. Elmondta hogy mar 13-14 eves korukban kaptak a metilteszto de ugy tudtak vitamin. Boven 50 felett van es kutya baja pedig eveken keresztul folyamatosan tele volt.
Nem azt akarom mondani hogy mindenki golyoallo de ez a szteroid mellekhatas tema is tul van porgetve.
Ha annyira karos lenne akkor az olimpiak osszes sportoloja hullana.40-50 eves koraban el kellene patkolnia minden elsportolonak.


2014. Augusztus 25. - 14:49:04
Válasz #265
Nem elérhető

öüó


 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Szerintem meg mindenki azt ír, amit akar, főleg, ha testépítéssel kapcsolatos.
Akinek meg nem tetszik, annak nem kell mindenhez hozzászólnia, pláne, ha magába néz az ember néha, hogy pár hónap elteltével a saját véleményét úgy változtatja, hogy az már vicc kategória!
szivem szerint megkerdeznem, h ki a faszom kert arra, hogy velemenyt alkoss rolam meg az eletemrol, de inkabb lezarom annyival, h leszarom.  :----
Szívem szerint elmondanám, hogy akinek nem inge, nem veszi magára, de inkább azt mondom, hogy majd ha egyszer nem a gép mögül lesz ilyen nagy a pofád, te kis koxos gnóm patkány, akkor szívesen beletaposok abba a lepcses kis pofádba.

2014. Augusztus 26. - 10:08:59
Válasz #266
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
;D ;D ;D ;D ;D ;D
Szerintem meg mindenki azt ír, amit akar, főleg, ha testépítéssel kapcsolatos.
Akinek meg nem tetszik, annak nem kell mindenhez hozzászólnia, pláne, ha magába néz az ember néha, hogy pár hónap elteltével a saját véleményét úgy változtatja, hogy az már vicc kategória!
szivem szerint megkerdeznem, h ki a faszom kert arra, hogy velemenyt alkoss rolam meg az eletemrol, de inkabb lezarom annyival, h leszarom.  :----
Szívem szerint elmondanám, hogy akinek nem inge, nem veszi magára, de inkább azt mondom, hogy majd ha egyszer nem a gép mögül lesz ilyen nagy a pofád, te kis koxos gnóm patkány, akkor szívesen beletaposok abba a lepcses kis pofádba.
Ne értsétek félre, nincs itt nézeteltérés, ez a testépítőknél a szeretet és a felebarátság jele  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Augusztus 26. - 10:13:03
Válasz #267
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A volt szomszédunk 32 évesen meghalt szívproblémában... Ha egy testépítő hal meg, az mindig jobban fel van fújva. Én egyébként csodálkozom, hogy ilyen "kevesen" hallnak meg a profik közül, ahhoz képest, hogy mennyi koxot tolnak. A fociban több halálos áldozat van, bár ott a szív jobban meg is van terhelve a durva kardió miatt. Mindenesetre R.I.P.  ...és Dino, nem volt jogos a beszólásod, ez a topic pont erről szól, ki a faszt érdekel, hogy mi megy facebookon?! Végre valaki írt valami erre a fórumra valót!
Akkor csináljunk egy kampányt......elegünk van, most már több profi testépítő halljon meg  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Szeptember 22. - 14:50:37
Válasz #268
Nem elérhető

doncicco


Kiderült, hogy Gerőcs Tibor néhai bajnok korai halálát mi okozta?